Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

III Krakowski Konkurs Piw Domowych - pytania i komentarze

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • elroy
    Senior
    • 10-2002
    • 359

    III Krakowski Konkurs Piw Domowych - pytania i komentarze

    Witajcie
    Wątek uzupełniający dla http://browar.biz/forum/showthread.php?t=80622

    Tutaj wszelakie pytania, komentarze, sugestie
    Last edited by elroy; 29-10-2008, 13:39.
    www.piwo.org
  • ART
    mAD'MINd
    • 02-2001
    • 23794

    #2
    Sądzę że zorganizowanie imprezy tego samego dnia co i giełdy JEST sensowne (przynajmniej spróbować warto). Nie musi być w tym samym miejscu, ale jeśli rozdzielicie terminy to sporo osób spoza Kraka będzie wybierać albo to albo to. Chyba że taki jest zamysł Jeśli do tego termin konkursu - jak sugerujesz marcowy - pokryje się z imprezą piwowarską w Zielonej Górze to zachodniopolska część piwowarów pewnie będzie miała tym bardziej trudny wybór.

    I wybierze Zieloną
    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

    Comment

    • Seta
      Piję piwo
      • 10-2002
      • 6964

      #3
      Ten rok to chyba musi być trochę "na wariackich papierach", bo znienacka zmieniła się osoba organizatora i jest strasznie mało czasu na uwarzenie czegoś na ten konkurs. Na przyszłość przynajmniej konkursowe gatunki trzeba podać wcześniej. O ile Elroy nie zrezygnuje...
      Wszystkim zainteresowanych zapraszam do Gabinetu Medycyny Estetycznej w Warszawie. Ręczę za jakość usług. Info PW.

      Comment

      • elroy
        Senior
        • 10-2002
        • 359

        #4
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika seta Wyświetlenie odpowiedzi
        Ten rok to chyba musi być trochę "na wariackich papierach", bo znienacka zmieniła się osoba organizatora i jest strasznie mało czasu na uwarzenie czegoś na ten konkurs.
        No tak, o Konkursie dowiedziałem się jakoś tydzień temu, więc czasu rzeczywiście nie wiele. Dlatego też piwa są górnej fermentacji, choć czas na lagery idealny.

        O ile Elroy nie zrezygnuje... :rolleyes
        Tutaj spokojnie
        www.piwo.org

        Comment

        • e-prezes
          Senior
          • 05-2002
          • 19167

          #5
          A ja tak zapytam zaczepnie co będzie piwami kalibracyjnymi

          Comment

          • elroy
            Senior
            • 10-2002
            • 359

            #6
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes Wyświetlenie odpowiedzi
            A ja tak zapytam zaczepnie co będzie piwami kalibracyjnymi
            Odpowiem zgodnie z prawdą - piwa zostaną na pewno wypite, a czy użyte do konkursu - nie wiem
            Raczej nie przewiduję piw kalibracyjnych, ale de facto będzie to zależało od Jury, którego skład mam zamiar kompletować od poniedziałku.
            www.piwo.org

            Comment

            • e-prezes
              Senior
              • 05-2002
              • 19167

              #7
              Czyli jedyymi kryteriami dla jury będą wytyczne BJCP.

              Comment

              • kopyr
                Senior
                • 06-2004
                • 9475

                #8
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes Wyświetlenie odpowiedzi
                Czyli jedyymi kryteriami dla jury będą wytyczne BJCP.
                Powiem Ci, ze to nawet nie jest takie złe rozwiązanie. Piłem ostatnio piwo, którego stylu ni cholery nie znam, a nawet nie próbowałem i pewnie zbyt prędko nie spróbuję i dało radę. Wystarczy lekka wprawa przy czytaniu opisów z BJCP i porównywanie do znanych stylów.
                blog.kopyra.com

                Comment

                • e-prezes
                  Senior
                  • 05-2002
                  • 19167

                  #9
                  nie mam nic przeciw, chciałem wiedzieć w jaki sposób jury będzie oceniać.

                  Comment

                  • e-prezes
                    Senior
                    • 05-2002
                    • 19167

                    #10
                    No dobra, a kiedy ten końkurs będzie... bo giełda już niedaleko, a skoro nie na niej to w jakim terminie?

                    Comment

                    • Saks
                      Senior
                      • 09-2008
                      • 108

                      #11
                      to jak z tym terminem. I czy jest możliwość wysłania pocztą piw na konkurs?
                      Mel Gaudii Vitae Est

                      www.michalsaks.com

                      Comment

                      • elroy
                        Senior
                        • 10-2002
                        • 359

                        #12
                        Moi drodzy.
                        Niestety muszę napisać, jak wygląda sytuacja.
                        Konkurs nie odbędzie się w spodziewanym przez wszystkich okresie. Nie jestem w stanie dopiąć spraw organizacyjnych przy aktualnej ilości obowiązków, tak zawodowych jak i prywatnych.
                        Sprawy toczyły się już źle po odmowie przez dwóch managerów lokali, gdzie miał odbyć się konkurs. Później było już gorzej.

                        Ale nie ma tego złego. Może właśnie ta impreza skorzysta na tym, że zostanie zorganizowana później, przez co lepiej, niż mogła być.

                        Konkurs wraz z 1 Zlotem Piwo.org zostanie wkomponowany w miesiącach letnich tak aby nie kolidował z Warsztatami w Wrocławiu i Konkursem w Żywcu.

                        Przepraszam jednocześnie za tak późne informacje - walczyłem do końca.
                        www.piwo.org

                        Comment

                        • e-prezes
                          Senior
                          • 05-2002
                          • 19167

                          #13
                          Dzwoniłem Tomek do Ciebie w tej sprawie oferują pomoc. Miałeś oddzwonić. Dysponuje lokalem, ale ponieważ nie zdzwoniliśmy się to nawet nie wiem o co się rozeszło w twoich ustaleniach i innymi.

                          Comment

                          • elroy
                            Senior
                            • 10-2002
                            • 359

                            #14
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes Wyświetlenie odpowiedzi
                            Dzwoniłem Tomek do Ciebie w tej sprawie oferują pomoc. Miałeś oddzwonić. Dysponuje lokalem, ale ponieważ nie zdzwoniliśmy się to nawet nie wiem o co się rozeszło w twoich ustaleniach i innymi.
                            Wybacz, nie byłem w stanie w ostatnich dniach tego wykonać.
                            Last edited by elroy; 17-02-2009, 23:14.
                            www.piwo.org

                            Comment

                            • e-prezes
                              Senior
                              • 05-2002
                              • 19167

                              #15
                              Nic się nie dzieje. Od jakiegoś czasu w Krakowie jest problem ze spotkaniem się na piwku w większym gronie to się przyzwyczaiłem Co do lokalu to z racji, że nie wiem jak długo będę pracować w tej firmie nie mogę obiecać takowej pomocy w innym terminie (tym bardziej wakacyjnym). Pożyjemy, zobaczymy.

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎