Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Myszków, pl. Dworcowy, Bar

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Jurandofil
    Senior
    • 10-2007
    • 976

    Myszków, pl. Dworcowy, Bar

    Stosunkowo niedawno odremontowane budki blaszano-drewniane podniosły wizerunek tego miejsca. Latem wystawione na zewnątrz stoliki umożliwiają popijanie piwa w cieniu szumiących drzew z widokiem na stację kolejową, a kilkanaście metrów od stanowisk postojowych autobusów.

    Z beczki Śląskie mocne: 3,5zł za 0,5l i 2,5 za 0,3l.
    Z daleka widoczny szyld "Górnośląskie".
    Prawie o każdej porze można tu zaznać klimatu małomiasteczkowych spotkań lokalnej społeczności i pogawędzić o codziennych problemach
    Godziny otwarcia bliżej nieokreślone - w zależności od frekwencji.
    Znam osoby pijące koncerniaki, mimo że próbowały PIWA. Już nie potrafię im pomóc...

    Maciek urodził się po zamknięciu Browarów Warmińsko-Mazurskich "JURAND" w Olsztynie. Będą musiały mu wystarczyć wspomnienia taty...
    Mateusz z kolei... w okresie wielkiego bumu browarów kontraktowych i minibrowarów restauracyjnych. Czego się ze mną napije za kilkanaście lat?
  • e-prezes
    Senior
    • 05-2002
    • 19165

    #2
    Ot małomiasteczkowa spelunka, ale ile się w niej człowiek dowie... Całkem przyjemnie, pio tanie a Śląskie poza tym że mocno nagazowane znośnie smaczne.
    Last edited by e-prezes; 12-01-2009, 10:48.

    Comment

    • Jurandofil
      Senior
      • 10-2007
      • 976

      #3
      Górnośląskie obecnie 3,30zł. Długo bez zmian.
      Trafiłem na mieszkańca Myszkowa, który...
      - ..."przypominam, że ja reprezentuję Boga i zwracanie mi uwagi jest nie na miejscu!".
      - Uwagę zwracam dlatego, że nie dostrzega pan, iż zbyt długo zawraca głowę nam wszystkim.
      - Proszę pana! Pana zdrowie!
      Podchodzi ze szklanką i stukamy się szkłem.
      - Pan jesteś równy chłop - dodaje po chwili.
      - Wzajemnie - odpowiadam.
      Znam osoby pijące koncerniaki, mimo że próbowały PIWA. Już nie potrafię im pomóc...

      Maciek urodził się po zamknięciu Browarów Warmińsko-Mazurskich "JURAND" w Olsztynie. Będą musiały mu wystarczyć wspomnienia taty...
      Mateusz z kolei... w okresie wielkiego bumu browarów kontraktowych i minibrowarów restauracyjnych. Czego się ze mną napije za kilkanaście lat?

      Comment

      • Jurandofil
        Senior
        • 10-2007
        • 976

        #4
        Beczki Górnośląskiego nie ma i nie zanosi się na zmiany
        Teraz w tym barze na topie jest butelkowy Kasztelan niepasteryzowany.
        Prawdziwe Piwo się skończyło, ale klimat pozostał. To jedno z niewielu miejsc, do których będzie można wrócić mimo braku rzetelnej beczki.
        Znam osoby pijące koncerniaki, mimo że próbowały PIWA. Już nie potrafię im pomóc...

        Maciek urodził się po zamknięciu Browarów Warmińsko-Mazurskich "JURAND" w Olsztynie. Będą musiały mu wystarczyć wspomnienia taty...
        Mateusz z kolei... w okresie wielkiego bumu browarów kontraktowych i minibrowarów restauracyjnych. Czego się ze mną napije za kilkanaście lat?

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎