Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Porcelanki i butelki Legnicy ,Wrocławia i ....

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • qulek82
    Member
    • 10-2006
    • 33

    Porcelanki i butelki Legnicy ,Wrocławia i ....

    Tak powolutku moja kolekcja się powiększa,w zasadzie to 99 % wszystko co mam to moje wykopaliska, szukam wszędzie ,gdzie tylko zobaczę ,że cokolwiek "ryją" w ziemi ,budowy domów ,dróg ....Poszukuje kontaktu z osobą ,która wie coś na temat przedwonnego wysypiska śmieci w Legnicy,Prochowicach, Polkowicach ,Lubinie,Złotoryji.Szczególnie mi bliska Legnica.Osobny temat to porcelanki browaru w Tychach-na razie wiem ,że były cztery porcelanki .To co posiadam można oglądać na stronie http://legnicaulpiechoty7m1 -co prawda stronka dosyć nieudolnie zrobiona ,ale w temacie " internet " ciągle jestem daleko,daleko w tyle ...
  • Cooper
    Senior
    • 11-2002
    • 6055

    #2
    Gratula i powodzenia Gulek Poszukiwanie staroci własnie w ten sposób jak opisujesz to wg mnie najlepsza i najszlachetniejsza forma ratowania od zniszczenia. Kupowanie na aukcjach czy nawet giełdach za spore czy nawet większe od wypłaty kwoty to już nie to. Powodzenia i odnajduj jak najwięcej birrofiliow w ten sposób.
    Adres ktory podaleś jest chyba błędny. Mi przynajmniej nie otwiera się. Brak mi w nim www i domeny.
    Last edited by Cooper; 27-04-2008, 16:00.
    Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
    1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

    Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

    Comment

    • qulek82
      Member
      • 10-2006
      • 33

      #3
      jeśli nie wchodzi należy w google wpisać porcelanki,butelki Legnicy,Wrocławia i ... wtedy wyszukiwarka mnie znajdzie

      Comment

      • pieczarek
        zwykle cham i prostak
        • 06-2001
        • 5011

        #4
        Jeśli nie wchodzi, znaczy to tylko tyle, że Ci na tym nie zależy. W takim razie mi też nie zależy, mimo, że mógłbym pomóc.

        Comment

        • qulek82
          Member
          • 10-2006
          • 33

          #5
          dlaczego miałoby mi nie zależeć ,raz wchodzi ,a raz nie wieć lepej i pewniej w google wpisać Porcelanki ,butelki Legnicy,Wrocławia i .. na pewno wyszukiwarka znajdzie.A za pomoc byłbym wdzięczny .

          Comment

          • ART
            mAD'MINd
            • 02-2001
            • 23782

            #6
            nie wchodzi bo adres jest błędnie zapisany.
            - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
            - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
            - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

            Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

            Comment

            • qulek82
              Member
              • 10-2006
              • 33

              #7
              poprawiony adres strony

              Comment

              • Yedyny
                Member
                • 03-2008
                • 40

                #8
                stare wysypiska itp.

                Witam miłośnika legnickich porcelanek i dziękuję za wpis w księdze gości na mojej stroniem WWW!
                Z wysypiskami śmieci (przedwojennymi) jest tak, iż często stanowią niezły dochód dla poszukiwaczy; u mnie przynajmnej tak było, kiedy odgrzebali hałdy porcelany, kilka tysięcy butelek, tysiące porcalanek, lalki, emaliowane szyldy... przyjeżdżali autami aż z Wrocławia i wywozili zapchane bagażniki
                Sam obecnie "ryję" w podobnym miejscu, wychodzą ciekawe fanty; ostatnio natknąłem sie na buteleczke z napisem "Danzig-Berlin", porcelankę "Bavaria - Posen".Lokalizacje raczej nikt Ci nie zdradzi, chyba że znajdziesz coś na starych mapach lub planach (ja mam ich ok.40 z mojego regionu i na żadnym nie ma danych odnośnie składowiska odpadów), albo porozmawiasz z najstarszymi osobami żyjącymi w okolicy.
                Pozdrawiam i powodzenia przy prowadzeniu witryny!

                Comment

                Przetwarzanie...
                X
                😀
                🥰
                🤢
                😎
                😡
                👍
                👎