Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

piwo królewskie w 3mieście gdzie można je znaleźć

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • jaco007
    Junior
    • 09-2008
    • 15

    piwo królewskie w 3mieście gdzie można je znaleźć

    Jestem warszawiakiem mieszkającym od niedawna w 3mieście

    nigdzie nie znalazłem mojego ulubionego królewskiego..

    Czy ktoś zna jakiś sklep bądź pub???

    Pozdrawiam
  • Cooper
    Senior
    • 11-2002
    • 6055

    #2
    Myślę że próżne Twe poszukiwania. Widziałem kiedyś Królewskie w Gdańsku chyba z 6-7 lat temu tzn jeszcze gdy Browar Warszawski należał do Brau Union. Nie wiem czy próbowali w ten sposób wylansować Królewskie na markę ogolnopolską (był to chyba okres gdy wprowadzili owalne etykiety) ale fakt taki mial miejsce. Teraz to już totalnie nie widzę najmniejszych szans. Sądzę że Twoją ulubioną markę bedziesz mógł kosztować jedynie w czasie wizyt w rodzinnym mieście.
    Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
    1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

    Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

    Comment

    • jaco007
      Junior
      • 09-2008
      • 15

      #3
      qrde nie dobrze...

      ostatnio znajomy znalazł swojego bosmana(piwko ze szczecina) w jakimś małym osiedlowym sklepiku.. w gdyni

      Comment

      • Pendragon
        Senior
        • 03-2006
        • 13949

        #4
        Królewskie jest do dostania w sieci Polo Market. W Gdańsku jedyny sklep jest przy ulicy Jagiellońskiej 34 (w głębi osiedla), poza tym najbliższe adresy to: Rumia Janowo - Dąbrowskiego 109, Reda - Gdańska 7. Każdy sklep ma własną politykę i może mieć trochę inny zestaw piw. Gdybyś nie znalazł Królewskiego tam, to zapraszam do Starogardu, jest do dostania w Polo na Traugutta 30.
        Co do kolegi, to Bosmana (czerwonego, puszka) można dostać w Lidlu, a butelkowego (czerwony i zielony) w Intermarche - na Grunwaldzkiej, na granicy Gdańska i Sopotu, oraz na al. Rzeczypospolitej (Gdańsk).
        Last edited by Pendragon; 20-09-2008, 09:53.

        moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


        Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

        Comment

        • szefunio
          Senior
          • 01-2007
          • 481

          #5
          Po co szukać Królewskiego? Wystarczy, że znajdziesz Warkę. Niewiele się różni od Królewskiego i jest produkowana w tym samym miejscu.
          Robię to co lubię - produkuję piwo.

          Comment

          • arcy
            Senior
            • 07-2002
            • 7538

            #6
            A próbowałeś poszukać piwa?

            Comment

            • Pendragon
              Senior
              • 03-2006
              • 13949

              #7
              A ja tam lubię sobie od czasu do czasu (gdy mi już Amber bokiem wychodzi) wypić Królewskie. Przez co w DP niebezpiecznie wysoko jest u mnie Warka

              moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


              Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

              Comment

              • jaco007
                Junior
                • 09-2008
                • 15

                #8
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
                Królewskie jest do dostania w sieci Polo Market. W Gdańsku jedyny sklep jest przy ulicy Jagiellońskiej 34 (w głębi osiedla), poza tym najbliższe adresy to: Rumia Janowo - Dąbrowskiego 109, Reda - Gdańska 7. Każdy sklep ma własną politykę i może mieć trochę inny zestaw piw. Gdybyś nie znalazł Królewskiego tam, to zapraszam do Starogardu, jest do dostania w Polo na Traugutta 30.
                Co do kolegi, to Bosmana (czerwonego, puszka) można dostać w Lidlu, a butelkowego (czerwony i zielony) w Intermarche - na Grunwaldzkiej, na granicy Gdańska i Sopotu, oraz na al. Rzeczypospolitej (Gdańsk).

                normalnie, wróciła mi wiara w 3miasto..

                czy szukałem piwa królewskie w 3mieście, oj tak..
                Gdzie ja nie byłem, batory, wszelkie bomi, carrefour-y w gdańsku itd...

                Wczoraj skończyło mi się ostanie królewskie..
                Do wawy jeżdże średnio co 2miesiące, więc do bagażnika wrzucam skrzyneczkę..!

                Dzięki jutro jadę do Rumi

                Comment

                • jaco007
                  Junior
                  • 09-2008
                  • 15

                  #9
                  po przejechaniu ponad 100km, mam dość...

                  Ani w Rumi, ani w Gdańsku polomarkety nie mają królewskiego..

                  Czy widział ktoś gdzieś w 3mieście królewskie na 100%???

                  Comment

                  • Pendragon
                    Senior
                    • 03-2006
                    • 13949

                    #10
                    Już ci pisałem, że w Starogardzie jest, tzn bywa w niewielkich ilościach. Odległość porównywalna Przejdę się tam jutro lub pojutrze, jeśli pogoda nie będzie odstraszać, i ci dam znać.

                    moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                    Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                    Comment

                    • jaco007
                      Junior
                      • 09-2008
                      • 15

                      #11
                      super!!!!!

                      Comment

                      • Pendragon
                        Senior
                        • 03-2006
                        • 13949

                        #12
                        Wyszło słoneczko, więc się wybrałem już dziś. Czeka na ciebie kilkanaście butelek Królewskiego po 2.19 Są też puszkowe. Do tego dla kolegi możesz też kupić czerwone Bosmany (butelka i puszka).

                        moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                        Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                        Comment

                        • jaco007
                          Junior
                          • 09-2008
                          • 15

                          #13
                          super!!!!
                          tylko jeszcze nie wiem kiedy pojadę, ale pewnie dzisiaj wyrwę się z roboty i przejadę się tam

                          Comment

                          • hasintus
                            Senior
                            • 07-2006
                            • 850

                            #14
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
                            Wyszło słoneczko, więc się wybrałem już dziś. Czeka na ciebie kilkanaście butelek Królewskiego po 2.19 Są też puszkowe. Do tego dla kolegi możesz też kupić czerwone Bosmany (butelka i puszka).
                            No to będzie uczta smakosza.

                            Comment

                            • Pendragon
                              Senior
                              • 03-2006
                              • 13949

                              #15
                              I co, była ta uczta?

                              moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                              Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎