Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Gdzie - Kelt?

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • krupek79
    Junior
    • 09-2008
    • 4

    Gdzie - Kelt?

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika wilko Wyświetlenie odpowiedzi
    To już coś Ale jednak jak na razie dosyć daleko. Gdyby tak się gdzieś bliżej pojawił. A za info
    już podpowiadam- Kelcika możesz kupić w Świdniku w sklepie a alkohole- mieści się koło placu konstytucji ( oboko poczty) cena 3,5 zł !
  • wilko
    Senior
    • 07-2008
    • 226

    #2
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika krupek79 Wyświetlenie odpowiedzi
    już podpowiadam- Kelcika możesz kupić w Świdniku w sklepie a alkohole- mieści się koło placu konstytucji ( oboko poczty) cena 3,5 zł !
    O kurtka To by było piękne. Dla pewności, żebym nie pojechał na darmo i na miejscu zawodem się nie karmił, to ten czeski Kelt Stout na bank? Jak tak to śmigam i biorę od razu zapasik

    Comment

    • kishar
      Senior
      • 10-2003
      • 1691

      #3
      Ja bym raczej stawiał na słowackiego Kelta.

      Comment

      • wrojtek
        PiwBiz
        • 11-2005
        • 377

        #4
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kishar Wyświetlenie odpowiedzi
        Ja bym raczej stawiał na słowackiego Kelta.
        Kelt Stout jest jednak piwem czeskim -> http://browar.biz/forum/showthread.p...ght=kelt+stout

        Comment

        • e-prezes
          Senior
          • 05-2002
          • 19167

          #5
          niemniej jasny jest ze Słowacji a o takiego wnioskuję pytał wilko.

          Comment

          • wilko
            Senior
            • 07-2008
            • 226

            #6
            To że ten Kelt jest czeski to my, przynajmniej ja, wiemy. Chodzi tylko o to czy informator aby coś nie pomieszał i rzeczywiście daje namiary na to piwo, a nie jak to się często zdaża, myli go nazwa. Bierze pod uwagę samo 'Kelt', pomija Stout i o jasnym słowackim mówi, że to to

            Comment

            • woli
              Senior
              • 10-2003
              • 121

              #7
              gdzie można dostać Kelta jasnego słowackiego w w-wie lub okolicach???ktoś wie przypadkiem

              Comment

              • walec
                Senior
                • 02-2010
                • 193

                #8
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika woli Wyświetlenie odpowiedzi
                gdzie można dostać Kelta jasnego słowackiego w w-wie lub okolicach???ktoś wie przypadkiem
                Ja to widuję w Tesco i Kerfurze, co prawda nie w wawie, ale te sieci mają centralne zakupy więc możesz sprawdzić.

                Comment

                Przetwarzanie...
                X
                😀
                🥰
                🤢
                😎
                😡
                👍
                👎