Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2008.08.02-03 - Mołdawia, Kiszyniów - II Zjazd kolekcjonerów

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • becik
    Senior
    • 07-2002
    • 14999

    2008.08.02-03 - Mołdawia, Kiszyniów - II Zjazd kolekcjonerów

    Кишиневский клуб коллекционеров пивной атрибутики представляет

    2 – й международный слет коллекционеров пивной атрибутики

    Дата проведения 2 – 3 августа 2008 года

    Место проведения Республика Молдова
    г. Кишинев
    Гостиница ,, Космос ,,

    Регламент мероприятия/plan

    2 августа ( суббота )

    8 00 – 10 00 Регистрация участников и размещение/rejestracja uczestników i rozmieszczenie
    8 00 – 9 00 Завтрак/śniadanie
    9 00 – 18 00 Обменная биржа/giełdowanie
    18 00 – 19 00 Аукцион, конкурсы, викторины/aukcje,konkursy etc
    19 00 – 23 00 Ужин ( возможно в ресторане BEER HOUSE или BEER PLATS )/biesiada w jednym z dwóch browarów restauracyjnych

    3 августа (воскресение )

    8 00 – 10 00 Завтрак/śniadanie
    10 00 – 13 00 Обменная биржа/giełdowanie
    14 00 Закрытие слета/zamknięcie imprezy



    Стоимость участия в слете - 75 $/koszt uczestnictwa
    В стоимость входит :/w cenie

    Участие в слете/udział w giełdzie
    Проживание в гостинице ,, Космос ,, в двухместном номере 1 ночь/nocleg w hotelu Kosmos w dwuosobowym pokoju
    Завтрак 3 августа/śniadanie 3 sierpnia
    Сувениры/pamiątki
    Бесплатное пиво во время биржи/bezpłatne piwo w czasie giełdy

    Организатор мероприятия/organizator

    Тихман Александр

    tichman@mail.ru
    + 373 9112016


    Анкета участника слета/ankieta uczestnika

    Фамилия/nazwisko ___________________________________

    Имя/imię ___________________________________


    Электронный
    адрес/mail _________________________________

    Адрес проживания.adres __________________________

    Тема коллекционирования/typ kolekcji _____________________________________________

    Вопросы по слету/pytania nt giełdy

    1. Дата приезда/czas przyjazdu _______________
    2. Количество ночей проживания ( 1 или 2 или 3 )/ilość nocy______________
    3. Участие в торжественном ужине в Beer House или Beer Plats – 15 евро ( да или нет )/uczestnictwo w biesiadzie 2 sierpnia, koszt 15 euro ______
    4. Хотите ли Вы выставить предмет на аукцион ( если да, то укажите что , опишите предмет и укажите желаемую стоимость)/jesli chcecie wystawić coś na giełdową aukcję, napiszcie co etc_____________________________


    Пожелания, Замечания, Предложения/zyczenia,pytania etc ________________________________



    Tłumaczenie w skrócie, mam nadzieję, że wszystko jasne



    Ja jadę, mam dwa miejsca w aucie więc zabrać mogę tylko że....
    planuje trasę:
    31.07, wyjazd z W-wy, nocleg w Polsce pod ukraińska granicą (po drodze zwiedzanie zamków
    01.08, przejazd przez Ukrainą do Kiszyniowa
    02.08, giełda, wizyta w dwóch kiszyniowskich browarach restauracyjnych
    03.08 z rana krótki pobyt na giełdzie, wypad na cały dzień do Naddniestrza
    04.08 powrót, po drodze zwiedzanie zamku w Sorokach (Mołdawia), Chocim(UA), Kamieniec Podolski (UA) Jeśli czas będzie duzo może coś przed Sorokami i Nowe Siolo pod Lwowem, nocleg przy granicy UA/PL
    05.08 powrót wieczorem do domku

    Jeśli ktoś jest chętny wybrać się z nami na taką wycieczkę i uczestniczyć w niej proszę o PW
    Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl
  • Tapok
    Junior
    • 02-2005
    • 22

    #2

    Hotel Cosmos w Kiszyniowie.

    Comment

    • Grothesk
      Senior
      • 11-2005
      • 811

      #3
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Tapok Wyświetlenie odpowiedzi

      Hotel Cosmos w Kiszyniowie.
      Na tym zdjęciu trochę lepiej widać:


      :-)


      Becik, przyznaję, że plan podróży dobrze zaplanowany. Najciekawszą atrakcją poza giełdą jak mniemam będzie największy na świecie SKANSEN KOMUNIZMU w naddniestrzańskiej republice, a to naprawdę warto zobaczyć! Tylko się tak zastanawiam czy starczy nam kasy na łapówki, bo Mołdawia, a szczególnie Naddniestrze, to nie jest raczej Luksemburg... Podatki EKOLOGICZNE mam nadzieję, że uwzględniłeś w wydatkach na wyprawę?



      Jutro sprawdzę czy będę mógł z pracą to załatwić to może wstępnie się zadeklaruję...

      Comment

      • becik
        Senior
        • 07-2002
        • 14999

        #4
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Grothesk Wyświetlenie odpowiedzi
        jak mniemam będzie największy na świecie SKANSEN KOMUNIZMU w naddniestrzańskiej republice, a to naprawdę warto zobaczyć! Tylko się tak zastanawiam czy starczy nam kasy na łapówki, bo Mołdawia, a szczególnie Naddniestrze, to nie jest raczej Luksemburg...
        No nie Wstępnie jestem z jednym Mołdawianinen ustawiony - ma zabrać nas w niedzielę do Naddniestrza, do Tiraspolu marszrutkami, czyli tanio i lokalnie. A też czasem bym się napił, a nie tylko robił za kierowcę. Jak będzie na miejscu to się okaże. ale z nadniestrzańskiego piwa nie zrezygnuję. Dla zaostrzenia apetytu budka z piwem i kwasem w Tiraspolu
        Attached Files
        Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

        Comment

        • becik
          Senior
          • 07-2002
          • 14999

          #5
          Do 31.06 trzeba potwierdzić udzial w giełdzie i zgłosić to do Aleksa Tichmana na podany w pierwszym poście mail. Ci co nie wyślą na giełdzie pewnie będą mogli uczestniczyć ale nocleg będą musieli rezerwować już we własnym zakresie. Nie wiem jak to będzie z podarkami.
          My zarezerwowaliśmy nocleg w innym hotelu, wychodzi taniej niż w miejscu giełdy, czyli w "Kosmosie". Płacimy tylko za uczestnictwo, piwo, podarki etc.

          Wychodzi na to, że poza mną +1, chętnych z kraju nad Wisłą nie ma.....
          Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

          Comment

          • becik
            Senior
            • 07-2002
            • 14999

            #6
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika becik Wyświetlenie odpowiedzi
            Wychodzi na to, że poza mną +1, chętnych z kraju nad Wisłą nie ma.....
            Wyszło na to, że najprawdopodobniej moja połowa nie bedzie mogła jechać. Mi samemu po prostu nie chce się taki kawał tłuc.
            Gdyby był ktoś chętny przy opcji: wyjazd w piątek rano (ok. 4.00-5.00) powrót w poniedzialek w godzinach nocnych - to proszę o PW.
            Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

            Comment

            • becik
              Senior
              • 07-2002
              • 14999

              #7
              na goraco, spac nie mozna (teraz jest 2.15 lokalnego czasu) wiec polazlem do kafejki internetowej w hotelu. Na gieldzie bylo 0k 30 osob z Moldawii, Bialorusii,Ukrainy, Rosji i Naddniestrza. Impreza udana, sporo wymiany, duzo piwa, loteria. Po gieldzie bylo pogieldowe spotkanie w browarze restauracyjnym. Jutro drugi dzien gieldy, my niestety juz na niej nie bedziemy, kosztem wyprawy do Republiki Nadzniestrzanskiej w celu upolowania lokalnych piw
              Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

              Comment

              • becik
                Senior
                • 07-2002
                • 14999

                #8
                Na zdjęciach poniżej, Hotel Cosmos, miejsce giełdy, sama giełda, na ostatnim zdjęciu jestem w towarzystwie kolekcjonera kapsli z Kijowa (na lewo) oraz pewnie niektórym znanym Alexem Szpaginem (na prawo)
                Attached Files
                Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                Comment

                • Cooper
                  Senior
                  • 11-2002
                  • 6055

                  #9
                  Świetna sprawa. Wkurzam się ze nie mogłem być ale dla mnie to naprawdę mega dystans Może za rok będzie lepiej ....
                  Zajedwabiste fotki Becik które wrzuciłeś tutaj i na galerkę. Byłem na paru giełdach na wschodzie więc łapię ten klimat ale jeśli możesz napisz coś o samej giełdzie np czy dokonałeś jakichś ciekawych przechwytów lub co ciekawego dostrzegło Twoje bystre oko na gieldowych stolikach.
                  Czy były jakieś wstępne chociażby zapowiedzi nt giełdy przyszłorocznej ?
                  Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
                  1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

                  Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

                  Comment

                  • becik
                    Senior
                    • 07-2002
                    • 14999

                    #10
                    Tak jak już wcześniej pisałem na giełdzie było około 30 osób. Największą ekipie stworzyli kolekcjonerzy z Białorusini, poza tym byli jeszcze Rosjanie, Ukraińcy, Danas z Litwy, Alex Tichman (organizator) i Wowa z Mołdawii, jeden kolekcjoner z Naddniestrza (który krzepił wszystkich niepasteryzowanym piwem z Bender i Slobodzieje) oraz my, jako jedyni przedstawiciele z Polski. Giełda odbywała się w klimatyzowanej sali w hotelu Kosmos, bez żadnej muzyki, hałasów, po prostu cisza i spokój, jak dla mnie miodzio. Bez tego męczącego pogłosu i gwaru jaki panuje u nas. Co dziwnego, jak na tak mała giełdę to nie miałem nawet czasu wyjść zapalić, przez 7 godzin trwały wymianki non stop. Nawet wychodząc już musiałem się jeszcze rozpakować aby wymienić się jeszcze z jedną osobą.
                    Koszt udziału w giełdzie wraz z noclegiem w hotelu i śniadaniem to 150$ na dwie osoby. Z czego koszt udziału w samej giełdzie to 35$ od osoby. Na miejscu przekonałem się skąd te koszty: wynajęcie na dwa dni sali w hotelu, darmowe piwko w każdej ilości, suweniry w postaci m.in kufli, specjalne, pamiątkowe kufle zrobione na giełdę, gifty od browaru na loterię gdzie główną wygraną była lodówka turystyczna kiszyniowskiego browaru.
                    Z tego co się orientuję to w przyszłym roku giełda także będzie. Nie wiem czy pojadę na nią, jeśli tak to może przy okazji połączę urlop w Rumunii z wypadem na giełdę. jedna uwaga, na pewno zdecyduję się nocować poza miastem, a nie w hotelu Kosmos, koszty będą tańsze, a i różnica w standardzie pokoju jest jak niebo, a ziemia.
                    Z ciekawostek do wymiany to głównie egzotyka, kilka zestawów etykiet mołdawskich (w tym mikrusy). Nic polskiego nie zauważyłem choć jeden Rosjanin posiadał ciekawego do rewolucyjne etykiety ale z terenu obecnej Rosji. Spora wymiana na piwa, te które mi ocalało po trzepaniu na granicach wymieniłem na mołdawskie, rosyjskie i białoruskie.
                    Giełda przede wszystkim wskazana dla tych którzy zbierają wschód. Przywiozłem sporo etykiet z Białorusi, Ukrainy, Mołdawii, a także Armenii, Gruzji, Kirgizji, Kazachstanu czy Uzbekistanu.
                    I chyba to by było wszystko
                    Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                    Comment

                    • Tapok
                      Junior
                      • 02-2005
                      • 22

                      #11
                      Nieduże sprawozdanie o giełdzie można czytywać i spojrzeć tu:



                      becik na giełdzie w Kiszyniowie


                      Białorusi i ukraińcy na browarze SRL "Cogilnic" w mieście Cimislia

                      Comment

                      Przetwarzanie...
                      X
                      😀
                      🥰
                      🤢
                      😎
                      😡
                      👍
                      👎