Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Naklejki na kapsle

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Plesniak
    Member
    • 07-2007
    • 38

    Naklejki na kapsle

    Ponieważ etykiety to za mało postanowiłem "obrandować" kapsle.
    Szukałem okrągłych naklejek ale nic nie znalazłem. Spotkał się ktoś z Was z czymś takim?
  • Plesniak
    Member
    • 07-2007
    • 38

    #3
    Znalazłem to, niestety możliwy nadruk tylko w kolorze czarnym i chyba przy tym zostanę, z tym że ograniczę się tylko do umieszczenia logo browaru biorąc pod uwagę że to 500 sztuk

    Comment

    • brloin
      Senior
      • 10-2002
      • 530

      #4
      Próbowałeś się wybrać do jakiejś firmy poligraficznej?
      Ta, z której usług korzystam we Wro, najprawdopodobniej może zrobić naklejki okrągłe z dowolnym nadrukiem. Kwestia ilości i ceny pewnie tylko. Skontaktuj się - polecam tych ludzi: http://www.neoimprenta.pl/
      brloin; od Szczecina do Wrocławia

      Comment

      • otimor
        Member
        • 05-2007
        • 84

        #5
        Bez problemu w drukarni zlatwisz sobie arkusze A4 z wycietymi okraglymi naklejkami, na ktorych mozna sobie umieszczac co sie chce na domoweej drukarce. Ale ja mialem spory problem by dobrze porozmieszczac to co chce drukowac na naklejki, ciagle trafialem gdzies obok, niestety kazdy arkusz troszke sie roznil pod wzgledem tego rozmieszczania. Ale moze ktos to zrobi porzadniej. Wychodzilo mi jakies 1,5 czy 2 gr za naklejke.
        Kocham czeskie piwo :)

        Comment

        • Rzempek
          Member
          • 05-2007
          • 33

          #6
          Witam. Żadko tu zaglądam bo czasu malo niestety. Ale co do kapsli. Ja robię w firmie reklamowej dla której wydrukowanie np arkusza 1m X 3m (generalnie ograniczeniem jest tylko szerokość) to żaden problem. Muslę że na takiej powierzchni mozna zmieścić od groma kółeczek z wzorkiem na kapsel. Gorzej z wycięciem, to już ręcznie. Możesz sobie zrobić wybijak, czyli zeszlifować kawałek rury o odpowiedniej średnicy tak by miała ostre krawędzie i za pomocą uderzeń młotka powybijac naklejki (dużo szybciej i łatwiej). jeśli przyniósłbyś gotowy wzór to myslę że nie byłoby drogo. Nie wiem ile ale wiem że nasza firma jest w środowisku znana z niskich cen. Jesli Cię to zainteresuje to daj znać albo skontaktuj z osobą odpowiedzialną za zamówienia (ja jestem pracownikiem fizycznym, wykonawcą projektów) za sprawą strony naszej http://www.armate.pl/
          A tak poza tym, nie odsprzedałbyś czasem choć buteleczki swojego piwa? Głupia sprawa ale choć od lat jestem miłośnikiem piwa (kto wie czy już nie maniakiem a dla terapeutów alkoholikiem) i staram się wyszukiwac ciekawych smaków, nigdy nie było mi dane napić się piwa własnej roboty, zrobionego przez kogoś w domku dla siebie. Sam nie mam warunków na produkcję a brak czasu nie pozwala mi na jeżdżenie po piwnych zlotach (czego żałuję) które niestety omijają szerokim łukiem warszawę (no raz był jakiś czas temu ale akurat byłem na wyjeździe - koncert grałem). Poza nimi nie ma chyba mozliwości dla kogoś takiego jak ja zdobycie prywatnego piwa. Strasznie mnie intryguje jak taki domowy wyrób smakuje. Wilanów a Otwock to nie tak znowu daleko, moznaby się spotkać w celu transakcji jesli miałbyś mozliwość i ochotę. W ogóle myslę że dobry byłby tutaj dział w którym ludzie produkujący, mający naddatek, czyli więcej niż wypijają, mogli jesli chcą sprzedać, wymienić się, swoimi produktami. Pozdrawiam serdecznie. Artur

          Comment

          • mark33
            Idę po piwo do piwnicy.
            • 04-2005
            • 3283

            #7
            Wykonaj degustację w Centrum Handlowym "Arkadia" w Browarze restauracyjnym "Bierhalle" się przy Al. Jana Pawła II 82 obok Ronda zgrupowania "Radosław" - dawniej Rondo "Babka".

            Legalnie możesz kupić piwo bardzo zbliżone do domowego, niefiltrowane i niepasteryzowane.

            Comment

            • Rzempek
              Member
              • 05-2007
              • 33

              #8
              Dzieki za namiary. Chętnie wypróbuje jak czas pozwoli na wjazd do Arkadii. Co do niepasteryzowanych to właśnie się raczę Kasztelanem w takiej wersji, limitowanej ponoć wedle informacji. Nie powiem, tanie i całkiem dobre. ostatnio goszczą również w moim zołądku Faustus (lubię pszeniczne, tyle że drogi niestety)i Ciechan, ten najzwyklejszy. Dla tych co lubią pszeniczne polecę znowu, choć juz pisałem w którymś wątku, Auchan przy górczewskiej, bo tam mimo iż kilka miesięcy temy słyszałem o likwidacji Fratera, jak się dobrze poszuka to znajdziemy pszeniczne tej marki. Dla mnie jedno z lepszych pszenicznych. Smak typowy i szlachetny ale aromat, jakby cytrusowy Polecam póki jeszcze jest (pewnie z zapasów). A może coś się zmieniło i robią go nadal, ktoś coś wie?

              Comment

              • white666
                Member
                • 02-2010
                • 54

                #9
                to ja się podłączę pod temat naklejek na kapsle. interesują mnie naklejki na kapsel, najlepiej na papierze samoprzylepnym, najlepiej okrągłe nieco mniejsze niż kapsel. najlepiej firmowe na przykład firmy AVERY albo coś w tym stylu. chodzi o to żeby na naklejkach można było nadrukować informacje niezbędne do identyfikacji butelek: styl, data rozlewu, moc itp. zaletą tego rozwiązania jest to że nie musimy myć butelek z etykiet, oczywiście piwa wyjściowe które mamy zamiar wyeksportować z naszych browarów można opatrzyć etykietami. znalazł ktoś coś takiego?

                Comment

                • Seta
                  Piję piwo
                  • 10-2002
                  • 6964

                  #10
                  Google prawdę ci powie...
                  At Avery.com, you'll find office supplies and products such as labels, dividers, notetabs and binders. You can also browse our website to find ready-made templates, great project ideas, free downloadable software and more. Get started now!
                  Wszystkim zainteresowanych zapraszam do Gabinetu Medycyny Estetycznej w Warszawie. Ręczę za jakość usług. Info PW.

                  Comment

                  • mwa
                    Senior
                    • 01-2003
                    • 5071

                    #11
                    ja ostatnio zakupilem naklejki kolka 25mm ale ciezko trafic drukarka.
                    Pozdrawiam Cię !!!!

                    Comment

                    • slavoy
                      Senior
                      • 10-2001
                      • 5052

                      #12
                      Spróbuj użyć oprogramowania dostarczanego przez Avery. Dostępne są samodzielne programy jak i gotowe do wypełnienia makra do Worda.
                      Dick Laurent is dead.

                      Comment

                      • mwa
                        Senior
                        • 01-2003
                        • 5071

                        #13
                        Tak tylko ich produktów nie zakupiłem a kółka i tak są do ręcznego wypełnienia, więc będzie trudno.
                        Trza samemu pokombinować.
                        Pozdrawiam Cię !!!!

                        Comment

                        • slavoy
                          Senior
                          • 10-2001
                          • 5052

                          #14
                          Też ich produktów nie kupiłem - deko przydrogie są
                          Inni producenci jednak starają się produkować identyczne lub bardzo zbliżone szablony do Avery, zapewne właśnie aby pasował do nich soft. No ale z kółkami do czynienia nie miałem...
                          Dick Laurent is dead.

                          Comment

                          • jkocurek
                            Senior
                            • 12-2006
                            • 1030

                            #15
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika mwa Wyświetlenie odpowiedzi
                            ja ostatnio zakupilem naklejki kolka 25mm ale ciezko trafic drukarka.
                            Gdzie kopiłeś i za ile?
                            Pozdrawiam,
                            Jacek
                            Świentechlywiki

                            Comment

                            Przetwarzanie...
                            X
                            😀
                            🥰
                            🤢
                            😎
                            😡
                            👍
                            👎