Ogłoszenie

Collapse

Zasady zamieszczania ofert

Zamieszczanie prywatnych ofert kupna / sprzedaży / wymiany / odstąpienia sprzętu i surowców piwowarskich jest bezpłatne (jeśli oferty nie noszą znamion handlu na większą skalę).



Ograniczenie dotyczące ofert sprzedaży:

- Zarejestrowani Użytkownicy mogą zamieścić jedną NIEKOMERCYJNĄ ofertę sprzedaży na miesiąc.

- PremiumUżytkownicy mogą zamieszczać NIEKOMERCYJNE oferty sprzedaży bez większych ograniczeń o ile nie jest to działalność konkurencyjna wobec Browar.Biz i/lub naszych Partnerów.



Mam nadzieję że tą drobną szykanę przyjmiecie ze zrozumieniem i w razie chęci częstszej sprzedaży wesprzecie Browar.biz finansowo zostając PremiumUżytkownikami co, poza nieograniczoną możliwością zamieszczania ofert sprzedaży, daje też dodatkowe udogodnienia w serwisie.



Z góry dziękuję



Aha, zastrzegam sobie prawo usunięcia ogłoszenia bez podania przyczyny, choć zawsze będę się starał uzasadnić swoją decyzję.
See more
See less

pilnie kupię keg 50L

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • darod
    Junior
    • 11-2006
    • 16

    pilnie kupię keg 50L

    jak w temacie żywiec lub heineken może być inny o wymiarach szer. okolo 40..42cm wys. 55cm fitting nie istotny może go nawet nie być
    pozdr...

    ps. bądz wymienie na kegi piast, namysłów też 50L
  • Maggyk
    Szara Adminiscjencja
    • 05-2004
    • 5615

    #2
    Zlitujcie się nad kolegą, bo buduje RIMSa i kegi, które ma nie pasują do jego ogólnej koncepcji browaru.
    Jak ktoś ma Żywca lub Heńka, a nie robi mu to żadnej różnicy to niech zamieni się z kolegą i weźmie Namysłowa bądź Piasta.

    Mam nadzieję, że dobrze zidentyfikowałam osobę, bo jak nie to mój post jest zupełnie bez sensu A profil taki pusty...
    Życie jest jak skrzynka piw rzemieślniczych - nigdy nie wiesz na co trafisz!
    Piwo domowe -
    Centrum Piwowarstwa - sklep dla piwowarów domowych

    Reklama w BROWARZE
    PIWO GDZIE - STREFA Z ZASADAMI :D

    Comment

    • darod
      Junior
      • 11-2006
      • 16

      #3
      tak to prawda RIMS się robi!! do szczęścia brakuje mi tylko tego jednego drobiazgu i już bym mógł zaczynać składanie a czasu mam malutko oj malutko planowałem go pokazać na warsztacikach we Wrocku

      @Maggyk
      nie wiem czy to o mnie chodziło
      Last edited by darod; 21-03-2008, 18:38.

      Comment

      • Maggyk
        Szara Adminiscjencja
        • 05-2004
        • 5615

        #4
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika darod Wyświetlenie odpowiedzi
        tak to prawda RIMS się robi!! do szczęścia brakuje mi tylko tego jednego drobiazgu i już bym mógł zaczynać składanie a czasu mam malutko oj malutko planowałem go pokazać na warsztacikach we Wrocku

        @Maggyk
        nie wiem czy to o mnie chodziło
        O Ciebie - jaka ja intelygentna. Opowiadałeś o tym mi i Marusi w Oleśnicy i to ja podsunęłam pomysł z ogłoszeniem na browarze.biz
        Życie jest jak skrzynka piw rzemieślniczych - nigdy nie wiesz na co trafisz!
        Piwo domowe -
        Centrum Piwowarstwa - sklep dla piwowarów domowych

        Reklama w BROWARZE
        PIWO GDZIE - STREFA Z ZASADAMI :D

        Comment

        • Marusia
          Senior
          • 02-2001
          • 20211

          #5
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika darod Wyświetlenie odpowiedzi
          planowałem go pokazać na warsztacikach we Wrocku
          No, byłoby superowo! Trzymam kciuki a jakbym coś wiedziała na temat kegów to się zgłoszę
          www.warsztatpiwowarski.pl
          www.festiwaldobregopiwa.pl

          www.wrowar.com.pl



          Comment

          Przetwarzanie...
          X
          😀
          🥰
          🤢
          😎
          😡
          👍
          👎