Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Sklepy z Piwem

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Nadarzyn, CH Maximus

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Pancernik
    Senior
    • 09-2005
    • 9729

    Nadarzyn, CH Maximus

    Zgodnie z informacją wil'a (dzięki!) śmignąłem dziś skoro świt do Maximusa w Nadarzynie. Hala C, konkretnie wejście C 11... Jest! Dostawczak w "barwach" Koreba na parkingu.
    Zaraz w środku stoisko (rollbar plus skrzyneczki z napojami), pełny wybór oferty Koreba. Przemiły tercet (pani i dwóch panów) z Łasku, zachwalający swe produkty. Nabyłem wszystko, co mieli w rozmiarze mniejszym od 5 l, a mieli (mają): Herbowe, Baltic Strong, Strong, Trendy i Miodowe. Nazwy budzą moją ciekawość, do morza jest z Łasku skromne kilkaset kilosów, no a trendi... .
    Okaże się, piwa odpoczywają po krótkiej przejażdżce i czekają na zARTomatowanie & degustację.
    Mili państwo z Łasku zamierzają bywać w Maximusie co miesiąc .
    Obok stoisko ze smacznymi wędlinami, to taka wysepka rozpasanej konsumpcji w skośnookim oceanie tekstyliów i plastiku... .
  • Pankracy
    Senior
    • 10-2007
    • 2768

    #2
    Też byłem.
    Trochę sobie pogawędziłem i jako, że nie zmotoryzowany byłem na darmową degustację piwa się skusiłem
    Tak jak wspomniał Pancernik cała oferta Browaru Rodzinnego Koreb (piwo pasteryzowane w butelkach 330 ml i 500 ml, niepasteryzowane w gąsiorku 5 litrowym).
    Poza tym obok znajdowało się stoisko Pasieki Pachniczówka z mazowieckim piwem miodowym, które było lane z beczki.
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pancernik Wyświetlenie odpowiedzi
    Mili państwo z Łasku zamierzają bywać w Maximusie co miesiąc .
    Nie tylko w Maximusie. Mili państwo z Łasku swoje stoisko będą też mieli w Blue City. A niedługo ich wyroby mają pojawić się "U Joli".

    Comment

    • Pancernik
      Senior
      • 09-2005
      • 9729

      #3
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pankracy Wyświetlenie odpowiedzi
      A niedługo ich wyroby mają pojawić się "U Joli".
      Są naprawdę szybcy . Jak byłem ok. 11-ej, to podałem im nazwę i adres sklepu "U Joli", co zostało skwapliwie zanotowane. I chwila potem takie plany ekspansji... .

      Comment

      • Pankracy
        Senior
        • 10-2007
        • 2768

        #4
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pancernik Wyświetlenie odpowiedzi
        I chwila potem takie plany ekspansji... .
        Ekspansję Browar Koreb rozpoczął już na początku tego roku. Państwa Kaczorowskich bardzo zmotywowała do tego nominacja do nagrody Polski Producent Żywności 2008.

        Wybrali ciekawą drogę promocji swoich wyrobów poprzez targi żywności regionalnej i tradycyjnej. Jak się okazuje tym sposobem przyciągają do siebie klienta (spora liczba ludzi kręciła się wokół ich stoiska, kupowała piwo, dopytywała się o nieznaną im wcześniej markę)

        Należy życzyć wszystkiego najlepszego Korebowi, który mimo że jest małym browarem ma ambitne plany.
        Last edited by Pankracy; 27-04-2008, 20:07.

        Comment

        • wil
          Member
          • 03-2007
          • 31

          #5
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pankracy Wyświetlenie odpowiedzi
          A niedługo ich wyroby mają pojawić się "U Joli".
          Odwiedziłem ich ponownie, choć moim zdaniem smak piwa w stosunku do zeszłego roku zmienił sie na minus.
          Piwo ma być też dostępne w Otwocku przy ul. Karczewskiej 23.

          Comment

          Przetwarzanie...
          X
          😀
          🥰
          🤢
          😎
          😡
          👍
          👎