Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Chmielna 2, Rodeo Drive

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • remi3
    Member
    • 07-2008
    • 31

    Chmielna 2, Rodeo Drive

    Knajpa jak knajpa. Jest tam Żywiec, Heineken i ... lany Paulaner Hefe.

    Paulaner w cenie 14,90zł. I w zasadzie można by o tym wszystkim nie wspominać, ale do 18.00 mają happy hours - 2 napoje w cenie jednego. Czyli bierzemy 2 Paulanery - lane - w cenie 7,45 za kufel (oryginalny). Dzisiaj korzystałem. Niebo w gębie!!!!!!!!!!!
  • petrus33
    Gość
    • 01-2008
    • 888

    #2
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika remi3 Wyświetlenie odpowiedzi
    Knajpa jak knajpa. Jest tam Żywiec, Heineken i ... lany Paulaner Hefe.....
    A daj Nam wszystkim spokój z takimi "napojami"

    Comment

    • remi3
      Member
      • 07-2008
      • 31

      #3
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika petrus33 Wyświetlenie odpowiedzi
      A daj Nam wszystkim spokój z takimi "napojami"
      A co masz do Paulanera Hefe?????????????????????????????????

      Comment

      • Piwosz306
        Senior
        • 10-2007
        • 214

        #4
        Bez przesady, lany Paulaner to dobre piwko, szczególnie gdy kosztuje 7,50 w Centrum.

        Comment

        • petrus33
          Gość
          • 01-2008
          • 888

          #5
          Do Paulanera nic nie mam, bo to zacne piwo, ale jak widzę cenę 14.90zł za 0.5L to nie mam ochoty nawet na niego spojrzeć Szczerze mówiąc, nie widziałem jeszcze tak wysokiej ceny tego piwa w Polsce. Toż to jakiś kosmos jest !!!
          Druga sprawa, to te happy hours, to chyba jakiś kiepski żart właściciela jest......nie znam nikogo, kto by chodził do pubu przed 18.00.
          Zbyt dużo dobrych piw wypiłem w życiu, żeby pójść do tej knajpy, w której poza jedynym strasznie drogim piwem, nie ma nic godnego polecenia. Znam dużo lepsze miejsca w Warszawie.
          pozd

          Comment

          • Maidenowiec
            Senior
            • 07-2004
            • 2287

            #6
            Mnie się zdarza do knajpy pójść i o wcześniejszych godzinach Więc jedną osobę już znasz.
            Surowce i akcesoria piwowarskie i serowarskie - Piwodziej.pl

            Thou shallt not spilleth thy beer!

            Przy wysokim stężeniu alkoholu organizm człowieka znajduje się blisko śmierci i instynktownie dąży do przedłużenia rodu.

            Comment

            • petrus33
              Gość
              • 01-2008
              • 888

              #7
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Maidenowiec Wyświetlenie odpowiedzi
              Mnie się zdarza do knajpy pójść i o wcześniejszych godzinach Więc jedną osobę już znasz.
              Zapewniam Ciebie, że stanowisz mniejszość.....ale miło poznać !!!
              pozd

              Comment

              • Piwosz306
                Senior
                • 10-2007
                • 214

                #8
                Mi też się zdarza chodzić do knajp wcześniej niż o 18, i wielu moim znajomym również.
                Dlatego 7,50 za Paulanera w Centrum to dobra cena (nawet jeśli tylko do 18h).
                Piwo za 15 zł to kosmos, rzeczywiście, ale w Mexicanie przy Barbakanie Paulaner kosztuje 19zł więc niektórzy się nie krempują z marżą. Poza tym w Pawilonach w knajpie "Przejście" lany Paulaner jest za 12zł więc nie tak dużo drożej.
                Jezeli chodzi o tańsze opcje bez happy hours to w knajpie (bodajże Pepe Verde) w bramie przy Nowym Świecie 23/25 obok Inside'u jest butelkowy Franziskaner za 8zł. To chyba jedyny powód dla którego można tam przyjść.

                Comment

                • żąleną
                  Sojowe Oddziały Bojowe
                  • 01-2002
                  • 13239

                  #9
                  Paulaner droższy niż w Niemczech, niech nam żyje pozycjonowanie cenowe.

                  Comment

                  • arcy
                    Senior
                    • 07-2002
                    • 7538

                    #10
                    Co w tym dziwnego? Polskie piwa importowane na zagranicznych rynkach też są droższe niż na rodzimym.

                    Comment

                    • remi3
                      Member
                      • 07-2008
                      • 31

                      #11
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika arcy Wyświetlenie odpowiedzi
                      Co w tym dziwnego? Polskie piwa importowane na zagranicznych rynkach też są droższe niż na rodzimym.
                      W Irlandii Lech, Tyskie i inne sikacze po 2 EURO. Jestem ciekawy, czy dają tam ciut lepszy sort?

                      Comment

                      • żąleną
                        Sojowe Oddziały Bojowe
                        • 01-2002
                        • 13239

                        #12
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika arcy Wyświetlenie odpowiedzi
                        Co w tym dziwnego? Polskie piwa importowane na zagranicznych rynkach też są droższe niż na rodzimym.
                        Aż o tyle?

                        Comment

                        • kopyr
                          Senior
                          • 06-2004
                          • 9475

                          #13
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika żąleną Wyświetlenie odpowiedzi
                          Paulaner droższy niż w Niemczech, niech nam żyje pozycjonowanie cenowe.
                          Paulaner zawsze i w każdej postaci był droższy w Polsce niż w Niemczech. I jest to logiczne. Pytanie czy aż tak drogi. No ale skoro Żywiec kosztuje dychę, czy dwanaście, to 15zł za Paulanera mnie nie dziwi.
                          blog.kopyra.com

                          Comment

                          • Seta
                            Piję piwo
                            • 10-2002
                            • 6964

                            #14
                            Paulaner w niemieckich sklepach kosztuje cca 4zł, w knajpach koło 12, więc proporcje sa w miarę zachowane...
                            Wszystkim zainteresowanych zapraszam do Gabinetu Medycyny Estetycznej w Warszawie. Ręczę za jakość usług. Info PW.

                            Comment

                            • remi3
                              Member
                              • 07-2008
                              • 31

                              #15
                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Seta Wyświetlenie odpowiedzi
                              Paulaner w niemieckich sklepach kosztuje cca 4zł, w knajpach koło 12, więc proporcje sa w miarę zachowane...

                              Paulaner w DE w zależności od sklepu po 0,55-0,8 Eur, czyli od 2zł

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎