Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

Wymiana piw na zlocie w Siewierzu

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Doodeck
    Senior
    • 05-2003
    • 1612

    Wymiana piw na zlocie w Siewierzu

    Na najbliższy zlot mogę przywieźć raciborskie Hajduki: Jasne Pełne i Mocne, Kipery: Pilsner, Mocne i Supermocne oraz zabrskiego Super Piwosza.
    Zostało też jeszcze trochę wolnych Koźlaków z Juranda (ważność do lutego 2007).
    Kto chętny, proszę o PW.
    Dalekosiężny
    Obserwator
    Obiektów
    Dynamicznie
    Epatujących
    Ciekawymi
    Koncepcjami
  • huanghua
    Senior
    • 10-2005
    • 1910

    #2
    To ja włączam się w temat.
    Mam do zaoferowania własnego Belgian Ale'a i Tripela, rocznik 2007 (X 2007), oraz porterowe granaty.
    W trakcie aktualizacji: Moje receptury (na razie brak casu)

    Comment

    • sergioP
      • 09-2005
      • 1261

      #3
      Jako mieszkaniec piwnej pustyni, oprócz Kanclerza mogę zaoferować to
      - Wiesz Luciu, co ci powiem?
      - ???
      - ...napiłbym się piwa.

      ------------------------------------------
      Dzień dobry panu.
      Poproszę dwa piwa...albo nawet trzy.

      Comment

      • JAckson
        Senior
        • 05-2004
        • 6122

        #4
        Ja mogę ew. przywieść małe ilości polskich i czeskich piw dostępnych w tym sklepie we Wrocławiu. Interesuje mnie jedna sztuka Grybowa.
        MM961
        4:-)

        Comment

        • mark33
          Idę po piwo do piwnicy.
          • 04-2005
          • 3283

          #5
          Poza domowymi mogę przywieźć kilka Brackich jak by kto reflektował.

          Comment

          • Pendragon
            Senior
            • 03-2006
            • 13949

            #6
            Chętnie napiłbym się Janowa oraz Grybowa (10 i 12). W zamian mogę zabrać amberowskie piwa "niskobudżetowe" - Hanzę, Mocnego Reda oraz Harde. Po drodze na zlot zahaczę o Zodiaka, więc też będę mógł zaoferować.

            moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


            Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

            Comment

            • Pancernik
              Senior
              • 09-2005
              • 9729

              #7
              Jak już Doodeck i Budvar wiedzą , będziemy mieli z Budvarem kratę szorstkiego portera z Łodzi... Hm, chociaż... ja za kółkiem, spoko, ale jak Budvar się dobierze do bagażnika... Może być ciężko .

              Comment

              • piotry
                Oj tam, oj tam !
                • 08-2005
                • 761

                #8
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika JAckson Wyświetlenie odpowiedzi
                Ja mogę ew. przywieść małe ilości polskich i czeskich piw dostępnych w tym sklepie we Wrocławiu. Interesuje mnie jedna sztuka Grybowa.
                ja rówiez jak JAckson moge zaoferować piwa z Browarka - z tym ze większe ilości moge zabrać gdyż jadę autem, mam do zaoferowania również domowe - stout i polotmave,
                w zamian przyjmę domowe piwa ciemne (stouty i portery i koźlaki) i półciemne oraz niespodzianki porterowe i koźlakowe krajowych producentów (przeterminowane z dawnych lat)
                Last edited by piotry; 02-09-2008, 10:30. Powód: zapomniałem o koźlakach :/

                Comment

                • Seta
                  Piję piwo
                  • 10-2002
                  • 6964

                  #9
                  Będę miał na pewno 2 Janowy Pilsy (może więcej), skrzynkę Jagiełły, własne. Bardzo chętnie reflektowałbym na np Koźlaka Jurandowskiego oraz wyroby własne piwowarów, bo moje coś chyba nie teges - nie wiem czy to sugestia, bo brak mi skali porównawczej...
                  Wszystkim zainteresowanych zapraszam do Gabinetu Medycyny Estetycznej w Warszawie. Ręczę za jakość usług. Info PW.

                  Comment

                  • pirackamuza
                    Senior
                    • 12-2004
                    • 1903

                    #10
                    Ja z kolei mogę przywieźć Noteckie z Czarnkowa, niepasteryzowanego Kasztelana, Krajany (m.in. Porter, Nakielskie jasne i ciemne, Irlandzkie mocne, zielone i czerwone), ewentualnie jakieś Ambery.
                    Byłbym chętny na łódzkiego Portera, coś z Janowa lub Krakowa, a także na domowe.
                    Last edited by pirackamuza; 02-09-2008, 12:55.
                    Toruń przeprasza za Radio Maryja
                    www.bobofruty.pl

                    Comment

                    • Wujcio_Shaggy
                      Senior
                      • 01-2004
                      • 4628

                      #11
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika seta Wyświetlenie odpowiedzi
                      Będę miał na pewno 2 Janowy Pilsy (może więcej) (...)
                      Ja bym chętnie Janowa przejął, detalicznie, ze 2 butelki.

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika mark33
                      (...) mogę przywieźć kilka Brackich jak by kto reflektował.
                      Brackie podobnie

                      Przywieźć mogę Ciechana, Konstancin, ew. Kasztelana niep. albo i może cóś Bierhallowego (o ile jeszcze dają na wynos)...
                      Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                      Browar Szlachecki w Warszawie (działalność zawieszona)

                      @WujcioShaggy Wuj na Twitterze, czasem coś napisze nawet

                      Comment

                      • Seta
                        Piję piwo
                        • 10-2002
                        • 6964

                        #12
                        Janowa zagospodarowali Doodeck i Wujcio. Jak się uda, to jeszcze kilka dokupię.
                        A Jagiełłę wolicie Magnusa, Barona, Mocnego czy Premium?
                        Wszystkim zainteresowanych zapraszam do Gabinetu Medycyny Estetycznej w Warszawie. Ręczę za jakość usług. Info PW.

                        Comment

                        • kiszot
                          Senior
                          • 08-2001
                          • 8081

                          #13
                          Może coś czeskiego chcecie?
                          Super Piwosz + Śląskie Mocne,Berg z Ambera, Jabłonów Mocny Eksportowy,DC Light i mocne z Jagiełły,Leżajsk,Plum,Malina czy Cafe z Namysłowa.
                          Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
                          1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

                          Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
                          Mein Schlesierland, mein Heimatland,
                          So von Natur, Natur in alter Weise,
                          Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
                          Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

                          Comment

                          • e-prezes
                            Senior
                            • 05-2002
                            • 19159

                            #14
                            Kraków będzie.

                            Comment

                            • woosaa
                              Senior
                              • 07-2005
                              • 1548

                              #15
                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
                              Po drodze na zlot zahaczę o Zodiaka, więc też będę mógł zaoferować.
                              Jak już kolega zahaczy o Zodiaka(zamawiam),to proponuję zahaczyć również o Koreba(praktycznie po drodze,chętnie bym wymienił)
                              Last edited by ART; 03-09-2008, 10:54. Powód: cyt
                              mb WOS

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎