Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Sklepy z Piwem

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Rudy Raciborskie, Rogera 3A, Orchidea

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • woosaa
    Senior
    • 07-2005
    • 1548

    Rudy Raciborskie, Rogera 3A, Orchidea

    W tym minimarkecie duzy wybór piw z Raciborza (Racibory,Pils z Zamku,Halne,Mocne z Zamku)oraz pojedyńcze piwa z Jędrzejowa,Kielc i Zabrza+ogólna masowa koncernówka.PZDR
    mb WOS
  • woosaa
    Senior
    • 07-2005
    • 1548

    #2
    Witam.Dzisiaj z nudów pojechałem zobaczyć do Rud,czy jeszcze zostało coś z Raciborza.I tu niespodzianka!Było Pils z Zamku(1.45 zł),Racibor Premium(zielony po 1.55zł) i Racibor Pełne(czerwony po 1.90 zł).Piwa z terminami ważności do "gwiazdki"(Zielony nawet do lutego). PZDR
    mb WOS

    Comment

    • woosaa
      Senior
      • 07-2005
      • 1548

      #3
      Po rocznej nieobecności w Rudach wstapiłem do sklepiku a tu... sama koncernówka.Jednak nie dawało mi to spokoju i spytałem się ekspedientki a ta pokazała mi lodówkę na samym konću w której były:Twierdzowe,Ciemne i Zielone z Raciborza,Łomża Miodowa i Export oraz Strzelcy.Piwka b.dobrze schłodzone
      mb WOS

      Comment

      • woosaa
        Senior
        • 07-2005
        • 1548

        #4
        W lodówce pełen wybór piw z Raciborza.Oprócz tego tradycyjnie koncernówka.
        mb WOS

        Comment

        • wpadzio
          Senior
          • 06-2011
          • 2645

          #5
          Podziwiam samozaparcie w śledzeniu asortymentu... Musi być ciężko. Na pewno
          Rzeczywistość jest po to, by podstawiać jej pod nos krzywe zwierciadła.
          Serviatus status brevis est
          3603 etykiety z zagranicznych piw wypitych osobiście, 1148 recenzji piw na browar.biz (z czego 733 zagraniczne opisałem i sfotografowałem jako pierwszy) - stan na 31.01.2020

          Comment

          • woosaa
            Senior
            • 07-2005
            • 1548

            #6
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika wpadzio Wyświetlenie odpowiedzi
            Podziwiam samozaparcie w śledzeniu asortymentu... Musi być ciężko. Na pewno


            Dziękuję.Ciężko nie jest i mam nadzieję że nie będzie.
            mb WOS

            Comment

            Przetwarzanie...
            X
            😀
            🥰
            🤢
            😎
            😡
            👍
            👎