Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Sklepy z Piwem

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Poznań, Taczaka 2, Alkohole świata & Winoteka

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • strappado
    Senior
    • 08-2007
    • 111

    Poznań, Taczaka 2, Alkohole świata & Winoteka

    Sklep właściwie od dłuższego czasu posiadający w asortymencie pewne piwa niekoncernowe np. Perła czy Smoki z Fortuny ale nigdy żadnej rewelacji tam nie wypatrzyłem (wyjątek potwierdzający regułę: raz, niecały rok temu udało mi się tam kupić jedne z ostatnich butelek Koźlaka z Juranda). Jednak dziś odwiedziłem ten sklep i zaskoczenie: dostępny jest pełny asortyment produktów browaru Koreb a dokładnie:
    Łaskie (3,9) Strong Beer (4,1) Baltic Strong (4,1) Miodowe (4,9) Herbowe (4,7)
    ceny co prawda wygórowane, ale w Poznaniu nigdzie indziej nie można dostać tych piw (poza stoiskiem browaru w M1 rozstawianym raz na ileśtam tygodni)
    http://pokazywarka.pl/t47c2v/
  • snorre
    Senior
    • 02-2006
    • 655

    #2
    To i tak taniej niż za te piwa w czasie jarmarku w M1 (jeśli oczywiście podawałeś ceny za 0,5l). Na pewno wpadnę po dyżurze na uczelni...Miodowe jest mocne, ale całkiem, całkiem...
    Tak dla referendum w sprawie usunięcia Ryszarda Grobelnego ze stanowiska prezydenta m. Poznania!

    Comment

    • WiechoLoco
      Junior
      • 08-2008
      • 4

      #3
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika strappado Wyświetlenie odpowiedzi
      Sklep właściwie od dłuższego czasu posiadający w asortymencie pewne piwa niekoncernowe np. Perła czy Smoki z Fortuny ale nigdy żadnej rewelacji tam nie wypatrzyłem (wyjątek potwierdzający regułę: raz, niecały rok temu udało mi się tam kupić jedne z ostatnich butelek Koźlaka z Juranda). Jednak dziś odwiedziłem ten sklep i zaskoczenie: dostępny jest pełny asortyment produktów browaru Koreb a dokładnie:
      Łaskie (3,9) Strong Beer (4,1) Baltic Strong (4,1) Miodowe (4,9) Herbowe (4,7)
      ceny co prawda wygórowane, ale w Poznaniu nigdzie indziej nie można dostać tych piw (poza stoiskiem browaru w M1 rozstawianym raz na ileśtam tygodni)
      Piwa z Browaru Koreb pojawiły się we wielu miejscach w Poznaniu.. ul. Majakowskiego, os. Polanki, PiP Swarzędz, PiP Pajo, Ławica.. mam wymieniać dalej??

      Comment

      • Maggyk
        Szara Adminiscjencja
        • 05-2004
        • 5615

        #4
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika WiechoLoco Wyświetlenie odpowiedzi
        Piwa z Browaru Koreb pojawiły się we wielu miejscach w Poznaniu.. ul. Majakowskiego, os. Polanki, PiP Swarzędz, PiP Pajo, Ławica.. mam wymieniać dalej??
        Nie, bo to nie na temat tego sklepu, a moderatorka właśnie wróciła z urlopu.
        Życie jest jak skrzynka piw rzemieślniczych - nigdy nie wiesz na co trafisz!
        Piwo domowe -
        Centrum Piwowarstwa - sklep dla piwowarów domowych

        Reklama w BROWARZE
        PIWO GDZIE - STREFA Z ZASADAMI :D

        Comment

        • WiechoLoco
          Junior
          • 08-2008
          • 4

          #5
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Maggyk Wyświetlenie odpowiedzi
          Nie, bo to nie na temat tego sklepu, a moderatorka właśnie wróciła z urlopu.

          Ojjj.. To jutro z samego rana powinieneś naskarżyć !!

          Comment

          • Maggyk
            Szara Adminiscjencja
            • 05-2004
            • 5615

            #6
            Nie muszę, bo to ja nią jestem
            Last edited by Maggyk; 17-08-2008, 22:25.
            Życie jest jak skrzynka piw rzemieślniczych - nigdy nie wiesz na co trafisz!
            Piwo domowe -
            Centrum Piwowarstwa - sklep dla piwowarów domowych

            Reklama w BROWARZE
            PIWO GDZIE - STREFA Z ZASADAMI :D

            Comment

            Przetwarzanie...
            X
            😀
            🥰
            🤢
            😎
            😡
            👍
            👎