Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

VII Wielki Zlot Forumowiczów - DYSKUSJA O ZMIANIE TERMINU na 2008.09.05-07

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ART
    mAD'MINd
    • 02-2001
    • 23792

    VII Wielki Zlot Forumowiczów - DYSKUSJA O ZMIANIE TERMINU na 2008.09.05-07

    UWAGA! ALARM ODWOŁANY - niniejszym temat zmiany terminu uważam za zakończony. zmian nie będzie. oczywiście dyskutować można dalej do woli

    ================================================== =========


    Pierwotnie zakładaliśmy, że nasz doroczny Zlot odbędzie się zwyczajowo w drugi
    weekend września - tj. 2008.09.12-14. Ponieważ jednak już jest znany termin
    Chmielaków (12-14 września) jak i giełdy w Grodzisku (30 sierpnia) - pomyśleliśmy,
    że dobrze będzie jednak zmienić twarde stanowisko i zagospodarować niewykorzystany
    tym razem termin - 5,6,7 września. Zasięgnęliśmy języka tu i ówdzie i sprzeciwów jak na razie nie było. Zatem wpuszczam informację w ogólny obieg i czekam na komentarze
    Last edited by ART; 11-02-2008, 15:47.
    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).
  • abernacka
    Senior
    • 12-2003
    • 10837

    #2
    Zapewne mój głos niewiele znaczy. Art termin zlotu był znany od dawna, większości firmach ludzie muszą określić się, kiedy wezmą urlop na okres wakacyjny teraz termin zlotu ulega zmianie. Będzie mi osobiście bardzo ciężko cokolwiek zrobić, aby zmodyfikować termin urlopu. Dodatkowo dochodzą zaklepane terminy wczasów organizowane przez firmy podróżnicze.
    Raz jeszcze powtórzę termin zlotu nie powinien ulec zmianie!
    Piwna turystyka według abernackiego

    Comment

    • Basik
      Senior
      • 06-2006
      • 1308

      #3
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika abernacka Wyświetlenie odpowiedzi
      Zapewne mój głos niewiele znaczy. Art termin zlotu był znany od dawna, większości firmach ludzie muszą określić się, kiedy wezmą urlop na okres wakacyjny teraz termin zlotu ulega zmianie. Będzie mi osobiście bardzo ciężko cokolwiek zrobić, aby zmodyfikować termin urlopu.
      Popieram, ja już na pewno nie będę mogła nic odkręcić i byłoby to nawet niestosowne.
      W zasadzie koleżanki z pracy ustawiły się z urlopem tak ( a naprawdę nie było im to na rękę), abym ja mogła pojechać na zlot i zrobiły to tylko z tego względu, że miała to być część podróży poślubnej...
      Będzie bardzo przykro jak ten pomysł nie wypali

      Comment

      • Pancernik
        Senior
        • 09-2005
        • 9732

        #4
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika seta Wyświetlenie odpowiedzi
        Odpowiem za Arta. Data jest ostateczna.
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika abernacka Wyświetlenie odpowiedzi
        Zapewne mój głos niewiele znaczy. Art termin zlotu był znany od dawna, większości firmach ludzie muszą określić się, kiedy wezmą urlop na okres wakacyjny teraz termin zlotu ulega zmianie. Będzie mi osobiście bardzo ciężko cokolwiek zrobić, aby zmodyfikować termin urlopu. Dodatkowo dochodzą zaklepane terminy wczasów organizowane przez firmy podróżnicze.
        Raz jeszcze powtórzę termin zlotu nie powinien ulec zmianie!
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Basik Wyświetlenie odpowiedzi
        ...miała to być część podróży poślubnej...
        Będzie bardzo przykro jak ten pomysł nie wypali...
        Byłem dopiero na jednym Zlocie, urlop muszę wykorzystać w czasie szkolnych wakacji, a o podróży poślubnej zdążyłem zapomnieć, więc nie wiem, czy wypada dzioba (klawiaturę) otwierać...
        Mnie tam (na razie) wszystko jedno, ale powyższe zacytowane (przepraszam, że Was powtarzam) argumenty mają swój ciężar gatunkowy. Rosnący... .
        Uważam, że wybór Chmielaki - Zlot jest nieco łatwiejszy , niż rodzinne wakacje - Zlot , albo podróż poślubna - Zlot .

        Comment

        • kiszot
          Senior
          • 08-2001
          • 8081

          #5
          Wydaje mi się,że pewne sprawy są stałe i niezmienne,i taką sprawa jest dla mnie termin zlotu.Jakoś nie wyobrażam sobie,że przynajmniej 1/4 uczestników zlotu jedzie na Chmielaki.Po Zwierzyńcu ledwie garstka osób pojechała do Krasnegostawu a zlot był prawie na Chmielakach.
          Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
          1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

          Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
          Mein Schlesierland, mein Heimatland,
          So von Natur, Natur in alter Weise,
          Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
          Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

          Comment

          • Małażonka
            Senior
            • 03-2003
            • 4602

            #6
            Pupka blada, udał mi się dubelek ....
            Last edited by Małażonka; 11-02-2008, 08:43.

            Comment

            • Małażonka
              Senior
              • 03-2003
              • 4602

              #7
              Dokładnie...
              Praktycznie zawsze Zlot koliduje z Chmielakami. I jakoś, dotąd, nikt się tym nie przejmował, a ludziów przybywało coraz więcej i więcej...
              Skąd nagle taka zmiana stanowiska, by zmieniać coś, co z zasady było niezmienialne???

              Comment

              • ART
                mAD'MINd
                • 02-2001
                • 23792

                #8
                Rozumiem partykularne interesy (ustawienie urlopu) - nie rozumiem braku poparcia dla poukładania terminarza imprezowego.

                Nasza propozycja wzięła się stąd:

                1) żeby poukładać plan piwnych imprez tak, by organizatorzy tych trzech imprez (Grodzisk, nasz Zlot, Chmielaki) nie wchodzili sobie w paradę, a potencjalni uczestnicy tych imprez mieli wybór. W tym roku tak się złożyło, że powstało okienko w pierwszy weekend wrześniowy i uznaliśmy to za dobry znak aby to wykorzystać i zaproponować zmianę. Sprawdzałem kiedy odbywały się Chmielaki wcześniej - i był to od początku ów drugi weekend września (w czasie pierwszego Zlotu nie przyszło mi to na myśl a i środowisko raczej jeszcze za bardzo nie myślało o współpracy przy wspólnym ustalaniu terminów). Co nas to obchodzi że są i inne imprezy? Niektórych to nie obchodzi. Co ja mogę na to poradzić, każdy ma widać inne podejście.

                2) żeby było cieplej na zlocie: w pierwszy weekend może być cieplej. a nikt nie lubi jak jest chłodno w stopy.

                3) żeby wprowadzić nieco zamętu

                4) ponadto: dzisiaj dotarła do mnie wieść że i Koźlaki Bielkowskie mają odbyć się w drygi weekend, co mnie dodatkowo zdołowało, bo uznałem to za dolewanie oliwy do ognia w momencie tej dyskusji. Choć nie wiem na ile ta wiadomość jest ostateczna.

                5) w sumie jest dopiero luty i Zlot jest za 7 miesięcy i uznałem że jeszcze można o tym porozmawiać.

                6) będzie dodatkowa możliwość wyszalenia się w ankiecie nieanonimowej
                Last edited by ART; 11-02-2008, 11:15.
                - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                Comment

                • dzidek1960
                  Senior
                  • 01-2003
                  • 1548

                  #9
                  Byłem tylko na jednym ostatnim Zlocie, wcześniej odwiedziłem zlotowiczów w Boszkowie. Nie wiem czy pojadę na ten, ale termin Zlotu nie powinien ulegać zmianie. Tym bardziej, że już na samym początku przyjęto zasadę "drugi weekend września". Dla mnie to nie ma znaczenia. Jest tu jednak spora grupa, która już zaczęła się wypowiadać, dla której jest to ważne. ART, skoro przyjmujesz już jakieś zasady, to powinieneś się ich trzymać. Jeżeli Ty zaczynasz mieszać to i inni zaczną, a z tego to zrobi się tylko niezły burdel.
                  "Ma jednak kraj polski napój warzony
                  z pszenicy, chmielu i wody, po polsku
                  piwem zwany; a gdy nic nadeń lepszego
                  do pokrzepienia ciała, jest nie tylko rozkoszą
                  mieszkańców, lecz i cudzoziemców
                  wybornym smakiem"
                  Jan Długosz, Historie Piwne
                  Moja strona www w początkowym okresie budowy

                  Comment

                  • Rycho_128
                    Senior
                    • 03-2007
                    • 1039

                    #10
                    Niech nie koliduje z Koźlakami lepiej

                    Jeżeli tak jest, że
                    "4) ponadto: dzisiaj dotarła do mnie wieść że i Koźlaki Bielkowskie mają odbyć się w drygi weekend, co mnie dodatkowo zdołowało, bo uznałem to za dolewanie oliwy do ognia w momencie tej dyskusji. Choć nie wiem na ile ta wiadomość jest ostateczna."
                    ...no to ja jestem ZDECYDOWANIE za przesunięciem naszego Zlotu na pierwszy weekend września.
                    Gdański Browar WaRy
                    Gdański Browar WaRy w BrowarBizie
                    Piwo z kufla smakuje lepiej :)///Mniej karmelu...

                    Comment

                    • ART
                      mAD'MINd
                      • 02-2001
                      • 23792

                      #11
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dzidek1960 Wyświetlenie odpowiedzi
                      Byłem tylko na jednym ostatnim Zlocie, wcześniej odwiedziłem zlotowiczów w Boszkowie. Nie wiem czy pojadę na ten, ale termin Zlotu nie powinien ulegać zmianie. Tym bardziej, że już na samym początku przyjęto zasadę "drugi weekend września". Dla mnie to nie ma znaczenia. Jest tu jednak spora grupa, która już zaczęła się wypowiadać, dla której jest to ważne. ART, skoro przyjmujesz już jakieś zasady, to powinieneś się ich trzymać. Jeżeli Ty zaczynasz mieszać to i inni zaczną, a z tego to zrobi się tylko niezły burdel.
                      Ponoć tylko krowa nie zmienia poglądów, stąd ta dyskusja.
                      - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                      - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                      - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                      Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                      Comment

                      • Rycho_128
                        Senior
                        • 03-2007
                        • 1039

                        #12
                        Przypuszczam ponadto że Trójmiasto i okolice będzie za zmianą (na 1 weekend).
                        Gdański Browar WaRy
                        Gdański Browar WaRy w BrowarBizie
                        Piwo z kufla smakuje lepiej :)///Mniej karmelu...

                        Comment

                        • biermann
                          Senior
                          • 09-2001
                          • 2552

                          #13
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Rycho_128 Wyświetlenie odpowiedzi
                          Przypuszczam ponadto że Trójmiasto i okolice będzie za zmianą (na 1 weekend).
                          Jak widać po poscie Marcina na pewno nie całe. Ja w tym okresie też będę już bardziej trójmiejski niż wielkopolski i zmiana również mi nie pasuje.
                          "Zawsze pamietaj o przewidywalności głupoty"
                          Hare piwo, hare piwo, piwo, piwo, hare, hare
                          Hare sex, hare sex, sex, sex hare, hare
                          Hare muza, hare muza, muza, muza, hare, hare
                          Hare siec, hare siec, piwo, sex, muza, hare.

                          Comment

                          • ART
                            mAD'MINd
                            • 02-2001
                            • 23792

                            #14
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Rycho_128 Wyświetlenie odpowiedzi
                            Przypuszczam ponadto że Trójmiasto i okolice będzie za zmianą (na 1 weekend).
                            Rycho z Twego postu jak nic, emanuje ewidentnie dbanie o wygodę własnej d**** Bardzo proszę kierować się może też ogólnie pojetym interesem "piwnego grona" w związku z propozycją zmiany terminu a nie tylko brać pod uwagę że wygodniejsze jest w tym momenie to i to.

                            Chodzi mi o zmianę terminu tak by w przyszłości trzymać się pierwszego weekendu zamiast obecnie obranego drugiego. Chciałem żeby poczynić to w tym roku w związku z takim a nie innym układem terminów innych imprez. Na pewno nie mam na celu zmiany terminu zlotu tylko i wyłącznie na ten rok, bo tak akurat lepiej pasuje w kalendarzu.
                            - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                            - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                            - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                            Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                            Comment

                            • Krzysiu
                              Krzysiu
                              • 02-2001
                              • 14936

                              #15
                              Chciałbym zwrócic uwagę, że ten rok jest pierwszy, w którym Grodzisk odbywa się w sierpniu. Jak do tej pory giełda w Grodzisku zawsze odbywała się w pierwszy weekend września i dlatego ustalono terminy zlotów na drugi weekend.

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎