Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Warszawa - sklep dla amatorów warzenia?

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • cyb
    Member
    • 02-2008
    • 76

    Warszawa - sklep dla amatorów warzenia?

    Czy w warszawie jest jakiś sklep z wyposażeniem dla amatorów warzenia piwa?
    Najlepiej w okolicy trasy toruńskiej...

    W chwili obecnej potrzebuję termometru i jakiegoś środka chemicznego do dezynfekcji, ale zapewne później, jak spodoba się warzenia piwa (a obawiam się że się spodoba) trzeba będzie dokupić ekstrakty lub brewkity, trochę osprzętu itp itd

    Oczywiście wiem że część rzeczy można kupić w innych sklepach lub w sklepach internetowych ale czasem lubię wygodę i mieć wszystko od ręki i w jednym miejscu.
  • anteks
    maruda
    • 08-2003
    • 10738

    #2
    do dezynfekcji możesz użyc wybielacza , a termometr kupiłem kiedyś na szybko taki od pieca co
    Mniej książków więcej piwa

    Comment

    • Kieswy
      Member
      • 07-2006
      • 64

      #3
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika cyb Wyświetlenie odpowiedzi
      Czy w warszawie jest jakiś sklep z wyposażeniem dla amatorów warzenia piwa?
      Najlepiej w okolicy trasy toruńskiej...

      W chwili obecnej potrzebuję termometru i jakiegoś środka chemicznego do dezynfekcji, ale zapewne później, jak spodoba się warzenia piwa (a obawiam się że się spodoba) trzeba będzie dokupić ekstrakty lub brewkity, trochę osprzętu itp itd

      Oczywiście wiem że część rzeczy można kupić w innych sklepach lub w sklepach internetowych ale czasem lubię wygodę i mieć wszystko od ręki i w jednym miejscu.
      OVHcloud accompagne votre évolution grâce au meilleur des infrastructures web : hébergement, nom de domaine, serveur dédié, CDN, Cloud, Big Data, ...


      Ulica Słowackiego 27 lokal 190 (w kazamatach). Od trasy Toruńskiej oddalony o Trasę AK, zapadający się wiadukt z przystankiem "Słowackiego" i jednoprzystankowy odcinek tramwajem - do Hali Marymonckiej... a potem z buta.

      Poza godzinami szczytu jakieś 15 minut.
      Oddam się za sękacz!

      Comment

      • cyb
        Member
        • 02-2008
        • 76

        #4
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Kieswy Wyświetlenie odpowiedzi
        http://piwowar.com.pl/

        Ulica Słowackiego 27 lokal 190 (w kazamatach). Od trasy Toruńskiej oddalony o Trasę AK,
        i o to chodziło - kilka razy w tygodniu jeżdżę toruńską i AK, więc dla mnie to po prostu "skręć kierownicą w odpowiednim momencie, przejedź kilkaset metrów, znajdź miejsce do zaparkowania, idź do sklepu na zakupy".

        Comment

        • angasc
          Senior
          • 04-2006
          • 977

          #5
          Tylko uważaj, bo Pani Magda lubi czasami wyjść z pracy lub przyjść nie o tej godzinie co powinna
          Nie zrażaj się w takich przypadkach, bo to przemiła i fajna kobitka jest.

          Comment

          • Terry
            Senior
            • 01-2008
            • 148

            #6
            Również polecam ten sklep. Ceny może nieco wyższe niż gdzie indziej, ale w jednym miejscu, blisko no i w sympatycznej atmosferze.

            Comment

            • Kieswy
              Member
              • 07-2006
              • 64

              #7
              Może przydać się w przyszłości...

              Sklep ze szkłem laboratoryjnym (od probówek na skosy, ramek na probówki, słoiczków na gęstwy po atestowane balingomierze) znalazłem w połowie ulicy Elektoralnej (w połowie drogi między J.P.II a Pl. Bankowym).
              Oddam się za sękacz!

              Comment

              • cyb
                Member
                • 02-2008
                • 76

                #8
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Kieswy Wyświetlenie odpowiedzi
                Może przydać się w przyszłości...

                Sklep ze szkłem laboratoryjnym (od probówek na skosy, ramek na probówki, słoiczków na gęstwy po atestowane balingomierze) znalazłem w połowie ulicy Elektoralnej (w połowie drogi między J.P.II a Pl. Bankowym).
                Ten sklepik akurat znam, ale z innych powodów, pamiętam że mieli sporo "szkła" do robienia wina, więc pewnie i szklane przedmioty do robienia piwa też się znajdą, np. szklana chłodnica ;-)

                Jakby ktoś potrzebował danych to:


                ul.Elektoralna 13, Warszawa
                tel (22) 620 14 82

                Comment

                Przetwarzanie...
                X
                😀
                🥰
                🤢
                😎
                😡
                👍
                👎