Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Peugeota 307 (żony) sprzedam

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Pancernik
    Senior
    • 09-2005
    • 9729

    Peugeota 307 (żony) sprzedam

    Moja małżonka pozbywa się fury .
    Krótkie info: Peugeot 307 XS, 2002, 83.000 km przebiegu, 5 drzwi, poj. 1.997 ccm, 138 KM, benzyna, manualna skrzynia 5-biegowa.
    ABS, klimatyzacja automatyczna, elektryczne szyby i lusterka, podgrzewane przednie fotele, spryskiwacze reflektorów, światła p-mgielne, alufelgi 16", radio+CD sterowane przy kierownicy, regulowana wysokość fotela kierowcy, dzielona tylna kanapa, tylny podłokietnik, komputer pokładowy, centralny zamek, autoalarm, ciemnozielony metalik.
    Drugi komplet opon zimowych (po jednym sezonie) na stalowych felgach.
    Garażowany, nikt w rodzinie nie pali.
    Kupiony w Peugeot PL, serwisowany w ASO, bezwypadkowy.
    Gdyby ktoś był zainteresowany, fotki są na www.otomoto.pl, nr ogłoszenia C6413366 albo kontakt na PW.
  • iron
    Senior
    • 08-2002
    • 6703

    #2
    No dobra - to teraz przyznaj się co z tym autem na "f" jest nie tak
    bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
    Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
    Rock, Honor, Ojczyzna

    Comment

    • arcy
      Senior
      • 07-2002
      • 7538

      #3
      Może to, że jest na "f"?

      Comment

      • Pancernik
        Senior
        • 09-2005
        • 9729

        #4
        Ech, prześmiewcy...
        Fura (też na "F") ma już sześć lat. To drugi z kolei Peugeot małżonki (przedtem był 306). A teraz sobie kupiła samochód prawie na "F", bo na "fał", czyli Volvo. To tyle .

        Comment

        • iron
          Senior
          • 08-2002
          • 6703

          #5
          Niestety obecnie samochody na "fał" czyli Volvo mają więcej niż myślisz z samochodami na "f" jak i na inne litery. Można zaryzykowac twierdzenie, że ze skandynawii to im się został tylko znaczek firmowy

          Niestety nasze piętnastoletnie Volvo 480 też już jest skundlone z "f-ką" - ma silnik z Renault, tyle że uturbiony przy współpracy z Porsche.

          A tak z ciekawości - jaki model "Volvo" żona wybrała?

          P.S. Sorry za "off topic", ale przynajmniej podbiłem temat
          Last edited by iron; 19-09-2008, 13:35.
          bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
          Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
          Rock, Honor, Ojczyzna

          Comment

          • Pancernik
            Senior
            • 09-2005
            • 9729

            #6
            Wiem, że Volvo to Ford, sam jakiś czas temu jeździłem jeszcze "prawie szwedzkim" S 80.
            Koleżanka małżonka wybrała S 40 2.0 diesel, czarny (wiadomo, czarny wyszczupla ).

            Comment

            • arcy
              Senior
              • 07-2002
              • 7538

              #7
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pancernik Wyświetlenie odpowiedzi
              Ech, prześmiewcy...
              To śmiech przez łzy, ja mam Fiata.

              Comment

              • arcy
                Senior
                • 07-2002
                • 7538

                #8
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pancernik Wyświetlenie odpowiedzi
                Koleżanka małżonka wybrała S 40 2.0 diesel, czarny
                Kolega ma. Strasznie ciasny (z tyłu), i ma jakiś problem z fotelem kierowcy. Ale na właściwości jezdne nie narzeka.

                Comment

                • Pancernik
                  Senior
                  • 09-2005
                  • 9729

                  #9
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika arcy Wyświetlenie odpowiedzi
                  To śmiech przez łzy, ja mam Fiata.
                  Wiem, ale chciałem być miły i Ci nie przypominać...

                  Comment

                  • becik
                    Senior
                    • 07-2002
                    • 14999

                    #10
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pancernik Wyświetlenie odpowiedzi
                    Wiem, że Volvo to Ford, sam jakiś czas temu jeździłem jeszcze "prawie szwedzkim" S 80.
                    Koleżanka małżonka wybrała S 40 2.0 diesel, czarny (wiadomo, czarny wyszczupla ).

                    o rety
                    Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                    Comment

                    • Pancernik
                      Senior
                      • 09-2005
                      • 9729

                      #11
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika becik Wyświetlenie odpowiedzi
                      o rety
                      Ale co?

                      Comment

                      • becik
                        Senior
                        • 07-2002
                        • 14999

                        #12
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pancernik Wyświetlenie odpowiedzi
                        Ale co?
                        Każdy volvomaniak odradziłby zakup 40-tek i 60-tek, potwierdzaja to też mechanicy od volvakiów z którymi rozmwiałem, są to najbardziej awaryjne modele. Ale oczywiście nie ma zasady, mam nadzieję, że egzemplarz Twojej żony będzie naprawdę tip top i malo awaryjny. W razie czego mam zaprzyjaźnionych mechaników od volvo.
                        Zapraszam też na forum, w razie czego jest bardzo pomocne: http://volvoforum.pl/index.php?redir=1
                        Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                        Comment

                        • Pancernik
                          Senior
                          • 09-2005
                          • 9729

                          #13
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika becik Wyświetlenie odpowiedzi
                          Każdy volvomaniak odradziłby zakup 40-tek i 60-tek, potwierdzaja to też mechanicy od volvakiów z którymi rozmwiałem, są to najbardziej awaryjne modele. Ale oczywiście nie ma zasady, mam nadzieję, że egzemplarz Twojej żony będzie naprawdę tip top i malo awaryjny. W razie czego mam zaprzyjaźnionych mechaników od volvo.
                          Zapraszam też na forum, w razie czego jest bardzo pomocne: http://volvoforum.pl/index.php?redir=1
                          Nie próbuj zrozumieć kryteriów stosowanych przez kobiety przy zakupie samochodu . Chciała, to sobie kupiła.
                          Ja jeździłem takim modelem okazjonalnie (jako zastępczym, gdy w S80 "klękał" automat) i się jej spodobało. Za forum volviczne dzięki, już tam jestem .

                          Comment

                          • becik
                            Senior
                            • 07-2002
                            • 14999

                            #14
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pancernik Wyświetlenie odpowiedzi
                            Nie próbuj zrozumieć kryteriów stosowanych przez kobiety przy zakupie samochodu . Chciała, to sobie kupiła.
                            na taki argument nie mam odpowiedzi
                            Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                            Comment

                            Przetwarzanie...
                            X
                            😀
                            🥰
                            🤢
                            😎
                            😡
                            👍
                            👎