Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Gdańsk, Dyrekcyjna 2/4, restauracja w siedzibie PLK

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Jurandofil
    Senior
    • 10-2007
    • 976

    Gdańsk, Dyrekcyjna 2/4, restauracja w siedzibie PLK

    3 minuty spacerem od dworca głównego, w siedzibie Polskich Linii Kolejowych, w piwnicy budynku znajduje się restauracja z ciekawie położonym ogródkiem, w której z beczki można się napić koszalińskiego Kanclerza. Cena nie jest zachęcająca (5zł), ale jak na lokalizację miejsca, a przede wszystkim jego kolejowy charakter, można to miejsce odwiedzać.
    Właściciel lokalu oferuje Kanclerza do spróbowania w wymiarze 0,1l osobom zainteresowanym smakiem tego piwa.
    Kanclerz jest podawany w firmowym szkle, a gdy spytałem o możliwość zakupienia szklanki, dostałem ją w prezencie

    Restaruracja jest czynna od 14:00 do ostatniego klienta, ale ten ostatni klienet czasami wychodzi o 21, a czasami o 17 - bo koniec pracy w biurach na piętrach. Wejścia do budynku sterzeże ochrona, która wyłącza alarm w bramce wejściowej po stwierdzeniu, iż zamierza wejść ktoś, kto nie zagraża bezpieczeństwu kolejowemu Nie wiem czy w puszcza na hasło: "do restauracji", bo wchodziłem "na konferencję" (która rzeczywiście akurat się odbywała). Ale może te wątpliwości tym bardziej skłonią kogoś do "zdobycia" tego miejsca.

    Znam osoby pijące koncerniaki, mimo że próbowały PIWA. Już nie potrafię im pomóc...

    Maciek urodził się po zamknięciu Browarów Warmińsko-Mazurskich "JURAND" w Olsztynie. Będą musiały mu wystarczyć wspomnienia taty...
    Mateusz z kolei... w okresie wielkiego bumu browarów kontraktowych i minibrowarów restauracyjnych. Czego się ze mną napije za kilkanaście lat?
  • ptc
    Senior
    • 11-2001
    • 366

    #2
    To chyba ten sam lokal tylko kolega wszedł innym wejściem.

    Piwo tylko ciemne - Towarzystwo milosnikow piw ciemnych

    Comment

    Przetwarzanie...
    X
    😀
    🥰
    🤢
    😎
    😡
    👍
    👎