Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Sklepy z Piwem

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Chorzów, Gałeczki 41 (Klimzowiec), Źródełko

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • adam16
    Senior
    • 02-2001
    • 9865

    Chorzów, Gałeczki 41 (Klimzowiec), Źródełko

    Sklep Źródełko - są Wojaki w nowej szacie graficznej (1.72 , 1.99 i 2.34), jest Kaper (3.27), Brackie za 1.50 i trochę masówki oraz zagranicy. I zorientowana pani za ladą i klient pijący portera z butelki w sklepie (przy mnie zamówił drugiego i pytał o zakupione przeze mnie piwa).
    Last edited by adam16; 12-08-2008, 19:40.
    Browar Hajduki.
    adam16@browar.biz
    Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

    Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D
  • lump
    Member
    • 12-2005
    • 38

    #2
    jest AMBER : Żywe, Złote Lwy, Grand Imperial, Budweiser w puszce

    Comment

    • rysioz
      Senior
      • 10-2007
      • 144

      #3
      Z Kormorana:Irish i Wiśnia.Cerna hora:Sklepni.Z Ambera:Żywe,Lwy i Koźlak

      Comment

      • sniff
        Junior
        • 04-2010
        • 3

        #4
        Hej.

        Wprowadziłam się niedawno w okolicy i szukałam jakiegoś fajnego i taniego sklepu z alkoholem - wiadomo, że parapetówka musi być.

        Przejrzałam forum i uderzyłam w Źródełko.

        Wrażenia:

        przede wszystkim niskie ceny! Piwa 'popularne' (mam na myśli: najpowszechniej dostępne w Polsce jak Tyskie, Lech, Żywiec) kupowałam w transporterach, więc dostałam jeszcze niższą cenę.

        i piwa z browaru w Ciechanowie. Jestem absolutną fanką miodowego! (Jeśli ktoś nie podziela mojej miłości to i tak będzie miał w czym wybierać - cały regał piw, które trudno kupić gdziekolwiek indziej: Mocne, Wyborne, Porter, Pszeniczne, Stout).

        Mają też piwo żywe - spróbowałam raz nad morzem i nigdzie nie mogłam na nie trafić.

        Pewnie jeszcze nie wszystkie ich skarby odkryłam, bo oczka latały mi na prawo i lewo, ale będę stopniowo kosztowała wszystkiego co szef dowiezie. Pani za ladą mówiła, że stara się wyszukiwać dobrych, polskich piw z małych browarów, bo na osiedlu nie tylko ja z mężem się lubujemy w takich perełeczkach. (ktoż to z forumowiczów?

        Wprawdzie nie jest to stricte tematem forum, ale fajnie, że mają wszystkie rodzaje alkoholu, nie tylko piwa. Jak robiłam imprezę to bardzo wygodnie było podjechać pod sklep, załadować autko po brzegi i móc zaraz jechać do domu.

        Nie wiem czy ktoś zwraca uwagę na takie szczegóły, ale... bardzo podoba mi się wystrój. Aż przyjemnie tam wracać. I te biało-niebieskie daszki... Jak na nadmorsim deptaku.

        Comment

        • rysioz
          Senior
          • 10-2007
          • 144

          #5
          Zamknięte ?????

          Dwa razy w ciągu ostatniego tygodnia przejeżdżałem ul Gałeczki i sklep był nieczynny.
          Chyba właściciel Źródełka zrezygnował.

          Comment

          • Gringo
            Senior
            • 07-2007
            • 2151

            #6
            Być może. Nie dalej jak w kwietniu/maju bieżącego roku zostało zamknięte Źródełko na Gwareckiej (ten sam właściciel). Coraz bardziej ubogo robi się w Chorzowie w temacie sklepów z piwem.
            Last edited by Gringo; 21-09-2011, 12:30.

            Comment

            • adam16
              Senior
              • 02-2001
              • 9865

              #7
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Gringo Wyświetlenie odpowiedzi
              Być może. Nie dalej jak w kwietniu/maju bieżącego roku zostało zamknięte Źródełko na Gwareckiej (ten sam właściciel). Coraz bardziej ubogo robi się w Chorzowie w temacie sklepów z piwem.
              Miało zostać spośród trzech (taka była plotka) to właśnie Źródełko.
              Ostatnio często trafiam do... a właściwie pod zamknięte piwne sklepy
              Browar Hajduki.
              adam16@browar.biz
              Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

              Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

              Comment

              Przetwarzanie...
              X
              😀
              🥰
              🤢
              😎
              😡
              👍
              👎