Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Sklepy z Piwem

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Brzeziny, Kościuszki 17, sklep (zamknięte)

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • bimb
    Junior
    • 09-2008
    • 4

    Brzeziny, Kościuszki 17, sklep (zamknięte)

    sklep jest od niedawna. wybor duzy i nie ma kampani.
    piwa same regionalne z browarow ; grudziadz, kormoran, lodz, fortuna, krajan, ciechan, konstancin, jedrzejow, amber, czarnkow w tym sporo niepasteryzowanych i przenicznych i jeszcze jakies inne, a poza tym zagranica; niemcy, wschod i czechy.i jest tylko piwo nie ma nawet fajek.
  • anteks
    maruda
    • 08-2003
    • 10738

    #2
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika bimb Wyświetlenie odpowiedzi
    sklep jest od niedawna. wybor duzy i nie ma kampani.
    piwa same regionalne z browarow ; grudziadz, kormoran, lodz, fortuna, krajan, ciechan, konstancin, jedrzejow, amber, czarnkow w tym sporo niepasteryzowanych i przenicznych i jeszcze jakies inne, a poza tym zagranica; niemcy, wschod i czechy.i jest tylko piwo nie ma nawet fajek.
    no sklepik fajny tylko pisz po polski
    Mniej książków więcej piwa

    Comment

    • bimb
      Junior
      • 09-2008
      • 4

      #3
      tzn.chodzi ci o to ze nie wymienilem zagranicznych marek?

      Comment

      • yoreck
        Senior
        • 04-2004
        • 526

        #4
        tzn,że pisze się m.in. Łódź a nie lodz

        Comment

        • bimb
          Junior
          • 09-2008
          • 4

          #5
          no ta. to dzieki za cenne wskazowki.
          ps. to moj pierwszy post i widze ze tu trzeba uwazac nie co, a jak sie pisze i to w najdrobniejszych szczegolach. a tylko chcialem sie dobrym info podzielic.

          Comment

          • Cez
            Senior
            • 01-2003
            • 1789

            #6
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika bimb Wyświetlenie odpowiedzi
            no ta. to dzieki za cenne wskazowki.
            ps. to moj pierwszy post i widze ze tu trzeba uwazac nie co, a jak sie pisze i to w najdrobniejszych szczegolach. a tylko chcialem sie dobrym info podzielic.
            info bardzo dobre, ale dalej nie uważasz
            Masz stare niepotrzebne rzeczy, to napisz.

            Comment

            • jacer
              Senior
              • 03-2006
              • 9875

              #7
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Cez Wyświetlenie odpowiedzi
              info bardzo dobre, ale dalej nie uważasz
              Jednym słowem bimb-asz
              Milicki Browar Rynkowy
              Grupa STYRIAN

              (1+sqrt5)/2
              "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
              "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
              No Hops, no Glory :)

              Comment

              • Cooper
                Senior
                • 11-2002
                • 6055

                #8
                Już nie bądźcie takie profesory Miodki. Koleś nie ma polskiego klawikordu a Caps Lock mu się niepasterem z Ciechana np zalał i już robicie problem nie wnoszący zresztą NIC do tematu
                Dzięki Bimb za info sklepu z tak ciekawym wyborem piwa i to znajdującego się w małej miejscowości.
                Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
                1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

                Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

                Comment

                • kawasakii
                  Junior
                  • 09-2008
                  • 2

                  #9
                  dzisiaj tam byłem

                  rzeczywiście wybór duży takiego jeszcze nie widziałem. koleś ma ponad sto rodzajów piw
                  same regionalne lub zagraniczne i co najważniesze bardzo tanio. noteckie jasne 1,80zł.
                  grudziądzkie żywe 2,20zł. właściciel sklepu namawiał mnie na to drugie bo okazja może sie nie powtórzyć bo browar padł!!! ma jeszcze inne w fajnych cenach ale nie podam bo nie pamiętam... pozdro jeszcze tam wjade

                  Comment

                  • Pancernik
                    Senior
                    • 09-2005
                    • 9733

                    #10
                    Fajne informacje, ale Brzeziny nie są AŻ TAK małe, żeby nie było ulic i jakichś precyzyjniejszych adresów. Trasa Warszawa-Łódź wije się w zasadzie przez całe miasteczko... Może JEDNAK adres...?

                    Comment

                    • kawasakii
                      Junior
                      • 09-2008
                      • 2

                      #11
                      dodaje adres sklepu w brzezinach ul.kościuszki 17. Doszły mu nowe piwa perła chmielowa i mocna, bosman, lech-pils, belfast i jeszcze jakieś czeskie

                      Comment

                      • welna
                        Junior
                        • 03-2008
                        • 1

                        #12
                        Wybór zaiste imponujący, ceny zaskakująco niskie. Niestety, niewiele piw ciemnych - porterów bądź stoutów...Ale - jestem pod ogromnym wrażeniem!!!

                        Comment

                        • bimb
                          Junior
                          • 09-2008
                          • 4

                          #13
                          w sklepie sa jeszcze piwa z browaru Grudziadz; Kujawskie strong 7,2% Gobin jasne pelne, Gobin mocny, Kunter mocny, Rotmistrz pils.

                          Comment

                          • twawrzyniak
                            Junior
                            • 05-2009
                            • 6

                            #14
                            Brzeziny sklep

                            Jestem z Poznania. Jestem przejazdem co 3 tygodnie w Brzezinach. Podczas pierwszej wizyty stałem w sklepie jak w księgarni czytając etykiety piw. Są chyba do kupienia wszystkie piwa z lokalnych browarów.Co najważniejsze jest taniej niż w sklepie w Poznaniu. Sam ważę piwo i nigdy nie miałem problemu z zakupem pustych skrzynek. Polecam ten sklep.

                            Comment

                            • Prusak
                              Senior
                              • 07-2005
                              • 4312

                              #15
                              Byłem w tym sklepie w Brzezinach na poczatku września. Do Zofmaru mu daleko, ale - rzeczywiście - wybór spory i właściciel uprzejmy i komunikatywny. Zakupiłem to i owo spędziłem najmarniej 20 min. na pogawędce o planach rozwoju biznesu i o samym piwie. Także polecam.

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎