Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Dobry sklep z piwem w Wilnie

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • bialy-r
    Senior
    • 04-2008
    • 100

    Dobry sklep z piwem w Wilnie

    W związku z planowanym wyjazdem do stolicy Litwy, chciałbym się się zapytać czy ktoś z was zna jakiś dobrze zaopatrzony sklep z piwem (piwa z krajów nadbałtyckich, Rosji, Białorusi, Ukrainy, .... lub poprostu z większym wyborem piwa) w Wilnie. Z góry dziękuje i wasze zdrowie.
  • sibarh
    PremiumUżytkownik
    • 01-2005
    • 10384

    #2
    Podobno nie ma. Piwa z białorusi nigdy nie widziałem na litwie. Jakies pojedyńcze piwka z łotwy, rosji, estonii mozna spotkac. W kazdym supermarkecie np. Norfa, Maxima dostaniesz 30-50 butelek róznych piwek litewskich. Czym wiekszy market - XXXL tym wiekszy wybór i róznorodnośc piw.
    2800 nowe piwa opisałem na forum
    Moja "kolekcja" wypitych piw zagranicznych na koniec maja 2023 r. liczy 12 810 piw z 180 krajów
    Kolekcja jest na stronie https://sites.google.com/view/sibarh-galeria/galeria

    Comment

    • bialy-r
      Senior
      • 04-2008
      • 100

      #3
      Z twego postu wynika że ich supermarkety naprawde mają spory wybor piw
      dostaniesz 30-50 butelek róznych piwek litewskich. Czym wiekszy market - XXXL tym wiekszy wybór i róznorodnośc piw
      szkoda że u nas Tesco, Real i Carrefure takiego nie mają, no BONI ma naprawdę duży asortyment.
      Dziękuje za infomację postaram się zajrzeć do tych supermarketów: Norfa, Maxima.
      ps. czy macie jeszcze jakieś przydatne informacje

      Comment

      • falcon
        PiwBiz
        • 07-2004
        • 284

        #4
        Wilno




        Zdecydowanie najlepszy sklep na Litwie. 80 pozycji piw litewskich plus degustatornia.
        Polecam
        Wracając z Wilna w miejscowości Alytus znalazlem mały Dyskont . Mieli tam piwa Białoruskie, Rosyjskie a nawet...Karpackie.

        Oprócz tego polecam MAXIMA, NORFA, IKI, RIMI

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎