Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Sklepy z Piwem

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Gdynia, Nowowiczlińska 35, sklep Browarek [zamknięte]

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • sdraczynski
    Member
    • 05-2007
    • 47

    Gdynia, Nowowiczlińska 35, sklep Browarek [zamknięte]

    Dzisiaj trafiłem zupełnym przypadkiem i jakież miłe zaskoczenie. Sklepik malutki (własciwie to wygląda jak zaadoptowany punkt skupu butelek - wnęka z ladą), ale całkiem zasobny i jak zapewniała miła Pani ekspedientka cały czas dowożący kolejne regionalne smaczki (i to też jest fajne w tym mini sklepiku - są tylko piwa Polskie ... i o ile dobrze kojarze to nie widziałem tam koncernówek - dostepnych zresztą w pełnej gamie na hali sklepu Tesco).
    To co było na pewno to: cały Amber, cały Krajan, sporo Czarnkowa (nie było tylko Walońskiego i Izerskiego), sporo Grudziądza, sporo Kormorana, Van Pur, chyba Ciechanów i - własnie wjechał Relakspol: Smocza Jama Amber, Smocza Jama Dark, Relax Pils (i jeszcze jakieś dwa mocne - bazyl i coś tam jeszcze). Całkiem imponujaca lista jak na taka wnęczunię
  • abernacka
    Senior
    • 12-2003
    • 10836

    #2
    Rewelacja! A jak ceny np. Relakspola?
    Piwna turystyka według abernackiego

    Comment

    • Rafcz
      Member
      • 07-2007
      • 53

      #3
      Jutro sprawdzę i podam.

      Comment

      • sdraczynski
        Member
        • 05-2007
        • 47

        #4
        smocze jamy po 4.50 ... pozostałe coś koło 4 ( 3.80 o ile dobrze pamiętam). tak czy inaczej fajnie, że jest inicjatywa i ktoś ma zadęcie na tego rodzaju interes. trzymajmy zatem kciuki (i róbmy zakupy) zeby to był interes ... ja niestety, dla owego sklepu, znacznie bliżej mam do Smaka ... ale dla smakoszy z Gdyni z pewnością będzie to bliższa perełka ... jak włascicielom uda się posprowadzac jakieś mniejszościowe cuda to dla mnie może też ... liczę na kontrolna obczajkę miejscowych i info w kwesti zaopatrzenia na bieżąco
        Last edited by sdraczynski; 02-07-2008, 23:39.

        Comment

        • sdraczynski
          Member
          • 05-2007
          • 47

          #5
          a, i poza piwami kilka gadżetów do kupienia - np. Replika XVIII-wiecznego kufla gdańśkiego - cena w okolicach 77 PLN ... (sory, ale byłem tak trafiony odkryciem tego przybytku, że nie do końca spamiętałem zakres asortymentu i ceny - odwiedzić z pewnościa warto)

          Comment

          • Rafcz
            Member
            • 07-2007
            • 53

            #6
            Przed chwilą zajechałem do Tesco.Sklepik po prawej stronie, blisko wejścia.
            Sprawdzone ceny to:
            Czarnków: Noteckie Jasne i Pils po 3,20. Proletaryat (jasny) - 3,40.
            Relakspol: Smocze Jamy po 4,50;Relax Pils -3,5, Mocne i Bazyl po 3,8
            Gościszewo: Naturalne -3,7 (n.f.) i 3,1 (f)
            Amber - Grand 4,2
            Wg reklam promocje:
            - do 5 sztuk piw z Ambera - 1 butelka Żywego gratis
            - do 5 sztuk piw z Krajana - mała butelka Portera lub Irlandzkiego.
            jest jeszcze promocja dot Grudziądza (czapka lub kufel za chyba 20 zakupionych piw)
            Dane dot promocji pisane z pamięci
            Ogólnie - mały, fajnie zaopatrzony sklepik.
            Acha - Ciechana nie mają w ofercie.

            Comment

            • Pendragon
              Senior
              • 03-2006
              • 13949

              #7
              Ale jaja Szkoda, że nie po drodze, ale i tak fajna sprawa.
              Last edited by Pendragon; 03-07-2008, 15:25.

              moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


              Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

              Comment

              • Samoglow
                Senior
                • 07-2007
                • 606

                #8
                Jest też Kozackie z Namysłowa po 2,5 zł za butelkę Euro + kaucja.

                Comment

                • bastion
                  PremiumUżytkownik
                  • 10-2006
                  • 1117

                  #9
                  Bardzo proszę o informacje kiedy, i w jakich godzinach czynne.

                  Comment

                  • Samoglow
                    Senior
                    • 07-2007
                    • 606

                    #10
                    Jakoś od rana. Wieczorem jest do 21.

                    Comment

                    • tomek35
                      Senior
                      • 02-2007
                      • 497

                      #11
                      Sklepik malutki, ale nieźle zaopatrzony. Ceny nieco wyższe niż u Dyrektora w Gdańsku, no ale jest dostępny m. in. Relakspol i Namysłów. Pocieszające jest to, że (wg. zapewnień sprzedawczyni) ma się powiekszyć asortyment piw z małych browarów, bravo!!!

                      Comment

                      • Pendragon
                        Senior
                        • 03-2006
                        • 13949

                        #12
                        Mała poprawka - asortyment właśnie póki co nie ma się powiekszać, tylko pozostać na obecnym poziomie. Tym niemniej pani miała przekazać szefostwu, sugestie jakie browary cieszą się zainteresowaniem klientów. Podsunąłem jej pomysł z Zodiakiem, wyraziła duże zainteresowanie. Teraz już rola sekcji gdyńskiej, by drążyć temat (ten czy inny, wg woli)
                        Sklepik ( czy też stoisko raczej) sprawia sympatyczne wrażenie, szkoda tylko, że niektóre piwa które są osiągalne w butelkach były reprezentowane przez puszki, mam na myśli piwa z Namysłowa.

                        moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                        Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                        Comment

                        • Pendragon
                          Senior
                          • 03-2006
                          • 13949

                          #13
                          Jeśli chodzi o Namysłów, to z butelki tylko Kozackie Mocne za 2.50 oraz Kozackie Jasne za 2.20. Z puszki także Basztowe, Zamkowe i Plum, ale cen nie pamiętam. Głowy nie dam, ale wydaje mi się, że z Czarnkowa było już także Walońskie i Izerskie, ale co za różnica skoro są podstawowe wersje Na stanie również co najmniej 2 pokale z Ambera, czekające na chętnych.
                          Last edited by Pendragon; 12-07-2008, 20:30.

                          moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                          Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                          Comment

                          • Bombadil13
                            • 05-2005
                            • 2479

                            #14
                            Czy ktoś ostatnio odwiedzał ten sklep? Pilnie poszukuję Plum'a. Proszę o info czy jeszcze jest?
                            Poszukuję

                            Comment

                            • Bombadil13
                              • 05-2005
                              • 2479

                              #15
                              Dla zainteresowanych podaję za www.trojmiasto.pl, telefon kontaktowy (chyba to nie jest przestępstwo):
                              Browarek Gdynia, Nowowiczlińska 35 (Tesco Gdynia II) Gdynia , tel. kom. 600-915-770

                              Śliwki nie ma, będzie w przyszłym tygodniu.
                              Poszukuję

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎