Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Św. Tomasza 31, Oldsmobile Pub [zamknięte]

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • e-prezes
    Senior
    • 05-2002
    • 19167

    Św. Tomasza 31, Oldsmobile Pub [zamknięte]

    Aż dziwne, że nie opisywany...
    Swojego czasu, czyli dawno, gdy Palm jeszcze był dostępny lany było to obowiązkowe miejsce odwiedzin przy piwku. Potem Palma zastąpiła Warka Strong, aż w końcu parę lat temu lokal 'przejęła' "Pompania Kiwowarska" i z nalewaka jest dostępny Tysquel i Tyskie po 7 i 8 zł czyli bardzo drogo jak na Kraków. i Z butli pozostałe w tym Dog in the Fog.
    Ja ten lokal lubię za wystrój - na ścianach zdjęcia z epoki automobili, w gablotach modele tychże. Może jeszcze kiedyś nawiedzę.
  • VanPurRz
    Senior
    • 09-2008
    • 4229

    #2
    Tomasza 31, Olsmobil

    Odskulowy klimat lat 90 (w stylu amerykańskim). Jedna sala to raczej bar i szynkwas, druga to czerwone kanapy jakie znamy z amerykańskich filmów. Na szczęście jest półmrok, są klimatyczni barmani, jest atmosferka - ogólnie warto tu wpadać.
    Do picia raczej butelki i wódeczki, bo z beczki jakieś tyskie i ciemny Kozel ewentualnie.
    Nazwa - Oldsmobil
    Last edited by VanPurRz; 13-11-2015, 22:47.
    "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

    Comment

    • e-prezes
      Senior
      • 05-2002
      • 19167

      #3
      Już jest ten lokal http://www.browar.biz/forum/showthread.php?t=80740

      Comment

      • e-prezes
        Senior
        • 05-2002
        • 19167

        #4
        Chyba mnie zaćmiło, bo on dalej istnieje a pisałem wcześniej o lokalu obok, którego już nie ma.
        Last edited by e-prezes; 03-11-2022, 15:08.

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎