Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Ciągle piwo tej samej marki - nie masz ochoty urozmaicić zestawu?

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • żąleną
    Sojowe Oddziały Bojowe
    • 01-2002
    • 13239

    Ciągle piwo tej samej marki - nie masz ochoty urozmaicić zestawu?

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika krzychonr Wyświetlenie odpowiedzi
    piję 4 piwa dziennie zawsze TYSKIE a to znaczy że od początku roku wypiłem już 120 litrów tego wspaniałego trunku a dziś wypiję wasze zdrowie pozdrawiam wszystkich

    4 dziennie to dużo, nie masz ochoty urozmaicić zestawu?
    Last edited by ART; 03-03-2008, 00:02. Powód: dodano cytat
  • krzychonr
    Junior
    • 02-2008
    • 17

    #2
    lubię Tyskie a co mi polecasz

    Comment

    • żąleną
      Sojowe Oddziały Bojowe
      • 01-2002
      • 13239

      #3
      Eksplorowanie różnych smaków Jeśli szkoda ci wydawać pieniądze w ciemno, przed kupnem przejrzyj komentarze na temat danego piwa w dziale "Piwo konkretnie".

      Comment

      • krzychonr
        Junior
        • 02-2008
        • 17

        #4
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika żąleną Wyświetlenie odpowiedzi
        Eksplorowanie różnych smaków Jeśli szkoda ci wydawać pieniądze w ciemno, przed kupnem przejrzyj komentarze na temat danego piwa w dziale "Piwo konkretnie".
        dzięki za rade na pewno skorzystam twoje zdrowie dawno nie piłem innego piwa niż tyskie

        Comment

        • Totus
          Senior
          • 11-2007
          • 326

          #5
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika krzychonr Wyświetlenie odpowiedzi
          lubię Tyskie a co mi polecasz
          Jeśli nie będziesz przejmował się tym co jest napisane na butelce to polecam Ci piwo Żywe z browaru Amber. Spróbować niepasteryzowane piwo zawsze można... a może zasmakuje??
          Zapraszam do Browaru Sielanka.

          Comment

          • krzychonr
            Junior
            • 02-2008
            • 17

            #6
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Totus Wyświetlenie odpowiedzi
            Jeśli nie będziesz przejmował się tym co jest napisane na butelce to polecam Ci piwo Żywe z browaru Amber. Spróbować niepasteryzowane piwo zawsze można... a może zasmakuje??
            a gdzie dostane to piwo bo nie jestem w temacie twoje zdrowie

            Comment

            • Sokół83
              szynkarz
              • 12-2004
              • 1598

              #7
              1. Piszesz nie na temat
              2. Zajrzyj do działu "Piwo-Gdzie?" i tam zadawaj ewentualne pytania "Gdzie dostanę...."
              3. To, że jesteś kibicem KS Piast Nowa Ruda, nie zwalania Cię z obowiązku używania znaków interpunkcyjnych.
              Z INNEJ BECZKI

              www.fotopolska.eu

              Comment

              • krzychonr
                Junior
                • 02-2008
                • 17

                #8
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Sokół83 Wyświetlenie odpowiedzi
                1. Piszesz nie na temat
                2. Zajrzyj do działu "Piwo-Gdzie?" i tam zadawaj ewentualne pytania "Gdzie dostanę...."
                3. To, że jesteś kibicem KS Piast Nowa Ruda, nie zwalania Cię z obowiązku używania znaków interpunkcyjnych.
                a co to znaczy "nie zwalania cię" sam pisz poprawnie a nie czepiaj się innych a po drugie nie tylko ja zjechałem tu z tematu twoje zdrowie

                Comment

                • remfire
                  Senior
                  • 03-2004
                  • 1334

                  #9
                  Nie wiem jak wygląda sytuacja w Nowej Rudzie , ale podejrzewam ze podobnie jak i u mnie, czyli wybór nie jest wielki ( musze jednak dodać że ostatnio zauważyłem w sklepach w moim miasteczku dwie "jaskółki" - Hubala i Corneliusa - czekam więc aż pojawią się kolejne "ptaszki" ze stada ) . Myśle jednak że prawie wszyscy bywają od czasu do czasu w większych miastach , więc Ty chyba też nie odbiegasz od przeciętnej W naszym przypadku takim miastem jest oczywiście Wrocław. Zaproponuję więc dwa miejsca warte odwiedzenia, do których w miarę łatwo dojechać, bo znajdują się w południowej części miasta , więc nie trzeba przebijać się na druga stronę:


                  Pierwszy łatwiejszy do znalezienia , bo dużo większy , a posiadający asortyment znacznie odbiegający od marketowej normy. Drugi trudniej odszukać , bo to naprawdę niewielki sklepik. Warto jednak poszukać, bo tam naprawde jest w czym wybierać.
                  Życzę miłych , a przede wszystkim różnorodnych wrażeń smakowych

                  Comment

                  Przetwarzanie...
                  X
                  😀
                  🥰
                  🤢
                  😎
                  😡
                  👍
                  👎