Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2008.09.12-14: VII Wielki Zlot Forumowiczów [Zawiercie] - fakty

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ART
    mAD'MINd
    • 02-2001
    • 23792

    2008.09.12-14: VII Wielki Zlot Forumowiczów [Zawiercie] - fakty

    (na razie nieco chaotycznie, bo mam inne zajęcia na głowie, a trzeba ogłosić najważniejsze)

    Proszę wytężać wzrok i słuch, wyciągać organizery i notować - ogłaszam co następuje!

    oto już pełną parą szykuje się:

    VII Wielki Zlot Forumowiczów BrowarBizu w Siewierzu pod patronatem browaru Zawiercie
    12-13-14 września 2008 (standardowo - drugi weekend)

    Zajazd Leśny
    <- Siewierz <- powiat Będziński <- woj. Śląskie <- Polska <- Europa...

    Drugi weekend września proszę sobie już teraz zarezerwować na Zlot BrowarBizowiczów, czyli admiratorów wspaniałego piwa i - jak wiadomo dotychczasowym uczestnikom - przedniej zabawy.

    Dokonaliśmy wstępnie rezerwacji ośrodka - dokładniej rzecz ujmując jest zarezerwowane 20 domków typu Brda, każdy dla 5-6 osób - czyli ok. 100 miejsc - w Zajeździe Leśnym pod Siewierzem - o 20 km oddalonego od Zawiercia. Po zapoznaniu się z niniejszym tematem proszę zatem wszystkich chętnych o radosne deklaracje przyjazdu w temacie zgłoszeniowym (już uruchomiony):
    http://www.browar.biz/forum/showthread.php?t=78547 na podstawie czego będzie utworzona lista.


    W tym wątku będziemy starać sie informować o wszystkich konkretach.

    Miejsce do dyskusji na temat zlotu (ten temat wyłącznie do konkretów):



    -----------------------------------------------
    S Z C Z E G Ó Ł Y !
    -----------------------------------------------

    Miejsce:
    Zajazd Leśny w Siewierzu, przy Zalewie Przeczycko-Siewierskim ,
    - ok. 20km od Zawiercia
    - ok. 20km od Dąbrowy Górniczej

    Czas:
    - rozpoczynamy w piątek (12.IX), sobota (13.IX)- zwiedzanie browaru i inne atrakcje, niedziela (14.IX) oficjalne zwijanie manatków

    Noclegi:
    choć jak zwykle mogą się wydać niektórym zbędne , ale mamy do dyspozycji: część ośrodka Zajazd Leśny (20 domków po 5-6 miejsc każdy) + ew. dodatkowo coś w zapasie.

    ZAPISY

    Temat ze zgłoszeniami już hula na całego: http://www.browar.biz/forum/showthread.php?t=78547
    Zachęcam do zapisywania się póki są jeszcze miejsca!

    PIWO
    hm, w sumie powinno być jak zwykle na I miejscu
    - podstawowe zaopatrzenie piwne zapewni przychylny nam Browar Na Jurze z Zawiercia.
    - każdy Forumowicz niechaj weźmie ze sobą kilka butelek piwa (najlepiej ze swojego regionu)
    - każdy warzący Forumowicz niechaj weźmie ze sobą kilka beczek , no, butelek w ostateczności - swojego piwa

    Dostępny będzie rollbar do naszej dyspozycji.

    Jedzenie:
    - w piątek i w sobotę do ognicha mięsiwo, pieczywo.
    (...)
    - w sobotę dostęp do restauracji w Karczmie u Stacha z niezłą kuchnią (obiad 20-30zł) - potrzebna będzie wcześniejsza deklaracja chętnych na jedzonko - wszak trudno oczekiwać że restauracja obsłuży nagle 80-100 wygłodniałych osób...

    Atrakcje
    zestaw atrakcji jest jeszcze ustalany, ze standardów:

    - oczywiście ognicho (piątek/sobota)
    - w razie niepogody (tfu tfu) dostępne oparasolowanie dostarczone przez browar
    (...)
    - zwiedzanie browaru Zawiercie (dojazd autokarem)

    -------------------
    CENY
    - cena domku wynosi dla nas - 120 zł za dobę

    Bardzo wstępne wyliczenie na osobę sumarycznie za dwie osobodoby:
    • Nocleg: 60,00zł (gdy będzie 80 osób, ale np. może wynieść 48 zł jeśli zbierze się komplet)
    • Ognisko (drewno - piątek/sobota): 5,00zł
    • Autokar: 10,00zł (pewnie będzie taniej, ale nie dostałem wyceny)
    • Kiełbasa na dwa ognicha 15,00zł (Zdybię Pjenknika żeby zaproponował dobrego rzeźnika prawie kg na twarz będzie chyba ok albo kiełbacha jednego dnia i coś innego drugiego dnia - do przemyślenia - kolega Młody_w_fachu ma tutaj jakieś propozycje jeszcze do przedsykutowania)
    • Dodatki wyżerkowe: 5,00zł (chleb, musztardy i inne mecyje)
    • Piwo 20,00-25,00zł (KEG 150,00 zł za 50tkę specjalnie dla nas rozlanego piwka z Zawiercia)
    • Koszulka zlotowa 25,00zł (pewnie będzie taniej, ale nie dostałem wyceny) - nieobowiązkowa.



    --------------------------------
    ZALICZKI
    --------------------------------

    Po debatach po zeszłym zlocie żeby odciążyć organizatorów od zbierania kasy w trakcie imprezy (parszywa funkcja ) - w tym roku zbieramy mniej więcej pełną kwotę jako zaliczkę jeszcze przed zlotem - wpłaty będą rozłożone na dwie raty - 1. do maks. połowy czerwca oraz 2. do ok. połowy sierpnia.

    Wstępny koszt imprezy może oscylować około 100-160 zł - zależnie od tego ilu będzie ostatecznie chętnych oraz od końcowych kosztów poszczególnych składowych.

    Ponieważ do końca czerwca musimy uiścić zaliczkę za noclegi - pierwsza rata zaliczki na Zlot - 70 PLN - jest płatna do 10 czerwca.

    --------------------------------
    GDZIE WPŁACAĆ ZALICZKI
    --------------------------------

    Oto numer mojego PRYWATNEGO rachunku bankowego na który proszę wpłacać odliczoną kwotę 70PLN (pierwsza rata) do 10 czerwca włącznie:

    80 1140 2004 0000 3402 3498 2973
    (mbank)

    Artur Szudrowicz
    ul. Fieldorfa 4b/903
    45-264 Opole

    W tytule wpłaty proszę podać swój browarbizowy pseudonim/nick żebym wiedział dokładnie o kogo chodzi!

    z góry dziękuję za wpłaty w terminie - tj. do 10 czerwca

    aha info o tym czy zaliczkę otrzymałem będę umieszczał na liście - w odstępach kilkudniowych, więc proszę o cierpliwość.

    ps

    Wpłaty które zostaną dokonane na moje konto FIRMOWE, czyli różniące się od tego podanego powyżej - zostaną przeze mnie potraktowane jako bezzwrotne wsparcie dla Browar.biz

    W przypadku rezygnacji zaliczka przepada (ale najlepiej znaleźć sobie zastępstwo i po kłopocie).


    -------------------------------

    dojazd do ośrodka:
    Mapka Siewierza (dzięki http://maps.google.pl ):

    Click image for larger version

Name:	mapka_zlot.jpg
Views:	1
Size:	81,4 KB
ID:	2079489

    W samym Siewierzu nie ma stacji PKP, ale ma łączność komunikacją miejską i PKSem z pobliskiego Zawiercia / Dąbrowy Górniczej.

    Jeśli nic nie stanie na przeszkodzie - na dniach zamawiam zniżki na kolej.

    -------------------------------
    Różne:
    -------------------------------
    - Uczestnictwo w Zlocie - jak zwykle wyłącznie dla osób dorosłych.

    - Co z osobnikami, którzy mogą mieszkać we własnym zakresie . nie chcą skorzystać z jakiś względów z proponowanych noclegów?

    napiszę tak - jeśli NIE zbierze się minimum 80 chętnych - to widzę w tym problem, bo musimy zapłacić za wynajęte domki, a poniżej 80% obsady cena za nocleg będzie wyższa.
    Jeśli natomiast będzie co najmniej 80 osób - wtedy nie widzę większych przeszkód.

    - Co z osobami towarzyszącymi?

    Nasz Zlot jest imprezą przeznaczoną przede wszystkim dla BrowarBizowiczów i ma ograniczoną liczbą miejsc - nie ma problemu gdy przyjedziesz z jedną osobą towarzyszącą niebędącą BrowarBizowiczem. Więcej osób towarzyszących - może sprawić problem. W takim przypadku dodatkowe osoby muszą przyjąć wariant taki że zapisują się na listę rezerwową i jeśli zostaną wolne miejsca nieobsadzone przez BrowarBizowiczów - oczywiście bez przeszkód będą mogły uczestniczyć w imprezie.

    Nie mogę jeszcze zadeklarować przyjazdu na zlot - co robić?

    Należy w temacie zgłoszeniowym zapisać się na listę rezerwową. W momencie kiedy już będziesz wiedzieć - to zajmiesz miejsce osoby która zrezygnowała i z nią uregulujesz kwestie zaliczek (czasem się zdarza - względnie może będą jeszcze wolne miejsca - wtedy wpłacisz zaliczkę w pełnym wymiarze).

    (...)

    -------------------------------
    jak się zgłaszać:

    w odrębnym temacie - proszę o deklaracje przyjazdu gdzie zapiszesz się do konkretnego domku.

    Informacje typu czy jesteś chętny/a na obiad w sobotę w Karczmie u Stacha, czy będziesz chciał/a zostać dłużej, czy będzie Ci potrzebna zniżka PKP, etc. będziemy wymagać nieco później i te będziemy "pobierać" od "kierowników" domków:

    zapraszam:




    Pytania? albo o czymś zapomniałem? (Jeszcze uszczegółowię część spraw na dniach - teraz piszę żeby Was przygotować Piszę na gorąco - na konsultację jest ciągle póki co chwila czasu)

    zapraszam tutaj: http://www.browar.biz/forum/showthread.php?t=74599
    Last edited by ART; 21-05-2008, 20:48.
    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).
  • ART
    mAD'MINd
    • 02-2001
    • 23792

    #2
    trochę rozbudowałem zasadniczy opis Informacja o zaliczkach w kolorze krwistym.
    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

    Comment

    • ART
      mAD'MINd
      • 02-2001
      • 23792

      #3
      Dziękuję za pierwsze wpłaty Ahumbie i Adamowi16! No to jak poszło A to teraz musi być BBBBBeeeee
      - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
      - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
      - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

      Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

      Comment

      • ART
        mAD'MINd
        • 02-2001
        • 23792

        #4
        Na dzień dzisiejszy wpłynęły wpłaty od 17 osób - dziękuję. Jak tylko uporam się z przeprowadzką zamieszczę listę.
        - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
        - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
        - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

        Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

        Comment

        • ART
          mAD'MINd
          • 02-2001
          • 23792

          #5
          Lista zaliczkowiczów

          Oto na szybko skonstruowana lista bieżących zgłoszeń. Dziękuję za terminowe wpłaty (przynajmniej od części osób wpłaty już są ).

          Kod:
          Lp.	domek	zal	nick
          =================================
          1	1	140	Art
          2	1	140	Maggyk
          3	1	140	Slavoy
          4	1	140	Marusia
          5	1	140	Ark
          6	2	140	Małażonka
          7	2	140	Iron
          8	2	140	dkrasnodebski
          9	2	140	darek99
          10	2	140	Zythum
          11	3	140	Ahumba
          12	3	140	Żona-Taxi
          13	3	140	Sopista
          14	3	140	Agnieszka
          15	3	140	Jasiu_piwosz
          16	4	140	Pendragon
          17	4	140	Tomek35
          18	4	140	Rycho_128
          19	4	140	huanghua
          20	4	160	banaszek
          =================================
          Lp.	domek	zal	nick
          =================================
          21	5	140	Justi
          22	5	140	Gwiazda	PKP (wysł)
          23	5	140	Bury_wilk	PKP (wysł)
          24	5	140	Wujcio_Shaggy
          25	5	140	naczelnik
          26	6	140	Adela
          27	6	140	Maidenowiec
          28	6		[MIEJSCE DO PRZEJĘCIA - kontakt na PW: ART]
          29	6	140	Fteo	PKP
          30	6	140	Jackson	PKP
          31	7	140	Jaqba	PKP
          32	7	140	Qboland
          33	7	140	Wiktoria
          34	7	140	Pepek
          35	7	+	Sherman
          36	8	140	Kangurpl
          37	8	140	Cyrkonia PKP (wysł)
          38	8	140	mark33	PKP (wysł)
          39	8	140	Piecia
          =================================
          Lp.	domek	zal	nick
          =================================
          40	8	140	Piwowar
          41	9	140	pirackamuza	PKP (wysł)
          42	9	140	Doodeck
          43	9	140	e-prezes
          44	9	70	pirackamuzykantka	(zaliczka należąca do: Gwizdek69)
          45	9	140	MarcinKa
          46	10	140	Bombadil13
          47	10		[MIEJSCE DO PRZEJĘCIA - kontakt na PW: ART]
          48	10	140	woosaa
          49	10	140	dgrabka
          50	10	140	padi
          51	11	140	basik
          52	11	140	piotry
          53	11	120	żąleną (veg)
          54	11	+	Yemiolka, Jano (1x nocleg)
          55	11	120	Zyziek (veg)
          56	12	140	Docent
          57	12	140	Seta
          58	12	140	Łysa
          59	12	140	Pancernik
          =================================
          Lp.	domek	zal	nick
          =================================
          60	12	140	Budvar
          61	13	70	ierzy
          62	13	140	arzy
          63	13	+	zbysia
          64	13	+	Garfunkel
          65	13	140	Sławczan	
          66	14	70+	Mistrzu
          67	14	70+	Ewasolka
          68	14	140	kot_z_cheshire
          69	14	140	Michaś
          70	14	140	sergioP 	PKP (wys)
          71	15	190	Tabletka (veg)
          72	15	190	CarlBerg (veg)
          73	15	-	Marian
          74	15	-	Żona Mariana
          75	15	-	Koń Mariana 
          76	16	140	adam16
          77	16	140	kiszot
          78	16	140	Aldona
          79	16	140	Aldach
          =================================
          Lp.	domek	zal	nick
          =================================
          80	16	120	Marta (bk)
          81	16	140	Strzelczyk76
          82	17	140	darekeb
          83	17	140	darekeb2
          84	17	140	sezamek
          85	17	140	infam
          86	17	140	Kloss		
          87	18		[MIEJSCE DO PRZEJĘCIA - kontakt na PW: ART]
          88	18		[MIEJSCE DO PRZEJĘCIA - kontakt na PW: ART]
          89	18	70+	CentOn
          90	18	70+	CentOn
          91	18	70+	CentOn
          
          92	1	140	Siostraaa	PKP
          =================================
          Lp.	bezy	zal	nick
          =================================
          96		90	Szopi
          97		70	Szopi 2 (veg)
          98		70	Luklaz
          99		70	Luklaz+1
          100
          edycja listy: 2008.09.09, 10:43
          Last edited by ART; 09-09-2008, 16:40.
          - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
          - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
          - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

          Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

          Comment

          • ART
            mAD'MINd
            • 02-2001
            • 23792

            #6
            Dziękuję za spięcie się i wpłaty w miarę w terminie

            Listę uaktualniłem, widnieją na niej jeszcze wolne miejsca do obsady - bardzo proszę o szybką decyzję - w przypadku chęci udziału w Zlocie proszę o wpłatę zaliczki tak - by dotarła do mnie nie później niż 25. czerwca.

            Osoby przy których widnieją plusiki - nie otrzymałem jeszcze zaliczki ale informowały mnie o przesunięciu terminu wpłaty. Osoby z pustym miejscem w rubryce zaliczka - proszę o jak najszybszy kontakt w celu potwierdzenia zainteresowania imprezą oraz deklarację do kiedy dokonacie wpłaty zaliczki.

            26. czerwca wysyłam zaliczkę do ośrodka w którym będziemy stacjonować. Po tym terminie będą utrudnione roszady.
            - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
            - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
            - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

            Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

            Comment

            • ART
              mAD'MINd
              • 02-2001
              • 23792

              #7
              Bombadil13, Zbysia, Marcin_wc, kot_z_cheshire, arturzinio oraz iranora proszeni do raportu - wiecie dlaczego .
              - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
              - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
              - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

              Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

              Comment

              • ART
                mAD'MINd
                • 02-2001
                • 23792

                #8
                niniejszym zamykam listę. mam nadzieję że osoby które zapomniały dać mi znać co i jak a także zapomniały wpłacić zaliczki nie robią sobie ze mnie jaj.

                są jeszcze 4 wolne miejsca jeśli dobrze policzyłem.

                zaliczki zostały wysłane za 18 domków.
                - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                Comment

                • Infam
                  Senior
                  • 05-2005
                  • 715

                  #9
                  Po konsultacji z Artem i ja zgłaszam nieco spóźniony (z przyczyn obiektywnych rzecz jasna) udział w Zlocie. Są jeszcze niekompletne domki - może mógłbym się gdzieś dopisać?
                  "Dużo to nie znaczy Dobrze
                  Dobrze znaczy dużo"

                  Comment

                  • kangurpl
                    Senior
                    • 03-2002
                    • 2660

                    #10
                    W domku nr 8 zwolniło się jedno miejsce, jeżeli jesteś zainteresowany to daj znać na PW
                    Świat należy do młodzieży, młody robi - stary leży.
                    "W niebie nie ma piwa, więc pijmy je tutaj."

                    "denerwować się - mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych"

                    Comment

                    • Maggyk
                      Szara Adminiscjencja
                      • 05-2004
                      • 5615

                      #11
                      Koszulki - kierownicy domków proszeni są o zebranie rozmiarówek koszulek od swoich podopiecznych i przesłanie ich na adres PW Adminiscjenicji do dnia 24 lipca 2008. Kolor koszulki będzie jeden - Art powiedział, że nie będzie oczo..pip... Damskie koszulki na własną odpowiedzialność* i pewnie jakieś dopłaty trza będzie poczynić.

                      *Ja ze swojej strony proponuję damskie na wzór i kształt mojej ubiegłorocznej - była zamawiana w tejże firmie koszulkowej i jest całkiem całkiem, kosztowała coś ok. 30 PLN

                      Koszt koszulki męskiej wliczony w cenę zlotu ok. 20, 25 PLN

                      Od kogo nie otrzymam informacji do dnia 24 lipca to koszulka zostanie mu przydzielonea według mojego widzimisię
                      Życie jest jak skrzynka piw rzemieślniczych - nigdy nie wiesz na co trafisz!
                      Piwo domowe -
                      Centrum Piwowarstwa - sklep dla piwowarów domowych

                      Reklama w BROWARZE
                      PIWO GDZIE - STREFA Z ZASADAMI :D

                      Comment

                      • Maggyk
                        Szara Adminiscjencja
                        • 05-2004
                        • 5615

                        #12
                        Dla własnych potrzeb wyznaczam i bolduję sobie kierowników.

                        Kod:
                        Lp.	domek	zal	nick
                        =================================
                        1	1	70	Art
                        [B]2	1	70	Maggyk[/B]
                        3	1	70	Slavoy
                        4	1	70	Marusia
                        5	1	70	Ark
                        [B]6	2	70	Małażonka[/B]
                        7	2	70	Iron
                        8	2	70	dkrasnodebski
                        9	2	70	darek99
                        10	2	70	Zythum
                        [B]11	3	70	Ahumba[/B]
                        12	3	70	Żona-Taxi
                        13	3	70	Sopista
                        14	3	70	Agnieszka
                        15	3	70	JasiuPiwosz
                        [B]16	4	70	Pendragon[/B]
                        17	4	70	Tomek35
                        18	4	70	Rycho_128
                        19	4	70	huanghua
                        20	4	160	banaszek
                        =================================
                        Lp.	domek	zal	nick
                        =================================
                        [B]21	5	70	Justi[/B]
                        22	5	70	Gwiazda
                        23	5	70	Bury_wilk
                        24	5	70	Wujcio_Shaggy
                        25	5	70	naczelnik
                        [B]26	6	70	Adela[/B]
                        27	6	70	Majdenowiec
                        28	6		[MIEJSCE DO PRZEJĘCIA - kontakt na PW: ART]
                        29	6	70	Fteo
                        30	6	70	Jackson
                        [B]31	7	70	Jaqba[/B]
                        32	7	70	Qboland
                        33	7	70	Wiktoria
                        34	7	70	Pepek
                        35	7	+	Sherman
                        [B]36	8	70	Kangurpl[/B]
                        37	8	70	[MIEJSCE DO PRZEJĘCIA - kontakt na PW: kangurpl]
                        38	8	70	mark33
                        39	8	70	Piecia
                        =================================
                        Lp.	domek	zal	nick
                        =================================
                        40	8	+	Piwowar
                        [B]41	9	70	pirackamuza[/B]
                        42	9	70	Doodeck
                        43	9	70	e-prezes
                        44	9	70	GWIZDEK69
                        45	9	70	MarcinKa
                        46	10	+	Bombadil13
                        47	10	+	Bombadil13
                        [B]48	10	70	woosaa[/B]
                        49	10	70	dgrabka
                        50	10	70	padi
                        [B]51	11	70	basik[/B]
                        52	11	70	piotry
                        53	11	70	żąleną
                        54	11		marcin_wc
                        55	11	70	Zyziek
                        [B]56	12	70	Docent[/B]
                        57	12	70	Seta
                        58	12	70	Łysa
                        59	12	70	Pancernik
                        =================================
                        Lp.	domek	zal	nick
                        =================================
                        60	12	70	Budvar
                        61	13	70	ierzy
                        [B]62	13	70	arzy[/B]
                        63	13	+	zbysia
                        64	13	+	Garfunkel
                        65	13	+	Sławczan	
                        [B]66	14	70	Mistrzu[/B]
                        67	14	70	Ewasolka
                        68	14	70	kot_z_cheshire
                        69	14	70	Michaś
                        70	14	70	sergioP 
                        [B]71	15	70	Tabletka[/B]
                        72	15	70	CarlBerg
                        73	15	-	Marian
                        74	15	-	Żona Mariana
                        75	15	-	Koń Mariana 
                        [B]76	16	70	adam 16[/B]
                        77	16	70	kiszot
                        78	16	70	Aldona
                        79	16	70	Aldach
                        =================================
                        Lp.	domek	zal	nick
                        =================================
                        80	16	70	Marta
                        81	16	70	Strzelczyk76
                        [B]82	17	70	darekeb[/B]
                        83	17	70	darekeb2
                        84	17	70	sezamek
                        85	17	70	infam
                        86	17		[MIEJSCE DO PRZEJĘCIA - kontakt na PW: ARTl]
                        87	18	?	arturzinio
                        88	18	?	iranora
                        [B]89	18	70	CentOn[/B]
                        90	18	70	CentOn
                        91	18	70	CentOn
                        =================================
                        Lp.	bezy	zal	nick
                        =================================
                        [B]96		70	Szopi[/B]
                        97		70	Szopi 2
                        98		70	Luklaz
                        99			
                        100
                        [/QUOTE]
                        Życie jest jak skrzynka piw rzemieślniczych - nigdy nie wiesz na co trafisz!
                        Piwo domowe -
                        Centrum Piwowarstwa - sklep dla piwowarów domowych

                        Reklama w BROWARZE
                        PIWO GDZIE - STREFA Z ZASADAMI :D

                        Comment

                        • Basik
                          Senior
                          • 06-2006
                          • 1308

                          #13
                          Ponieważ Marcin_wc do dnia dzisiejszego nie potwierdził udziału w zlocie, ogłaszam że zwolniło się miejsce w domku 11.
                          Zaznaczam, że jest to domek dla niepalących
                          Last edited by Basik; 19-07-2008, 14:20.

                          Comment

                          • ART
                            mAD'MINd
                            • 02-2001
                            • 23792

                            #14
                            Zaliczki część II

                            --------------------------------
                            ZALICZKI drugiego rzutu dla osób niecierpliwych, wyjeżdżających na urlop albo coś
                            --------------------------------

                            Ponieważ jeszcze nie mam wyliczenia dokładnych kwot (dopiero z końcem lipca będę miał informację) - osoby które wyjeżdżają już gdzieś na długie urlopy, proszę o dokonanie wpłaty awansem kwoty drugiej części zaliczki zlotowej w wysokości ryczałtowej - także 70 PLN. Wysokość tej kwoty dotyczy wszystkich osób które są wszystkożerne, nie zrezygnowały z koszulki, i są ulokowane w domkach. Osoby z udziwnieniami zapraszam na PW.

                            Oto numer mojego PRYWATNEGO rachunku bankowego na który proszę wpłacać odliczoną kwotę 70PLN (druga rata) do 20 sierpnia włącznie:

                            80 1140 2004 0000 3402 3498 2973
                            (mbank)

                            Artur Szudrowicz
                            ul. Fieldorfa 4b/903
                            45-264 Opole

                            W tytule wpłaty proszę podać swój browarbizowy pseudonim/nick żebym wiedział dokładnie o kogo chodzi!

                            z góry dziękuję za wpłaty w terminie - tj. do 20 sierpnia.

                            aha info o tym czy zaliczkę otrzymałem będę umieszczał na liście - w odstępach kilkudniowych, więc proszę o cierpliwość.

                            ps

                            Wpłaty które zostaną dokonane na moje konto FIRMOWE, czyli różniące się od tego podanego powyżej - zostaną przeze mnie potraktowane jako bezzwrotne wsparcie dla Browar.biz

                            W przypadku rezygnacji zaliczka przepada (ale najlepiej znaleźć sobie zastępstwo i po kłopocie).
                            - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                            - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                            - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                            Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                            Comment

                            • ART
                              mAD'MINd
                              • 02-2001
                              • 23792

                              #15
                              Zniżki PKP

                              Dzięki uprzejmości PKP Przewozy Regionalne w Opolu, trwa organizowanie zniżek na pociągi osobowe i pospieszne relacji DWORZEC_PKP_W_TWOJEJ_MIEJSCOWOŚCI_ZAMIESZKANIA - ZAWIERCIE i oczywiście z powrotem.

                              daty ważności zniżek mają być następujące:

                              do Zawiercia: 11-13 września
                              z Zawiercia: 13-15 września

                              zainteresowanych otrzymaniem zniżki - proszę o PW Z informacją o liczbie potrzebnych sztuk no i koniecznie z ADRESEM pod który wyślę zniżkę/zniżki.
                              Last edited by ART; 24-07-2008, 17:26.
                              - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                              - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                              - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                              Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎