Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Sklepy z Piwem

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Warszawa, Sławoja-Składkowskiego 4, Alma

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • wil
    Member
    • 03-2007
    • 31

    Warszawa, Sławoja-Składkowskiego 4, Alma

    W Almie mieszczącej się w Centrum Handlowym "Skorosze" pojawił się Golbeer z Piotrkowa w cenie 3,65 zł. Ustawiony jest na regale z piwami importowanymi.
    Centrum jest pod adresem Sławoja-Składkowskiego 4, ale najlepiej dojechać Al. Jerozolimskimi i skręcić jak do Leroy-Merlin (Al. Jerozolimskie 244).
  • kopyr
    Senior
    • 06-2004
    • 9475

    #2
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika wil Wyświetlenie odpowiedzi
    W Almie mieszczącej się w Centrum Handlowym "Skorosze" pojawił się Golbeer z Piotrkowa w cenie 3,65 zł. Ustawiony jest na regale z piwami importowanymi.
    Centrum jest pod adresem Sławoja-Składkowskiego 4, ale najlepiej dojechać Al. Jerozolimskimi i skręcić jak do Leroy-Merlin (Al. Jerozolimskie 244).
    A to ci rarytas.

    PS: Przepraszam nie mogłem się powstrzymać. Czy nie uważasz, że warto byłoby opisać resztę oferty tego sklepu.
    blog.kopyra.com

    Comment

    • wil
      Member
      • 03-2007
      • 31

      #3
      Tak już jest, że to co w jednym miejscu jest codziennością w innym jest rarytasem.
      Z polskich piw nie ma nic więcej ciekawego.
      Z zagranicznych piw oferta jest bogatsza niż spotykana w innych miejscach, ale ja w konsumpcji ograniczam się do piwa polskiego dlatego nie wiem co zasługuje na polecenie.

      Comment

      • Hermelin
        Junior
        • 04-2009
        • 14

        #4
        Dawno tam nie byłem ale z tego co pamiętam:

        Z polskich raczej koncerniaki choć pamiętam też Złote Lwy czy Koźlaka z Ambera. Dział zagraniczny jest nieco lepiej zaopatrzony niż w przeciętnym hiperze. Przede wszystkim duża liczba piw niemieckich. Są też jakieś Chiny, Anglia, Czechy itp.
        Alma jest chyba siecią włoską bo reprezentacyjne stoisko z lodówką ma Peroni.

        Poza Almą jest w tym "Centrum Skorosze" jeszcze sklepik z ekologiczną żywnością i dziwadłami z całego świata (w stylu chiński cukier, przyprawy z Boliwii...) gdzie można kupić kwas chlebowy w szklanej butelce (bodajże litewski) i chyba jakieś ekologiczne piwka także.
        Pivečko pijem a vesele žijem.

        Comment

        • delvish
          Senior
          • 11-2004
          • 3508

          #5
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Hermelin Wyświetlenie odpowiedzi
          Alma jest chyba siecią włoską bo reprezentacyjne stoisko z lodówką ma Peroni.
          To akurat zbyt daleko idący wniosek.
          "You can't be a real country unless you have a beer and an airline - it helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer."
          (Frank Zappa)

          "It is not from the benevolence of the butcher, the brewer, or the baker that we expect our dinner, but from their regard to their own interest. We address ourselves, not to their humanity but to their self-love" (Adam Smith)

          Comment

          • Hermelin
            Junior
            • 04-2009
            • 14

            #6
            OK, sprawdziłem. Rzeczywiście przesadziłem z tymi Włochami.
            Nie znam się na supermarketach a oni tam dużo różnego włoskiego badziewia mają. I ta lodówka dodatkowo mnie zmyliła.
            Jednocześnie zdałem sobie sprawę, że wszystkie ich piwa (a przynajmniej większość) można sobie obejrzeć w ich internetowych delikatesach.
            Człowiek uczy się przez całe życie.
            Pivečko pijem a vesele žijem.

            Comment

            Przetwarzanie...
            X
            😀
            🥰
            🤢
            😎
            😡
            👍
            👎