Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

III Krakowski Konkurs Piw Domowych 2009

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Shlangbaum
    Senior
    • 03-2005
    • 5828

    III Krakowski Konkurs Piw Domowych 2009

    Witam po miesiącach nieobecności w piwnym światku.

    Kolejną edycję konkursu zorganizuje Elroy. Zostawiam mu więc pełną dowolność jeżeli chodzi o ustalenia szczegółowe. W rozmowie telefonicznej ustaliliśmy, że tym razem mój udział ograniczy się do drobnej pomocy organizacyjnej.

    Życzę powodzenia

    Krakowski Konkurs Piw Domowych !
  • Seta
    Piję piwo
    • 10-2002
    • 6964

    #2
    A Ty Szagi będziesz u nas bywał?
    Wszystkim zainteresowanych zapraszam do Gabinetu Medycyny Estetycznej w Warszawie. Ręczę za jakość usług. Info PW.

    Comment

    • elroy
      Senior
      • 10-2002
      • 359

      #3
      Potwierdzam informacje Shlangiego - zajmę się III edycją KKPD
      Myślę, że do końca tego tygodnia przedstawię najistotniejsze konkrety.
      www.piwo.org

      Comment

      • Shlangbaum
        Senior
        • 03-2005
        • 5828

        #4
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika seta Wyświetlenie odpowiedzi
        A Ty Szagi będziesz u nas bywał?
        A bo ja wiem ?

        Krakowski Konkurs Piw Domowych !

        Comment

        • Szymek-Baltijos
          Junior
          • 09-2008
          • 1

          #5
          Można wiedzieć kiedy ten konkurs się odbywa?

          Comment

          • ART
            mAD'MINd
            • 02-2001
            • 23792

            #6
            Odbędzie się wraz z giełdą kolekcjonerską. Możliwe że w lutym ale dokładny termin giełdy nie jest znany.
            - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
            - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
            - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

            Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

            Comment

            • kopyr
              Senior
              • 06-2004
              • 9475

              #7
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART Wyświetlenie odpowiedzi
              Odbędzie się wraz z giełdą kolekcjonerską. Możliwe że w lutym ale dokładny termin giełdy nie jest znany.
              Nie powiedziane. Dziś elroy napisał, że niekoniecznie będzie wraz z giełdą. Termin ma być znany na dniach.
              blog.kopyra.com

              Comment

              • ART
                mAD'MINd
                • 02-2001
                • 23792

                #8
                Acha, sądziłem że przejęcie imprezy przez Elroya wiąże się z przejęciem jej zwyczajów
                - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                Comment

                • elroy
                  Senior
                  • 10-2002
                  • 359

                  #9
                  Już tłumaczę co i jak

                  Przemyślałem plusy i minusy połączenia konkursu z giełdą kolekcjonerską i jak na razie wyszło więcej na "nie".
                  A dlaczego:

                  1 - termin konkursu pojawia się tak na prawdę w ostatniej chwili. Wiem, że wiele osób chciałoby odwiedzić Kraków przy okazji - nawet turystycznie . Podanie terminu tydzień przed dyskwalifikuje tą opcję a i utrudnia organizację.

                  2 - miejsce na Reymonta może jest ok dla kolekcjonerów, nie koniecznie dla piwowarów. Myślę o bardziej kameralnym miejscu np. na Kazimierzu.

                  3 - Nie ukrywam, ambicją też moją jest to, aby KKPD był imprezą w pełni autonomiczną i rosnącą z roku na rok.

                  Tak więc - termin Konkursu nie będzie pokrywał się z Giełdą Kolekcjonerską. Będzie na pewno późniejszy. Na obecną chwilę uważam, że będzie to pierwszy lub drugi tydzień marca.

                  Oczywiście o wszystkim będę informował

                  Pozdrawiam !
                  www.piwo.org

                  Comment

                  • mwa
                    Senior
                    • 01-2003
                    • 5071

                    #10
                    A szkoda.
                    Choć nie mam daleko to nie chcę dwóch weekendów gonić do Krakowa. Dlatego jestem za połączeniem obu imprez.
                    Termin można klepnąć wcześniej-nie wiem co jest przyczyną tak późnego podawania terminu, ale jest to niezłe urozmaicenie giełdy. W Żywcu też jest połączone, a terminy są z rocznym wyprzedzeniem.
                    Dodam, że gdyby nie Żywiec to bym nie wiedział o piwowarstwie domowym (może bym i słyszał ale nie tak namacalnie).
                    Last edited by mwa; 29-10-2008, 13:24.
                    Pozdrawiam Cię !!!!

                    Comment

                    • elroy
                      Senior
                      • 10-2002
                      • 359

                      #11
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika mwa Wyświetlenie odpowiedzi
                      Termin można klepnąć wcześniej-nie wiem co jest przyczyną tak późnego podawania terminu
                      Również nie wiem co jest powodem tak późnego ogłaszania terminu Giełdy. Tu pytanie raczej do Masumiego.
                      Z przyczyn organizacyjnych i jeżeli ma to wszystko dobrze zagrać, a piwa ocenione mają być fachowo, niestety terminy wolę rozdzielić. Nie oznacza to, że nie będzie warto przyjechać.

                      Myślę, że dyskusje najlepiej przenieść do III Krakowski Konkurs Piw Domowych - pytania i komentarze
                      www.piwo.org

                      Comment

                      • elroy
                        Senior
                        • 10-2002
                        • 359

                        #12
                        Pierwsza i myślę najistotniejsze informacja.

                        Panie i Panowie - oto kategorie konkursowe III Krakowskiego Konkursu Piw Domowych

                        1 - Milk stout http://www.bjcp.org/2008styles/style13.php#1b
                        2 - IPA http://www.bjcp.org/2008styles/style14.php#1a
                        3 - Weizen http://www.bjcp.org/2008styles/style15.php#1a

                        Korzystamy z klasyfikacji BJCP - Shlangi na potrzeby Konkursu uzyskał w tamtym roku zgodę na korzystanie z tej bazy.

                        Ilość: 3x0.5l
                        Last edited by elroy; 29-10-2008, 13:49.
                        www.piwo.org

                        Comment

                        • mwa
                          Senior
                          • 01-2003
                          • 5071

                          #13
                          Jako, że jadę do Krakowa na giełdę 21-go, mogę przekazać piwa na konkurs organizatorowi. Jeśli ktoś chętny to proszę na PW.
                          Pozdrawiam Cię !!!!

                          Comment

                          • hasintus
                            Senior
                            • 07-2006
                            • 850

                            #14
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika mwa Wyświetlenie odpowiedzi
                            Jako, że jadę do Krakowa na giełdę 21-go, mogę przekazać piwa na konkurs organizatorowi. Jeśli ktoś chętny to proszę na PW.
                            A zorientowałeś się czy na pewno jest ten konkurs

                            Comment

                            • mwa
                              Senior
                              • 01-2003
                              • 5071

                              #15
                              Przecież pisze że będzie 1 lub 2 weekend. A że będzie na giełdzie mogę je przekazać.
                              Czy pisze gdzieś że konkursu nie będzie-skąd masz taki info?
                              Pozdrawiam Cię !!!!

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎