Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Sklepy z Piwem

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Piotrków Trybunalski, Słowackiego 93, Świat Piwa/obok uczelni (zamknięte)

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • cororo
    • 04-2003
    • 766

    Piotrków Trybunalski, Słowackiego 93, Świat Piwa/obok uczelni (zamknięte)

    Sklep nosi nazwę Świat Piwa .Funkcjonuje od miesiącą , jest coraz lepiej zaopatrzony. Spora paleta piw belgijskich ,angielskich,niemieckich,czeskich.Właściciel często sam jeździ i sprowadza piwa w bardzo dobrych cenach .Co do polskich to są : Cieszyn,Ciechanów,Bielkówko, Nakło,Sierpc(niepasteryzowany),Łask,Łódź,Konstanci n ,Piotrków, Grudziądz,Zduńska Wola. Wiecej nie pamiętam ale napewno o czymś zapomniałem . Trwają prace nad tym by pojawił się Grybów, Pokrówka, Kormoran,Gościszewo(czy się pojawią nie wiem!). Sklep godny odwiedzenia gdyż w odległości 45km(Łódź) lepiej zaopatrzonego nie ma!
    Last edited by cororo; 28-09-2008, 21:56.
  • mikeb
    Junior
    • 06-2006
    • 1

    #2
    Witam! Muszę potwierdzić opinię Cororo :-) Własnie wróciłem z piotrkowskiego Świata Piwa z zapasem piwa z browaru Felsen-Bräu - pyszne marcowe i brązowe, pszeniczne. Polecam ten sklep, bezwzględnie najlepszy w mieście i nie tylko. Bardzo duży wybór piw polskich i zagranicznych, sporo różnego rodzaju egzotycznych, orientalnych perełek. A do tego fachowa i miła obsługa, warto tu zaglądać. Czynię to regularnie i postaram się informować o nowościach w asortymencie :-)

    Comment

    • cap-n-go
      Senior
      • 05-2005
      • 273

      #3
      Z polskich nowości jest Dawne,Zdrojowe w obu wersjach,Mazur niepasteryzowany. Dużo Belgów o których niestety wiele nie jestem w stanie powiedzieć bo kieszeń nie pozwala mi na tego typu częste eksperiencje. Ogólnie sklep jest świetnie zaopatrzony i nie ogranicza się do oklepanego asortymentu typu Amber+pare czeskich piw. Zauważyłem nawet piwa amerykańskie z Samuelem Adamsem na czele.

      Comment

      • banasrobert
        Senior
        • 03-2004
        • 251

        #4
        Dziś będąc w Piotrkowie, w samo południe chciałem odwiedzić ten sklep lecz niestety odbiłem się od drzwi. W środku ciemno a przez szybę widać tylko skrzynki z pustymi butelkami. Złapałem "języka" lecz niestety tubylec nic konkretnego nie potrafił mi powiedzieć.

        Comment

        • julkap
          Junior
          • 10-2008
          • 1

          #5
          sklep jest czynny w dni powszednie od 12-21, w soboty od 10 do 21, w dni powszednie możliwe są poślizgi do godziny maks, ale wynika to z tego , że sami dowozimy piweczko, stąd prosimy o wyrozumiałość, za utrudnienia przepraszamy bartek i julka

          Comment

          • holka1
            Junior
            • 10-2008
            • 2

            #6
            sklep jest po prostu doskonały, moje ulubione belgijskie piwka, ale jestem pewna, że każdy znajdzie tu coś dla siebie, obsługa absolutnie fantastyczna, imponuje wiedzą na temat asortymentu, który ma w swojej ofercie; takiego sklepu po prostu nam brakowało

            Comment

            • ART
              mAD'MINd
              • 02-2001
              • 23794

              #7
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika holka1 Wyświetlenie odpowiedzi
              sklep jest po prostu doskonały, moje ulubione belgijskie piwka, ale jestem pewna, że każdy znajdzie tu coś dla siebie, obsługa absolutnie fantastyczna, imponuje wiedzą na temat asortymentu, który ma w swojej ofercie; takiego sklepu po prostu nam brakowało
              Rozumiem że jesteś zawodowo związana z tym sklepem
              Last edited by ART; 29-10-2008, 22:49.
              - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
              - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
              - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

              Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

              Comment

              • Seta
                Piję piwo
                • 10-2002
                • 6964

                #8
                Oba te ostatnie posty od osób dzisiaj zarejestrowanych, z ID różniącym się o 1 i pewnie z tego samego IP (sprawdzałeś?) jakieś takie... jak to nazwać... nie profesjonalne...
                Wszystkim zainteresowanych zapraszam do Gabinetu Medycyny Estetycznej w Warszawie. Ręczę za jakość usług. Info PW.

                Comment

                • holka1
                  Junior
                  • 10-2008
                  • 2

                  #9
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART Wyświetlenie odpowiedzi
                  Rozumiem że jesteś zawodowo związana z tym sklepem
                  Witaj, nie jestem związana zawodowo z tym sklepem, może faktycznie z mojej strony to niedopatrzenie, że nie wypełniłam najpierw szczegółów w profilu, nie podejrzewałam natomiast ludzi z bractwa o taką nieufność; wyraziłam swoją niezależną opinię i powtórzę jest po prostu to sklep, którego mi wielbicielce belgijskich piw brakowało w mojej okolicy. Pozdrawiam, choć pewien niesmak pozostanie...

                  Comment

                  • ART
                    mAD'MINd
                    • 02-2001
                    • 23794

                    #10
                    No to żeby pozbyć się niesmaku napisz co za asortyment piwny jest w sklepie, bo o to w tym dziale chodzi (ot, bardziej interesują nas konkrety niż same peany ).
                    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                    Comment

                    • strappado
                      Senior
                      • 08-2007
                      • 111

                      #11
                      zawsze jak jestem w Piotrkowie to odwiedzam ten sklep a wybor jest naprawde duzy. z ostatniej wizyty ok tydzien temu pamietam ze pojawil sie Janow w butelce, jest caly przeglad Fortuny, z Kormorana Irish, Mazur, Niepasteryzowane i Masuren Dunkel, z Krajana bylo Nakielskie niepasteryzowane. poza tym koncowka z Grudziadza: Dobra Dziewiatka. wlasciciel mysli o Czarnkowie natomiast jesli chodzi o Gosciszewo to browar chcial zeby sklep zamowil od razu kilkaset(!) butelek dlatego Naturalne czy Rycerz raczej w najblizszym czasie sie nie pojawi. Oprocz tego pelno zagranicy w cenach na pewno nizszych od tych zaobserwowanych w poznanskich Piotrach i Pawlach, ktore tez czesto odwiedzam
                      http://pokazywarka.pl/t47c2v/

                      Comment

                      • cororo
                        • 04-2003
                        • 766

                        #12
                        Od tygodnia w sklepie sporo nowości min. Czarnków(Noteckie oraz Eire), Pokrówka(Mocne ,Specjal,Nałęczowskie ,Magnus),Gościszewo(Rycerz , Naturalne N/F), Zduńska Wola (Acan).
                        Last edited by cororo; 20-03-2009, 22:27.

                        Comment

                        • strappado
                          Senior
                          • 08-2007
                          • 111

                          #13
                          duzy przeglad malych niemieckiech browarow w cenach 5-7zl chocby:
                          Schlossbrauerei Friedenfels
                          Brauer-Vereinigung Pegnitz
                          Brauerei Rittmayer Hallerndorf
                          Meinel-Bräu
                          i wiele innych
                          radze sie pospieszyc bo terminy niektorych piw mijaja w lipcu. ponadto normalny asortyment a z ciekawszych to Janow Mocny za 3,5zl. sklep czynny pn-pt 12-20, so 10-20.
                          http://pokazywarka.pl/t47c2v/

                          Comment

                          • strappado
                            Senior
                            • 08-2007
                            • 111

                            #14
                            Na polskim regale spory wybór, przede wszystkim cały Konstancin (Żytnie i Dąb też), Kormoran, Jagiełło, Grybów, Piotrków (brakowało Ale i Portera ale w środę lub w czwartek już ma być), Zwierzyniec, Ciechan i inne. Natomiast to co przyciąga mnie w największym stopniu do tego sklepu to wybór piw niemieckich, które tradycyjnie są dostępne w szerokiej gamie (koźlaki, pilsy, pszenice ciemne i jasne, rauchbiery itd.). Wszystko w cenach 5 - 6,5. No i do tego bardzo kompetentna obsługa, która potrafi doradzić i coś polecić Zdecydowanie mój ulubiony sklep specjalistyczny z piwem
                            http://pokazywarka.pl/t47c2v/

                            Comment

                            • abernacka
                              Senior
                              • 12-2003
                              • 10837

                              #15
                              Wyjaśnij nam proszę skąd jest ten Zwierzyniec
                              Piwna turystyka według abernackiego

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎