Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klaser na kapsle ?

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • SupeR_PiwosZ
    Senior
    • 05-2008
    • 309

    Klaser na kapsle ?

    Nie wiecie gdzie mozna taki klaser dostac albo tylko same wklady do segregatora ? Wypatrzylem takie cos na allegro. Klaser kosztuje prawie 45 zeta bez kosztow wysylki. Czy mozna dostac cos tanszego ? Albo w jaki inny sposob mozna wyeksponowac swoja kolekcje zeby nie niszczyla sie w pudelku.
  • Latarnik
    Premium Lamplighter
    • 06-2004
    • 4998

    #2
    Ja kupuję przezroczyste koszulki na dokumenty, zwykłym spinaczem spinam rządki i gotowe.
    Attached Files
    5410 kapsli z wypitych piw
    874 nowe piwa opisałem na forum (w tym 774 z USA).
    "Beer is proof that God loves us and wants us to be happy."- Benjamin Franklin
    https://sites.google.com/view/latarniknj-galeria/strona-główna
    Freedom is the right to tell people what they do not want to hear– George Orwell
    https://sites.google.com/view/ety-z-...trona-główna

    Comment

    • zbeero
      Member
      • 11-2007
      • 37

      #3
      Klaser na kapsle?

      Równie dobry sposób na wyeksponowanie kapsli to folie na monety, w których mieści się 30 kapsli.

      Comment

      • kibi
        Senior
        • 07-2004
        • 1875

        #4
        Dyżurny temat wraca po raz kolejny. Sprawdź np. tutaj.

        Comment

        • Galu23
          Member
          • 04-2005
          • 62

          #5
          Tańszym sposobem jest zakup pudełek na CD . taniej wychodzi kupić płytę CD w normalnym opakowaniu (slim sace są zbyt małe) wyjąć płyte i wkład w pudełku i można układac kapsle. Zwykłych kapsli wchodzi po 16 sztuk w pudełko, a dziewiczych 15. Daje to całkiem fajny efekt.

          Comment

          • SupeR_PiwosZ
            Senior
            • 05-2008
            • 309

            #6
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Latarnik Wyświetlenie odpowiedzi
            Ja kupuję przezroczyste koszulki na dokumenty, zwykłym spinaczem spinam rządki i gotowe.
            Najlepszy sposób moim zdaniem. W głupim Tesco koszulki kosztuja grosze. Podobnie segregator. Wcale nie trzeba kupować klasera za 50 czy 60 zł. Pomysł świetny. Zaraz zabieram się za robienie wkładów do segregatora A swoją drogą jak można wyeksponować w tani sposób etykiety? Widziałem już gotowe wkłady do segregatora. Jenda strona mogła pomieścić 4 etykiety. Ale też wołali za to jak za przysłowiowe zboże.

            Comment

            • skitof
              Senior
              • 11-2007
              • 2478

              #7
              Tak, mnie też się sposób Latarnika bardzo podoba i mam zamiar go skopiować na swój użytek. Ale jego galeria w picasa też jest imponująca.

              Comment

              • sibarh
                PremiumUżytkownik
                • 01-2005
                • 10384

                #8
                Moje są szyte. Wchodzi w jedną koszulką aż 60 kapsli. Fotki w tym temacie.http://www.browar.biz/forum/showthread.php?t=78232
                2800 nowe piwa opisałem na forum
                Moja "kolekcja" wypitych piw zagranicznych na koniec maja 2023 r. liczy 12 810 piw z 180 krajów
                Kolekcja jest na stronie https://sites.google.com/view/sibarh-galeria/galeria

                Comment

                • zbeero
                  Member
                  • 11-2007
                  • 37

                  #9
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika sibarh Wyświetlenie odpowiedzi
                  Moje są szyte. Wchodzi w jedną koszulką aż 60 kapsli. Fotki w tym temacie.http://www.browar.biz/forum/showthread.php?t=78232
                  Kapselki w poprzeszywanych koszulkach prezentuja się ładnie ale jest jedna wada.Mianowicie chodzi o to aby wymienić kapsel z dołu słupka np.na kapsel w lepszym stanie to trzeba wyjąć wszystkie kapsle.

                  Comment

                  • kibi
                    Senior
                    • 07-2004
                    • 1875

                    #10
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika SupeR_PiwosZ Wyświetlenie odpowiedzi
                    A swoją drogą jak można wyeksponować w tani sposób etykiety? Widziałem już gotowe wkłady do segregatora. Jenda strona mogła pomieścić 4 etykiety. Ale też wołali za to jak za przysłowiowe zboże.
                    Temat o przechowywaniu etykiet też już przerabialiśmy. Radzę zacząć korzystać z wyszukiwarki.

                    Comment

                    • Latarnik
                      Premium Lamplighter
                      • 06-2004
                      • 4998

                      #11
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika sibarh Wyświetlenie odpowiedzi
                      Moje są szyte. Wchodzi w jedną koszulką aż 60 kapsli.
                      Ja szycie tez przerabiałem, jeśli ktoś sie zdecyduje to polecam bardzo rzadki ścieg, przy gęstym folia po jakimś czasie oglądania i przewracania stron, pęka wzdłuż ściegu.

                      W moich jest tylko 45 kapsli na jednej stronie z tego względu, ze amerykańskie koszulki foliowe maja inne wymiary niż polskie.

                      Dodam tylko, ze używam dość grubych folii, o dużej przejrzystości.
                      Last edited by Latarnik; 27-06-2008, 23:59.
                      5410 kapsli z wypitych piw
                      874 nowe piwa opisałem na forum (w tym 774 z USA).
                      "Beer is proof that God loves us and wants us to be happy."- Benjamin Franklin
                      https://sites.google.com/view/latarniknj-galeria/strona-główna
                      Freedom is the right to tell people what they do not want to hear– George Orwell
                      https://sites.google.com/view/ety-z-...trona-główna

                      Comment

                      • TCksp
                        Junior
                        • 03-2008
                        • 8

                        #12
                        Może komuś przyda się ten link

                        domena, domeny, serwer www, serwery www, konto email, poczta, sklep internetowy, certyfikat ssl


                        tam można kupić strony na kapsle

                        Comment

                        • SupeR_PiwosZ
                          Senior
                          • 05-2008
                          • 309

                          #13
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika TCksp Wyświetlenie odpowiedzi
                          Może komuś przyda się ten link

                          domena, domeny, serwer www, serwery www, konto email, poczta, sklep internetowy, certyfikat ssl


                          tam można kupić strony na kapsle
                          Dzięki za link. Skorzystam na pewno.

                          Comment

                          • sibarh
                            PremiumUżytkownik
                            • 01-2005
                            • 10384

                            #14
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika SupeR_PiwosZ Wyświetlenie odpowiedzi
                            Dzięki za link. Skorzystam na pewno.
                            50 zł za album z 4 kartami , każda na 35 kapsli każda dodatkowa karta 8 zł
                            Naprawde masz zamiar to kupic.
                            100 koszulek do szycia lub zszywania zszywkami ~ 6zł plus 20 zł za 10 000 zszywek jezeli będziesz robił takie karty jak Latarnik lub szpulka nici i zaprzyjaźniona osoba do szycia.
                            I masz koszulki na 4 000-6 000 szt kapsli. Segregatory na koszulki kupisz np. w Makro po 5-10 zł zaleznie od grubości. Trochę pracy przy wiązaniu nitek lub zszywaczu.....
                            6000 szt kapsli wsadzone w firmowe albumy to bedzie jakieś 42 albumy razy 50 zł =2100 zł.
                            2100 zł .Ile za to można kupic piwa.
                            Last edited by sibarh; 10-07-2008, 19:33.
                            2800 nowe piwa opisałem na forum
                            Moja "kolekcja" wypitych piw zagranicznych na koniec maja 2023 r. liczy 12 810 piw z 180 krajów
                            Kolekcja jest na stronie https://sites.google.com/view/sibarh-galeria/galeria

                            Comment

                            • SupeR_PiwosZ
                              Senior
                              • 05-2008
                              • 309

                              #15
                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika sibarh Wyświetlenie odpowiedzi
                              50 zł za album z 4 kartami , każda na 35 kapsli każda dodatkowa karta 8 zł
                              Naprawde masz zamiar to kupic.
                              100 koszulek do szycia lub zszywania zszywkami ~ 6zł plus 20 zł za 10 000 zszywek jezeli będziesz robił takie karty jak Latarnik lub szpulka nici i zaprzyjaźniona osoba do szycia.
                              I masz koszulki na 4 000-6 000 szt kapsli. Segregatory na koszulki kupisz np. w Makro po 5-10 zł zaleznie od grubości. Trochę pracy przy wiązaniu nitek lub zszywaczu.....
                              6000 szt kapsli wsadzone w firmowe albumy to bedzie jakieś 42 albumy razy 50 zł =2100 zł.
                              2100 zł .Ile za to można kupic piwa.
                              Skorzystam w sensie przejże tą stronkę nie mam zamiaru wydawać takiej kasy na to

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎