Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Czechy, browar Bakalar Rakovnik - gdzie można się napić?

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Pendragon
    Senior
    • 03-2006
    • 13949

    Czechy, browar Bakalar Rakovnik - gdzie można się napić?

    Stworzyłem taką oto mapkę z lokalizacją czeskich knajp, w których można się napić piw z browaru Bakalář Rakovník. Poglądowa miniaturka poniżej, a TUTAJ można na powiększeniu sprawdzić bliższe szczegóły. Jeśli pomysł się spodoba, to mogę zająć się innymi małymi czeskimi browarami. Być może ten temat zdopinguje ekipę do dawno już zapowiadanych usprawnień na forum Chyb to jest zgodne z zasadami?
    Attached Files
    Last edited by Pendragon; 24-10-2008, 22:55.

    moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


    Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie
  • Seta
    Piję piwo
    • 10-2002
    • 6964

    #2
    No fajne... Byłeś w tych pubach? Skąd masz dane?
    Wszystkim zainteresowanych zapraszam do Gabinetu Medycyny Estetycznej w Warszawie. Ręczę za jakość usług. Info PW.

    Comment

    • darekd
      PremiumUżytkownik
      • 02-2003
      • 12118

      #3
      W Pradze na Brzewnowie, Belohorska ul. idąc lewą stroną ulicy, plecami od centrum /lub jadąc tramwajem 22, przystanek Marjanka lub kolejny - Drinopol/ jest herna z Bakalarzem /wisi firmowy neon/. Czasami są braki w dostawach, humor wtedy poprawić można Bernardem.

      Comment

      • pebejot
        Senior
        • 01-2010
        • 1412

        #4
        Przy browarze w Rakovniku nie ma niestety żadnej firmowej restauracji / gospody, ale w mieście jest wiele knajpek gdzie leją Bakalarza.
        W Pivovarskiej prodejnie dostępne wszystkie rodzaje Bakalarza za śmieszne grosze, firmowe szkło, podkładki, obrusy, popielniczki. Jedyne czego nie ma to etykiety. Po komplet etykiet odesłano mnie do budki strażnika przy bramie browaru. Ten dał mi 3 komplety etykiet za darmo i poprosił, abym wpisał się do księgi.

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎