Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

wrażenia po warsztatach

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Ahumba
    Senior
    • 05-2001
    • 8962

    wrażenia po warsztatach

    Uwaga wkładam kij w mrowisko i podpadam pewnie sporej grupie wrocławiaków!

    Mam wrażenie, że poza kilkoma wyjątkami marusia została sama z tą organizacją imprezy.
    Jerzy był wyłaczony z warsztatów (konkurs piw), Antoś przyklejony do stolika przy wejściu.
    Kolega o nieznanym mi niku prowadził konferansjerkę przy konkursie śrutowania.
    Reszta, takie mam wrażenie przyszła jako goście.Każdy chciałby się pobawić, ale .....
    Skandalem wg mnie jest na przykład, żeby marusia oraganizator całej imprezy osobiście musiała biegać i szukać talerza/miski do konkursu śrutowania.
    Reszta moich spostrzeżeń po powrocie do domu.
    Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl
  • jacer
    Senior
    • 03-2006
    • 9875

    #2
    Skandalem było to, że Academus był zamknięty o 01.00 w sobote!!!!
    Milicki Browar Rynkowy
    Grupa STYRIAN

    (1+sqrt5)/2
    "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
    "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
    No Hops, no Glory :)

    Comment

    • Marusia
      Senior
      • 02-2001
      • 20211

      #3
      Ahumbo, odniosłeś mylne wrażenie. Pomocy miałam wystarczająco, a wręcz za dużo chętnych, nie każdemu dało się znaleźć zajęcie, przepraszam

      Właśnie dzięki pomocnikom impreza przebiegła w sprawnie, ogrom pracy Jerzego przy konkursie, Antosia na wejściówce, Shermana, który wziął na siebie odbieranie maili i kompletopwanie listy gości, ale też Maggyka i Opala pakującego prezenty dla piwowarów, Krzyśka prowadzącego konkurs śrutowania i wielu innych osób - zauważ, jak sprawnie poszło sprzątanie na koniec - nic nikomu nie trzeba było mówić, sprzątnęło się praktycznie "samo" Nie mówiąc już o samowystarczalnej ekipie SWIMP, która zainstalowała sobie wszystko sama, Darod zrobił warzenie i w ogóle niczego ode mnie nie potrzebowali (no, oprócz chmielu), no i Amber, no i INK POL z projektorem, dużo by tak jeszcze można było wymieniać

      Ja bardzo wszystkim dziękuję, gościom również za to, że impreza była jak zwykle kulturalna, mimo sporej ilości dostępnego alkoholu
      www.warsztatpiwowarski.pl
      www.festiwaldobregopiwa.pl

      www.wrowar.com.pl



      Comment

      • goska
        Junior
        • 05-2008
        • 2

        #4
        Organizatorzy- jesteście wielcy, impreza była super. Byly to moje pierwsze Warsztaty, na które trafilam dzieki mojemu mężowi Wojtkowi(Aki na forum) i jestem pod wielkim wrażeniem. Jestesmy z Wrocławia i następnym razem bardzo chetnie pomożemy organizatorom, jesli tylko bedzie taka potrzeba. Jak na razie to wszystko było nowe do tego stopnia, że przegapilismy nawet, ze po Warsztatach była jeszcze część dalsza... No, a że udało mi sie wygrać w konkursie śrutowania ( w kategorii kobiet oczywiscie, bo z niektórymi panami to raczej trudno by było ), to impreza tym bardziej była udana.

        pozdrawiam
        Gośka

        Comment

        • Marusia
          Senior
          • 02-2001
          • 20211

          #5
          Reszta to chyba jeszcze odsypia Warsztaty, albo nie wynieśli żadnych wrażeń
          www.warsztatpiwowarski.pl
          www.festiwaldobregopiwa.pl

          www.wrowar.com.pl



          Comment

          • maaciej6
            Senior
            • 04-2007
            • 219

            #6
            Jestem pod wielkim wrażeniem po Warsztatach.
            Grand z Ambera był niesamowicie wyśmienity
            Końcowa degustacja mogłabyć wcześniej zaczęta. Pozatym było super.
            Zdrowie organizatorów
            "Gdzie się piwo warzy, tam się dobrze darzy"

            Wolsztyński Browar Domowy M & P

            Comment

            • kopyr
              Senior
              • 06-2004
              • 9475

              #7
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika maaciej6 Wyświetlenie odpowiedzi
              Końcowa degustacja mogłabyć wcześniej zaczęta.
              Tu się zgodzę. Zwłaszcza, że widać było, że się obsuwamy z czasem. Część nowych uczestników obawiam się nie doczekała do degustacji i wcześniej wyszła.
              Rewelacyjną sprawą była lodówka na piwa konkursowe i do degustacji. No i szkoda, że jednak nie wyszliśmy na dwór z tą degustacją.

              Zabrakło mi czegoś dla bardziej zaawansowanych piwowarów, mam na myśli jakiś wykład np. o stylu piwa, jak to kiedyś jeszcze w Maddnesie wygłaszał Czes. Chociaż fakt faktem, że akustyka jest w sali Agory raczej kiepska, więc nie wiem na ile by się to udało.

              Oczywiście przyłączam się do podziękowań dla organizatorów.
              Last edited by kopyr; 12-05-2008, 09:02.
              blog.kopyra.com

              Comment

              • Marusia
                Senior
                • 02-2001
                • 20211

                #8
                Tak jak powiedziałam na otwarciu imprezy - nie da się przewidzieć, co ile będzie trwało. Zauważcie, że degustacja zaczęła się później, bo z powodu niespodziewanej awarii śrutownika przesunął się termin konkursu. Mogłam wprawdzie w czasie czekania na śrutownik zrobić loterię, ale myślałam, że to za mało czasu.

                No i Jury obradowało długo i namiętnie - prawdę powiedziawszy byłam przekonana, że skończą dużo wcześniej, no ale skoro tak im się tam podobało, to i ogłoszenie wyników wypadło później

                Trzeba dążyć do idealnego rozpracowania czasu, ale nigdy się to do końca nie uda, za dużo nieprzewidywalnych sytuacji jest na takiego typu imprezie.

                Co do uwag o wykładzie - co roku proszę o propozycje, ale też i inicjatywę własną - jeśli ktoś ma jakąś osobę znajomą albo dojścia do kogoś interesującego, to niech zaproponuje i weźmie na siebie tę część organizacji. Ja naprawdę nie jestem w stanie ogarnąć wszystkiego.
                Niestety, zawsze trzeba się też liczyć z tym, że skoro jest to udział nonprofit, to niektórzy uważają, że się można w ostatniej chwili wycofać
                www.warsztatpiwowarski.pl
                www.festiwaldobregopiwa.pl

                www.wrowar.com.pl



                Comment

                • Pendragon
                  Senior
                  • 03-2006
                  • 13949

                  #9
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia Wyświetlenie odpowiedzi
                  Niestety, zawsze trzeba się też liczyć z tym, że skoro jest to udział nonprofit, to niektórzy uważają, że się można w ostatniej chwili wycofać
                  Jedni się wycofują w ostatniej chwili, a inni są po prostu niedysponowani:
                  OVHcloud accompagne votre évolution grâce au meilleur des infrastructures web : hébergement, nom de domaine, serveur dédié, CDN, Cloud, Big Data, ...


                  moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                  Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                  Comment

                  • Marusia
                    Senior
                    • 02-2001
                    • 20211

                    #10
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
                    Jedni się wycofują w ostatniej chwili, a inni są po prostu niedysponowani:
                    OVHcloud accompagne votre évolution grâce au meilleur des infrastructures web : hébergement, nom de domaine, serveur dédié, CDN, Cloud, Big Data, ...

                    Ja nie mam na myśli że tak powiem "szeregowych" uczestników Zresztą, wypowiedź ta piła tylko do jednej osoby
                    www.warsztatpiwowarski.pl
                    www.festiwaldobregopiwa.pl

                    www.wrowar.com.pl



                    Comment

                    • mareks
                      Senior
                      • 05-2002
                      • 1939

                      #11
                      Witam!

                      Dzięki za kolejną edycję Warsztatów.
                      Moje piwo przepadło w konkursie.
                      Będę się starał dalej.

                      Dziękuję Wesołemu za uwagi. Niestety nie jestem w stanie wyczuć niuansów smakowych w swoich piwach.

                      Czy tylko ja mam wrażenie, że w tym roku było mniej osób z zewnątrz niż w ubiegłym.
                      Niektórych piw w ogóle nie otworzyłem. Nie było chętnych do picia.

                      Pięknie zaprezentował się Amber.

                      Podegustowałem piwek, aż mnie wczoraj pół dnia głowa bolała
                      Już chyba lata i zdrowie nie to.

                      Comment

                      • kopyr
                        Senior
                        • 06-2004
                        • 9475

                        #12
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika mareks Wyświetlenie odpowiedzi
                        Czy tylko ja mam wrażenie, że w tym roku było mniej osób z zewnątrz niż w ubiegłym.
                        Niektórych piw w ogóle nie otworzyłem. Nie było chętnych do picia.
                        Moim zdaniem zainteresowani nie dotrwali do tego punktu programu. Zresztą może warto w ogóle przemyśleć tę kwestię, bo co to za degustowanie jak już się wszyscy opili Granda, Żywego, Coreneliusa czy piw serwowanych przez SWiMP. Żeby nie było, ze wymyślam, to powiem o sobie, że już mi ciężko przychodziło degustowanie piwek, po tych kilku które wcześniej miałem okazję wypić tego dnia. Zgłaszam propozycję, żeby degustacja nie była na koniec, ale w środku warsztatów.
                        blog.kopyra.com

                        Comment

                        • Pendragon
                          Senior
                          • 03-2006
                          • 13949

                          #13
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia Wyświetlenie odpowiedzi
                          Ja nie mam na myśli że tak powiem "szeregowych" uczestników Zresztą, wypowiedź ta piła tylko do jednej osoby
                          Wiem, czytałem o nim - i oto mi właśnie chodziło, a nie o własną absencję

                          moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                          Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                          Comment

                          • mareks
                            Senior
                            • 05-2002
                            • 1939

                            #14
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kopyr Wyświetlenie odpowiedzi
                            Moim zdaniem zainteresowani nie dotrwali do tego punktu programu. Zresztą może warto w ogóle przemyśleć tę kwestię, bo co to za degustowanie jak już się wszyscy opili Granda, Żywego, Coreneliusa czy piw serwowanych przez SWiMP. Żeby nie było, ze wymyślam, to powiem o sobie, że już mi ciężko przychodziło degustowanie piwek, po tych kilku które wcześniej miałem okazję wypić tego dnia. Zgłaszam propozycję, żeby degustacja nie była na koniec, ale w środku warsztatów.
                            Tylko, czy wówczas ktokolwiek będzie zainteresowany innymi punktami programu Warsztatów i czy wówczas utrzyma się spokojna atmosfera?

                            Comment

                            • kopyr
                              Senior
                              • 06-2004
                              • 9475

                              #15
                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika mareks Wyświetlenie odpowiedzi
                              Tylko, czy wówczas ktokolwiek będzie zainteresowany innymi punktami programu Warsztatów i czy wówczas utrzyma się spokojna atmosfera?
                              A zauważyłeś objawy demolki w trakcie degustacji? No chyba, że za takie uznasz składanie krzeseł jedno na drugie.
                              A tak serio, przecież kto chciał się napić i tak się napił. Wystarczyło z jednej kolejki przechodzić do kolejnej.
                              blog.kopyra.com

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎