Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Reczica, BergG Porter Exclusive

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • nikita_banita
    Senior
    • 06-2003
    • 1363

    Reczica, BergG Porter Exclusive

    Ekstr. 20%, zaw. alk. 7,0% obj. Jak na portera, który ma być ekskluzywny to trafilo mi sie mało dystyngowane opakowanie - litrowa butla "pet".

    Piana - bardzo słaba i w zasadzie chwilę po nalaniu znikła zupełnie;
    Nagazowanie - w normie;
    Kolor - ciemna, nieprzejrzysta głębia;
    Zapach - intensywny, z wyraźną nutą powideł śliwkowych (nieco przypalonych);
    Smak - goryczka w tym porterze przechodzi z lekko zaznaczonej, aż po głęboki posmak pozostający w ustach na długo i była tym intensywniejsza im dłużej popijałem to piwo, jak na "20" to porter ten jest nieco wodnisty i sprawia wrażenie mało treściwego, ale okazuje się, że bogactwo smaków odkrytych w miarę spożycia niwelowała tę niedogodność, momentami wydawał mi sie cierpki, zero słodyczy w smaku - wytrawność na całej linii, dziwne, ale po kilku łykach zaczyna "palić" w gardle, tak, jakby produkt ten był o wiele wyżej oktanowy niż podano na etykiecie,
    Opakowanie - jak pisałem wyżej - "pet", etykieta utrzymana w konwencji etykiety zamieszczonej przez becika w temacie o zwykłym porterze z Berga z tą jednak różnicą, że etykieta jest typowa dla napojów gazowanych (okala całą średnice butelki) i etykieta nie ma wytłoczeń. Etykieta jest czarna z białymi wstawkami i srebrnymi opisami.

    Całkiem przyjemny porter i mimo, iż z peta smakował mi.
    Last edited by nikita_banita; 14-07-2008, 11:11.
Przetwarzanie...
X
😀
🥰
🤢
😎
😡
👍
👎