Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

Wrażenia po warszawskiej giełdzie 23.02 ...

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • witekk
    Member
    • 03-2007
    • 60

    Wrażenia po warszawskiej giełdzie 23.02 ...

    Moze o tym porozmawiamy?
  • Ahumba
    Senior
    • 05-2001
    • 8962

    #2
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika witekk Wyświetlenie odpowiedzi
    Moze o tym porozmawiamy?
    A może Kolega wpierw poczyta ostatnie posty tutaj:

    Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

    Comment

    • witekk
      Member
      • 03-2007
      • 60

      #3
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Ahumba Wyświetlenie odpowiedzi
      A może Kolega wpierw poczyta ostatnie posty tutaj:

      http://www.browar.biz/forum/showthre...574#post745574
      Czytalem to.
      Nie nazwiesz tego chyba dyskusja dotyczaca zakonczonej gieldy. Sa tam tylko dwie wypowiedzi PO gieldzie, a reszta to dotyczace umawiania sie na gielde, termin, koszty, noclegi, spotkania towarzyskie itd... ale to wszystko bylo PRZED gielda.
      Szczerze mowiac tak myslalem, ze ktos mi wypomni zle zalozony watek...

      Comment

      • pieczarek
        zwykle cham i prostak
        • 06-2001
        • 5011

        #4
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika witekk Wyświetlenie odpowiedzi
        Moze o tym porozmawiamy?
        Rozmawiaj, dyskutuj, bądź aktywny - jako nieobecny, naprawdę chętnie przeczytam Twoją obszerną relację.

        Comment

        • witekk
          Member
          • 03-2007
          • 60

          #5
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pieczarek Wyświetlenie odpowiedzi
          Rozmawiaj, dyskutuj, bądź aktywny - jako nieobecny, naprawdę chętnie przeczytam Twoją obszerną relację.
          Jesli chodzi o birofilia moim zdaniem nie ma na co narzekac. Zastrzezenia mam do samej organizacji: tloczno, malo miejsca. Z trudnoscia i wielka uwaga trzeba bylo sie przemieszczac miedzy stolikami, aby wystawiajacym niczego nie zrzucic ze stolow.
          Podstawka gieldowa, jej wyglad i material wykonania to tez lekka przesada... za taka cene...
          Koszty gieldy: stolik + "gadzety" zdecydowanie za duze w konfrontacji z rzeczywistoscia...

          Comment

          • Promil03
            Senior
            • 10-2007
            • 2833

            #6
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika witekk
            Koszty gieldy: stolik + "gadzety" zdecydowanie za duze w konfrontacji z rzeczywistoscia...
            Ja mam wrażenie, że wszyscyw tym kraju chcą wszystko za darmo.
            Przecież giełda nie była obowiązkowa i nie musiałeś na nią przyjeżdżać! Wchodząc na giełdę wiedziałeś ile to kosztuje i jeśli wydawało Ci się, że jest za drogo to mogłeś zrezygnować, a giełdową podstawkę kupić na Allegro za 20 zł.
            Ręce mi opadają jak czytam tego typu wypowiedzi. Weź zorganizuj swoją giełdę, zapewnij salę, zabezpiecz imprezę, załatw zniżki PKP, weź na Siebie odpowedzialność w razie jakiś przykrych wydarzeń to zobaczysz ile trzeba pracy włożyć w tego typu imprezę!
            Nie pozdrawiam
            Last edited by Promil03; 24-02-2008, 15:19.

            Comment

            • witekk
              Member
              • 03-2007
              • 60

              #7
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Promil03 Wyświetlenie odpowiedzi
              Ja mam wrażenie, że wszyscyw tym kraju chcą wszystko za darmo.
              Przecież giełda nie była obowiązkowa i nie musiałeś na nią przyjeżdżać! Wchodząc na giełdę wiedziałeś ile to kosztuje i jeśli wydawało Ci się, że jest za drogo to mogłeś zrezygnować, a giełdową podstawkę kupić na Allegro za 20 zł.
              Ręce mi opadają jak czytam tego typu wypowiedzi. Weź zorganizuj swoją giełdę, zapewnij salę, zabezpiecz imprezę, załatw zniżki PKP, weź na Siebie odpowedzialność w razie jakiś przykrych wydarzeń to zobaczysz ile trzeba pracy włożyć w tego typu imprezę!
              Nie pozdrawiam
              Zacytowales moj fragment, a najwyrazniej nie zrozumiales... Koszty byly zbyt duze jak na efekt koncowy, nadal podtrzymuje swoje zdanie. Mam prawo oceniac imprezy na ktorych jestem.
              Jesli Tobie rece nie opadly ponizej poziomu klawiatury to moze sie podzielisz swoim zdaniem na temat gieldy w Warszawie... o ile w ogole byles... przeciez wg Ciebie kupno podstawki na Allegro moze znakomicie zastapic wyjazd gieldowy.

              Comment

              • Promil03
                Senior
                • 10-2007
                • 2833

                #8
                Ty nie zrozumiałeś mnie tak jak ja nie zrozumiałem Ciebie.
                O podstawce napisałem, że możesz ją kupić (widziałem już taką aukcję za 20 zł) raczej ironicznie.
                A co do Twoich odczuć to rzeczywiście możesz mieć własne zdanie. Tak jak mi mogą opadać ręce czytając Twoją wypowiedź.
                Bez odbioru
                Last edited by Promil03; 24-02-2008, 16:17.

                Comment

                • witekk
                  Member
                  • 03-2007
                  • 60

                  #9
                  Chcialbys cos napisac, ale chyba za bardzo nie wiesz co jesli chodzi konkretny temat.

                  Comment

                  • żąleną
                    Sojowe Oddziały Bojowe
                    • 01-2002
                    • 13239

                    #10
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Promil03 Wyświetlenie odpowiedzi
                    Tak jak mi mogą opadać ręce czytając Twoją wypowiedź.
                    Art, nie chwaliłeś się, że jest również Braille'owa wersja forum.

                    Comment

                    • warszawiak58
                      Junior
                      • 05-2006
                      • 26

                      #11
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Promil03 Wyświetlenie odpowiedzi
                      Ja mam wrażenie, że wszyscyw tym kraju chcą wszystko za darmo.
                      Przecież giełda nie była obowiązkowa i nie musiałeś na nią przyjeżdżać! Wchodząc na giełdę wiedziałeś ile to kosztuje i jeśli wydawało Ci się, że jest za drogo to mogłeś zrezygnować, a giełdową podstawkę kupić na Allegro za 20 zł.
                      Ręce mi opadają jak czytam tego typu wypowiedzi. Weź zorganizuj swoją giełdę, zapewnij salę, zabezpiecz imprezę, załatw zniżki PKP, weź na Siebie odpowedzialność w razie jakiś przykrych wydarzeń to zobaczysz ile trzeba pracy włożyć w tego typu imprezę!
                      Nie pozdrawiam
                      O przepraszam zniżki to moja żona Sławka

                      Comment

                      • angasc
                        Senior
                        • 04-2006
                        • 977

                        #12
                        No i znowu okazuje się, że w naszym kochnym kraju nie ma sensu organizowanie czegokolwiek. Jeśli człowiek poświęci swój czas, swoje pieniądze na zrobienie czegoś dla innych to zawse znajdzie się jakieś ...... które zacznie narzekać. Dla jasności: na giełdzie nie byłem. Z premedytacją. Żeby nie musieć się odnosić do postów wiecznych malkontentów którzy wiecznie mają za złe wszystkim wszystko. Którzy zawsze wytkną każdą najmniejszą niedogodność, każde niedociągnięcie. Ale sami nigdy w życiu nie ruszuli dupy z krzesła by zrobić cokolwiek. To taka polska specjalość- krytykowanie innych. Ale żeby cokolwiek zrobić to chętnych nie ma.
                        Zanim w przyszłości zaczniecie narzekać, to najpierw sami zacznijcie coś robić. A jak nie zrobiliście nic ważnego, to morda w kubeł i nie wydawać głosu.

                        Comment

                        • Maremali
                          Senior
                          • 05-2002
                          • 1953

                          #13
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika angasc Wyświetlenie odpowiedzi
                          No i znowu okazuje się, że w naszym kochnym kraju nie ma sensu organizowanie czegokolwiek. Jeśli człowiek poświęci swój czas, swoje pieniądze na zrobienie czegoś dla innych to zawse znajdzie się jakieś ...... które zacznie narzekać. Dla jasności: na giełdzie nie byłem. Z premedytacją. Żeby nie musieć się odnosić do postów wiecznych malkontentów którzy wiecznie mają za złe wszystkim wszystko. Którzy zawsze wytkną każdą najmniejszą niedogodność, każde niedociągnięcie. Ale sami nigdy w życiu nie ruszuli dupy z krzesła by zrobić cokolwiek. To taka polska specjalość- krytykowanie innych. Ale żeby cokolwiek zrobić to chętnych nie ma.
                          Zanim w przyszłości zaczniecie narzekać, to najpierw sami zacznijcie coś robić. A jak nie zrobiliście nic ważnego, to morda w kubeł i nie wydawać głosu.
                          Bardzo ciekawy pogląd, idąc Twoim rozumowaniem to osoba, która np. niegdy nie uwarzyła piwa nie powinna żadnego piwa oceniać. a już zabronione ma krytykowanie tego produktu.
                          A ja sobie ponarzekam a co mi tam przecież nie będę słuchał osoby, która nie chodzi na giełdy tylko dlatego, żeby nie odnosić się do postów tzw. malkontentów a jednak i tak to robi
                          Ogólnie rzecz biorąc duszno, mroczno (słabe oświetlenie) i ciasno i to wcale nie ze względu, że aż tylu kolekcjonerów (wystawców) zjechało ale dlatego iż organizator i pomocnicy żle ustawili te ławki, z tego co widziałem to jeden cały rząd był pusty oraz co najważniejsze kiepsko wybrany termin tej imprezy (moim zdaniem te 2 tygodnie pomiędzy giełdami to minimum).
                          Losowanie "nagród" to już poezja naprawdę watro było czekać na wylosowanie swojego numerka - szczególnie młodym jeszcze nieletnm giełdowiczom.
                          Do plusów zaliczyć można dostępność piwa i możliwość konsumpcji tego trunku na terenie giełdy.
                          Zapewne wkład pracy organizatora nie odzwierciedla efektu końcowego.
                          Pozdrawiam i do zobaczenia na następnej giełdzie.
                          http://maremali.web-album.org/

                          Comment

                          • witekk
                            Member
                            • 03-2007
                            • 60

                            #14
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika angasc Wyświetlenie odpowiedzi
                            No i znowu okazuje się, że w naszym kochnym kraju nie ma sensu organizowanie czegokolwiek. Jeśli człowiek poświęci swój czas, swoje pieniądze na zrobienie czegoś dla innych to zawse znajdzie się jakieś ...... które zacznie narzekać. Dla jasności: na giełdzie nie byłem. Z premedytacją. Żeby nie musieć się odnosić do postów wiecznych malkontentów którzy wiecznie mają za złe wszystkim wszystko. Którzy zawsze wytkną każdą najmniejszą niedogodność, każde niedociągnięcie. Ale sami nigdy w życiu nie ruszuli dupy z krzesła by zrobić cokolwiek. To taka polska specjalość- krytykowanie innych. Ale żeby cokolwiek zrobić to chętnych nie ma.
                            Zanim w przyszłości zaczniecie narzekać, to najpierw sami zacznijcie coś robić. A jak nie zrobiliście nic ważnego, to morda w kubeł i nie wydawać głosu.
                            Cisnie mi sie na mysl tylko jeden komentarz po Twojej wypowiedzi... Nie byles na gieldzie to... cytujac Ciebie: "morda w kubel i nie wydawac glosu".

                            No i nie obrazaj ludzi, ktorzy kulturalnie wymieniaja swoje poglady i doswiadczenia.

                            Comment

                            • angasc
                              Senior
                              • 04-2006
                              • 977

                              #15
                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Maremali Wyświetlenie odpowiedzi
                              Bardzo ciekawy pogląd, idąc Twoim rozumowaniem to osoba, która np. niegdy nie uwarzyła piwa nie powinna żadnego piwa oceniać. a już zabronione ma krytykowanie tego produktu.
                              A ja sobie ponarzekam a co mi tam przecież nie będę słuchał osoby, która nie chodzi na giełdy tylko dlatego, żeby nie odnosić się do postów tzw. malkontentów a jednak i tak to robi
                              Ogólnie rzecz biorąc duszno, mroczno (słabe oświetlenie) i ciasno i to wcale nie ze względu, że aż tylu kolekcjonerów (wystawców) zjechało ale dlatego iż organizator i pomocnicy żle ustawili te ławki, z tego co widziałem to jeden cały rząd był pusty oraz co najważniejsze kiepsko wybrany termin tej imprezy (moim zdaniem te 2 tygodnie pomiędzy giełdami to minimum).
                              Losowanie "nagród" to już poezja naprawdę watro było czekać na wylosowanie swojego numerka - szczególnie młodym jeszcze nieletnm giełdowiczom.
                              Do plusów zaliczyć można dostępność piwa i możliwość konsumpcji tego trunku na terenie giełdy.
                              Zapewne wkład pracy organizatora nie odzwierciedla efektu końcowego.
                              Pozdrawiam i do zobaczenia na następnej giełdzie.
                              Osłabiłeś mnie. Co ma Beerdoktor do tego że było duszno, ciasno i słabe oświetlenie? Gdyby nie było tam takich marudów jak Ty, to byłoby luźniej i więcej powietrza. Nie rozumiesz człowieku sympatyczny, że nie jest ani winą ani wadą organizatora giełdy, czyli Beerdoktora wraz z przyjaciółmi tego typu przypadłość? Taka salę był w stanie załatwić. Na taką salę było stać Jego, społeczność browar. biz i wszystkich innych nie zrzeszonych. Źle ci było? Trzeba było wysupłać paręset złotych na wynajęcie lepszej sali. Może Kongresowa? Ale nie. Bo to najlepiej jak ktoś inny zapłaci i załatwi, by ktoś taki jak Ty mógł mieszać go później z błotem. Nie dość że poświęcił swój czas, załatwił mnóstwo rzeczy i spraw byście mogli sie spotkać, to jeszcze Ty i Tobie podobni narzekacie? To trzeba było ruszyć dupę i POMÓC, a nie teraz krytykować. NIE MASZ ŻADNEGO PRAWA DO KRYTYKI!!!! Dopóty, dopóki sam nie zorganizujesz giełdy. Ale wówczas bądź pewien, że ja tam będę. I wówczas wytknę Ci WSZYSTKIE błędy i niedociągnięcia. W taki sam sposób jak Ty to robisz. I to między innymi ja będę Cię opluwał mówiąc co spierdoliłeś. Fajnie Ci będzie?. Zastanów się zanim cokolwiek odpowiesz.

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎