Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Sklepy z Piwem

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Warszawa, Nowogrodzka 40, Delikatesy

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • becik
    Senior
    • 07-2002
    • 14999

    Warszawa, Nowogrodzka 40, Delikatesy

    Sklep na samym rogu kamienicy, w suterenie na skrzyżowaniu z Poznańską. Oprócz masówek zauważyłem niespodziankę, krakowskie piwo Bacowy Mocne za 3,90 zł
    Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl
  • Cooper
    Senior
    • 11-2002
    • 6055

    #2
    Co obecnie rozumiesz pod słowem "Krakowskie Piwo" ? Piwo z browaru Krakowskiego w Hotelu w Płocku czy piwo z Krakowa tzn z Relakspola ? Jeśli to piwo z Płocka to prosiłbym Cię Becik o odłożenie mi tej ety jeśli jeszcze ją masz.
    Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
    1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

    Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

    Comment

    • becik
      Senior
      • 07-2002
      • 14999

      #3
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Cooper Wyświetlenie odpowiedzi
      Co obecnie rozumiesz pod słowem "Krakowskie Piwo" ? Piwo z browaru Krakowskiego w Hotelu w Płocku czy piwo z Krakowa tzn z Relakspola ? Jeśli to piwo z Płocka to prosiłbym Cię Becik o odłożenie mi tej ety jeśli jeszcze ją masz.
      Nie filozuj Wojtek Napisałem krakowskie, nie płockie, napisałem nazwę piwa po której można się zorientować co i jak. Płockie butelkowe (w 1 litrowej flaszce) w samym browarze kosztuje ok 10 zł, a nie 3,90zł

      W Płocku będę w przeciągu 1,5 miesiąca, w obu browarkach więc jak będę nowości to komplecik masz zarezerwowany.
      Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

      Comment

      • iron
        Senior
        • 08-2002
        • 6703

        #4
        Kiedyś w tym sklepie była też Łomża
        bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
        Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
        Rock, Honor, Ojczyzna

        Comment

        • becik
          Senior
          • 07-2002
          • 14999

          #5
          Jest nadal i jeszcze kilka pozycji Ambera, Żywe i Porter
          Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

          Comment

          • abernacka
            Senior
            • 12-2003
            • 10837

            #6
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Cooper Wyświetlenie odpowiedzi
            (...) Piwo z browaru Krakowskiego w Hotelu w Płocku czy piwo z Krakowa tzn z Relakspola ?(...)
            Akurat sie mylisz nie ma browaru który nazywa się Krakowski. Jest piwo Krakowskie z Browaru w Hotelu Płock (taka jest jego poprawna nazwa).
            Piwna turystyka według abernackiego

            Comment

            • ART
              mAD'MINd
              • 02-2001
              • 23794

              #7
              to zależy czy miał na myśli nazwisko czy nie wszak "browar Krakowskiego" jest prawidłowy, "Browar Krakowskiego" hipotetycznie też, ale pierwszy jest zgodny z prawdą a drugi jest jedynie wyimaginowany
              Last edited by ART; 23-09-2008, 12:46.
              - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
              - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
              - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

              Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

              Comment

              • Cooper
                Senior
                • 11-2002
                • 6055

                #8
                właśnie to miałem na myśli. Pojechałem tylko nazwiskiem bo nie znam imienia właściciela
                Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
                1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

                Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

                Comment

                Przetwarzanie...
                X
                😀
                🥰
                🤢
                😎
                😡
                👍
                👎