Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2008.10.18 - Tychy, Jesienna Giełda Birofilów

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • tyskikufel
    Senior
    • 04-2003
    • 772

    2008.10.18 - Tychy, Jesienna Giełda Birofilów

    Witam serdecznie!!!!
    Jesienna giełda birofilów odbędzie się w tychach w auli zespołu szkół spozywczych ulica browarowa 1 blisko dawnego browaru obywatelskiego,( dawne technikum browarnicze) w dniu 18 pażdziernika 2008 r w godzinach od 8 rano !!!!!!!!!!!!!!
    do godziny 14, ze względu na rodziny mieszkające w tym budynku z dziećmi , pora wstępu na impreze będzie przestrzegana , wstęp na giełde 5 zł , stolik 5 zł , jest możliwość rezerwcji stolika przez internet na adres brandysmarek@poczta.onet.pl oraz telefonicznie 602739656, lub 600990990 u kolegi Sławka Bieniasa, stolik zarezerwowany będzie do godziny 9 , jesli osoba rezerwująca się do tej pory nie zgłosi , udostępnimy go następnemu kolekcjonerowi, przewidziane są konkursy z nagrodami, chleb z tustym i kiszony ogórek, kawa, herbata, oraz loteria, sponsorami giełdy są Tyskie Browary Książęce oraz Sląski Klub Birofilów.
    Zapraszam całą Brać kolekcjonerską
  • winczer
    Senior
    • 05-2002
    • 233

    #2
    STARTUJEMY...

    Naturalnie piszę się zarówno na giełdę, jak i na rezerwację stolika.

    Z uwagi na to, iż jak widzę jestem pierwszy który zgłosił "gotowość" przybycia na giełdę, i zaklepał "rezerwację" stolika - proszę o "ulokowanie" mnie w dobrym miejscu marketingowym...
    Pij piwo.....będziesz wielki!!!

    ZAPRASZAM DO OGLĄDANIA: http://www.youtube.com/watch?v=NyjkqS-TwFs

    Comment

    • tyskikufel
      Senior
      • 04-2003
      • 772

      #3
      potwierdzam rezerwacje stolika na giełdzie dla ciebie, dostaniesz stolik obok prezesa,
      kolega maciek szewczyk załatwi zniżki pkp, chętni prosze e mail w tej sprawie , będe wysyłal po kilka znizek do jednego miasta, a zainteresowani rozdzielą je między sobą

      Comment

      • tyskikufel
        Senior
        • 04-2003
        • 772

        #4
        Informuje ze znależliśmy kolejnego sponsora jesiennej giełdy birofilów w tychach, tutaj duże podziękowanie dla kolegi Mariusza Sobury, jest nim Browar Knap w Imieliniu, który zasponsorował nam 1 keg piwa na naszą imprezę oraz wyraził pisemną zgode na zrobienie podstawek giełdowych z logo browaru, będą to napewno rarytasy bo do tej pory browar ten nie miał swoich podstwek pod piwo

        Comment

        • tyskikufel
          Senior
          • 04-2003
          • 772

          #5
          kolejna informacja dotycząca tyskiej giełdy, na giełdzie będzie mozna zakupić profesjonalnie zrobine podstawki browaru Imielin, będą 3 wzory tej podstawki, 2 z logo browaru i giełdy , jedna z logo browaru, browar wydał pisemną zgode na ich zrobienie,pokrycie kosztów, przez śląski klub birofilów, ilość podstawek limitowana, 200 sztuk z każdego wzoru, cena podstawki 5 zł , tyle wynosi koszt produkcji przy tak małym nakładzie, nie będzie żadnych dodruków,członkowie śląskiego klubu podstawki otrzymają gratis, tak więc do sprzedazy zostanie tylko po 100 sztuk z każdego wzoru, będzie prawdopodobnie 1 keg piwa Browaru Miłosław, piwo które mamy do degustacji otrzymają osoby które będą miały bilet wstępu, to samo dotyczy kawy herbaty,chleba z tustym

          Comment

          • Maggyk
            Szara Adminiscjencja
            • 05-2004
            • 5615

            #6
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika tyskikufel Wyświetlenie odpowiedzi
            ...chleba z tustym
            Dla tego gotowam kupić ze 4 bilety
            Życie jest jak skrzynka piw rzemieślniczych - nigdy nie wiesz na co trafisz!
            Piwo domowe -
            Centrum Piwowarstwa - sklep dla piwowarów domowych

            Reklama w BROWARZE
            PIWO GDZIE - STREFA Z ZASADAMI :D

            Comment

            • Robaczek
              Member
              • 02-2005
              • 63

              #7
              OK. Moja gotowość i obecność na giełdzie 100%
              Piwo to jedyny napój, który może poszczycić się piękną, gęstą pianą.

              Comment

              • adam16
                Senior
                • 02-2001
                • 9865

                #8
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Robaczek Wyświetlenie odpowiedzi
                OK. Moja gotowość i obecność na giełdzie 100%
                To tak jak moja. I jeszcze kogoś przyciągnę na giełdę. Nie ma to jak debiuty giełdowe
                Browar Hajduki.
                adam16@browar.biz
                Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

                Comment

                • mark33
                  Idę po piwo do piwnicy.
                  • 04-2005
                  • 3283

                  #9
                  Planuję przyjechać i cosik przywieźć.

                  Comment

                  • kiszot
                    Senior
                    • 08-2001
                    • 8081

                    #10
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika adam16 Wyświetlenie odpowiedzi
                    To tak jak moja. I jeszcze kogoś przyciągnę na giełdę. Nie ma to jak debiuty giełdowe
                    Ale za to jakie doświadczenie zlotowe.
                    Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
                    1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

                    Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
                    Mein Schlesierland, mein Heimatland,
                    So von Natur, Natur in alter Weise,
                    Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
                    Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

                    Comment

                    • dudzik17
                      Member
                      • 01-2004
                      • 68

                      #11
                      Będę na pewno

                      Comment

                      • beny
                        Senior
                        • 03-2001
                        • 984

                        #12
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika tyskikufel Wyświetlenie odpowiedzi
                        kolejna informacja dotycząca tyskiej giełdy, na giełdzie będzie mozna zakupić profesjonalnie zrobine podstawki browaru Imielin, będą 3 wzory tej podstawki, 2 z logo browaru i giełdy , jedna z logo browaru, browar wydał pisemną zgode na ich zrobienie
                        Jak tylko mi pokażesz zgodę umieszczę podstawki giełdowe w katalogu ?

                        Po co aż 3 wzory podstawek z jednej giełdy ?
                        Z piwnym pozdrowieniem
                        Radosław Kwiecień

                        http://npn.mybrute.com/ - skop mi tyłek :P

                        Comment

                        • tyskikufel
                          Senior
                          • 04-2003
                          • 772

                          #13
                          cześć Radek , zgodę browaru na zrobienie podstawek oczywiście na giełdzie pokażę, bez tego nie ma sensu jej zrobienia, 1 wzór jest tylko browarowy , a 2 browarowo giełdowe, zrobiliśmy 3 bo niewiadomo czy kiedyś jeszcze nam na to pozwolą , bo browary padają jak muchy ,nakład jest mały i nie będzie żadnego dodruku, podstawka zrobiona profesjonalnie , nie żaden nadruk a cena sprzedazy po kosztach, klub na tym nie zarobi ani grosza a chcieliśmy mieć coś jeszcze oprócz szklanki , smyczy i otwieracza z logo klubu pozdrawiam marek

                          Comment

                          • Psychomanteum
                            Senior
                            • 06-2004
                            • 207

                            #14
                            Czy można jeszcze rezerwować stoliki?? Bo chętnie bym reflektował...
                            http://picasaweb.google.pl/psychomanteum1/
                            2011 kapsli - 44 państwa... w tym 222 Polska

                            Comment

                            • tyskikufel
                              Senior
                              • 04-2003
                              • 772

                              #15
                              cześć napisz na jakie nazwisko i ile stolików mam rezerwować na giełde, zniżki PKP dla Warszawy wysyłam do Darka Orłowskiego, zniżki dla Wrocławia wysyłam do Wiktorii Witkowskiej, jeśli ktoś jeszcze chce zniżki mogę wysłać lub przekazać na giełdzie w Martnie na Słowacji 10, 11 pażdziernik

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎