Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Chmiel - dostanę we Wrocławiu ?

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • barteczekr
    Member
    • 11-2007
    • 31

    Chmiel - dostanę we Wrocławiu ?

    Czy jest gdzieś możliwość zakupu chmielu we wrocku ( ewentualnie innych przydatnych w procesie warzenia rzeczy ) czy też trzeba zdać się na internet ? Z góry dziękuję za odpowiedź.
  • jerzy
    piwoholik
    • 10-2001
    • 4705

    #2
    Tylko internet.
    browerzysta, abstynent i nałogowy piwoholik c[]

    Światem rządzi miłość. Ja na przykład kocham piwo :]

    Comment

    • barteczekr
      Member
      • 11-2007
      • 31

      #3
      Takie duże miasto. W okolicach uprawia się nawet chmiel z tego co wiem i ... tylko internet Skoda...

      Comment

      • kopyr
        Senior
        • 06-2004
        • 9475

        #4
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika barteczekr Wyświetlenie odpowiedzi
        Takie duże miasto. W okolicach uprawia się nawet chmiel z tego co wiem i ... tylko internet Skoda...
        Podejrzewam, że jakbyś się odezwał przed warsztatami, to może ktoś by ci po znajomości zbył jakąś nadwyżkę chmielu. Z drugiej strony skąd to uprzedzenie do internetu. Sklepy internetowe już tak się rozwinęły, że właściwie składasz zamówienie w poniedziałek, a w piątek masz przesyłkę. Także nie są to jakieś tygodnie oczekiwania.
        Sklep z surowcami piwowarskimi właściwie nie ma w realu racji bytu, bo albo ceny będą wyższe, albo asortyment węższy.
        blog.kopyra.com

        Comment

        • barteczekr
          Member
          • 11-2007
          • 31

          #5
          W sumie racja. Pytałem tak tylko dla spokoju sumienia Bo jakby przypadkiem był jakiś sklep pod bokiem to po co trudzić pocztę polską... A skoro nie ma to damy im zarobić. Pozdrawiam

          Comment

          • kopyr
            Senior
            • 06-2004
            • 9475

            #6
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika barteczekr Wyświetlenie odpowiedzi
            Bo jakby przypadkiem był jakiś sklep pod bokiem to po co trudzić pocztę polską...
            Tu masz rację, nie ma ich co trudzić. Jak tylko mogę wybieram kuriera.
            blog.kopyra.com

            Comment

            • macas
              Senior
              • 02-2008
              • 680

              #7
              JA właśnie czekam na przesyłkę z WES-a, nie wiedzieć czemu poszła pocztą i w stosunku do kuriera ma już 3 dni spóźnienia
              Piwo jest dowodem, że Bóg nas kocha i pragnie naszego szczęścia.
              Beniamin Franklin

              Comment

              Przetwarzanie...
              X
              😀
              🥰
              🤢
              😎
              😡
              👍
              👎