Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Pieniny

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Aldach
    Senior
    • 07-2003
    • 1269

    Pieniny

    Wybieram się tam na urlop, czy ktoś wiegdzie można się tam napic piwa? Interesuje mnie raczej polska strona Dunajca a nie nieodległa Słowacja.
  • delvish
    Senior
    • 11-2004
    • 3508

    #2
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Aldach Wyświetlenie odpowiedzi
    Interesuje mnie raczej polska strona Dunajca a nie nieodległa Słowacja.
    To jakieś uprzedzenia czy lenistwo? Wystarczy przecież przejść/przejachać rowerem przez kładkę do Czerwonego Klasztoru
    "You can't be a real country unless you have a beer and an airline - it helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer."
    (Frank Zappa)

    "It is not from the benevolence of the butcher, the brewer, or the baker that we expect our dinner, but from their regard to their own interest. We address ourselves, not to their humanity but to their self-love" (Adam Smith)

    Comment

    • Aldach
      Senior
      • 07-2003
      • 1269

      #3
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika delvish Wyświetlenie odpowiedzi
      To jakieś uprzedzenia czy lenistwo? Wystarczy przecież przejść/przejachać rowerem przez kładkę do Czerwonego Klasztoru
      Ani uprzedzenia ani lenistwo. Wiem, że na Słowacji można się napić piwa dlatego nie pytam o to forumowiczów. Druga sprawa, jedziemy ze znajomymi a ich dziecko nie ma paszportu. Mimo braku kontroli na granicach nie chcemy ryzykować przekraczania granicy bez odpowiednich dokumentów.
      Dlatego ponawiam pytanie, czy po polskiej stronie Spiszu i Pienin są jakieś ciekawe piwnie miejsca?

      Comment

      • Czapayew
        Senior
        • 10-2002
        • 1966

        #4
        W takich miejscowościach jak Szczawnica czy Krościenko miejsc do wypicia "małego jasnego" nie braku. Np. w Szczawnicy pod Palenicą królują namioty Lecha, a na górze leją rozwodnionego Żywca, sporo także lokali i ogródków znajdziesz w Krościenku nad samym Dunajcem. Nie licz jednak na piwa z mniejszych browarów - tu rządzi KP/GŻ/CO.
        Ja polecam klimatyczny bar LUBAŃ w Grywałdzie - z kija Żywiec, ale jaka atmosferka
        Last edited by Czapayew; 02-08-2008, 07:29.
        "W winie jest mądrość, w piwie siła, a w wodzie są tylko bakterie"

        www.zamkoszlaki.com
        www.piwnekapsle.net

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎