Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Gdzie coś ciekawego w Nysie?

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • bastion
    PremiumUżytkownik
    • 10-2006
    • 1117

    Gdzie coś ciekawego w Nysie?

    Oczywiście nie chodzi mi o zabytki, bo jest tam ich kilka ciekawych, ale o jakieś sklepy oferujące coś ,poza masówką, albo takowe knajpki.
    Po prostu bedę tam kilka godzin w najbliższy poniedziałek, a wertując wyszukiwarkę widzę jakieś posty z lat 2001-2004, a to przecież szmat czasu, jeśli chodzi o to co było kiedyś w sklepach....
    Czyżby Nysa była aż taką pustynią piwną?
    Bywałem tam na przełomie ostatniego wieku i można było kupić piwa z Głubczyc.
    Najbliżej faktycznie byłyby Głubczyce albo Namysłów, ale jak to często u nas bywa, nic to nie znaczy jeśli chodzi o dostępność.
    W każdym razie za ewentualne namiary z góry dziękuje.!
  • darekd
    PremiumUżytkownik
    • 02-2003
    • 12201

    #2
    Naprzeciwko dworca PKP i PKS leją bardzo tanie piwo z Glubczyc. W rynku jest lokal z zielonym Jablonowem (taka restauracja stylizowana na bardzo elegancką, ale lekko kiczowata, nazwy nie pamiętam. Bylem tam w twmtym roku). Podobno jest w Nysie fajny lokal z przedwojennymi reklamami w środku, w tym piwa. Ale co tam leją i gdzie to jest, tego nie wiem.

    Comment

    • tfur
      Senior
      • 05-2006
      • 1303

      #3
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika darekd Wyświetlenie odpowiedzi
      Naprzeciwko dworca PKP i PKS leją bardzo tanie piwo z Glubczyc.
      byłem w lipcu. szyld braxa wisiał, ale nalewak był martwy. nie drążyłem tematu i wypiłem to, co było... aha, jeszcze się głupio spytałem, czy mają kelta, bo butla z ceramiką stała na półce w barze. okazało się, że to tylko dekoracja.
      Last edited by tfur; 03-08-2008, 19:06.
      veni, emi, bibi

      Comment

      • tutej
        Junior
        • 01-2008
        • 9

        #4
        Piwo?

        hej, wybieram się do tej jakże pięknej miejscowości po raz pierwszy w ramach wakacyjnej wędrówki piwnej Czy ktoś może podpowiedzieć gdzie tam można by wyskoczyć na jakieś niemasowe piwko? Glubczyce to jeszcze coś ważą

        Comment

        • Maggyk
          Szara Adminiscjencja
          • 05-2004
          • 5615

          #5
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika tutej Wyświetlenie odpowiedzi
          ... Glubczyce to jeszcze coś ważą
          Prawie każdy mieszkaniec Głubczyc waży na swojej domowej wadze.
          Życie jest jak skrzynka piw rzemieślniczych - nigdy nie wiesz na co trafisz!
          Piwo domowe -
          Centrum Piwowarstwa - sklep dla piwowarów domowych

          Reklama w BROWARZE
          PIWO GDZIE - STREFA Z ZASADAMI :D

          Comment

          • tutej
            Junior
            • 01-2008
            • 9

            #6
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Maggyk Wyświetlenie odpowiedzi
            Prawie każdy mieszkaniec Głubczyc waży na swojej domowej wadze.
            no tak, to ile taki przeciętny mieszkaniec Głubczyc waży?? a wracając do tematu, szukam jakiegoś konkretnego miejsca aby napić się dobrego piwka

            Comment

            Przetwarzanie...
            X
            😀
            🥰
            🤢
            😎
            😡
            👍
            👎