Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Czechy, Praha, Zemedelska Univerzita, Restaurace "Na Farme" - pawilon nr 11

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • darekd
    PremiumUżytkownik
    • 02-2003
    • 12201

    Czechy, Praha, Zemedelska Univerzita, Restaurace "Na Farme" - pawilon nr 11

    Ło matko, przechodziłem tam obok dwa tygodnie temu, ale myślałem że piwko sprzedają tylko w jednym miejscu i że ono jest niedostępne. Przechodziliśmy koło tej knajpy "Na farme", dochodziły jakieś radosne głosy... teraz wiem czemu ale ominąłem to miejsce zmylony reklamami i parasolami gambacza
    Nie wiecie jak to wygląda teraz?
  • darekd
    PremiumUżytkownik
    • 02-2003
    • 12201

    #2
    Nie otrzymawszy żadnej odpowiedzi pofatygowałem się osobiście tam... i znów pech. "Na farme" powiedzieli mi, że w wakacje zawieszono produkcję i w arealu zemedelske univerzity już nie znajdę Jenika. Na szczęscie wrześniu ma się znowu pojawić, będę próbował zawitać tam ponownie!

    Comment

    • darekd
      PremiumUżytkownik
      • 02-2003
      • 12201

      #3
      Do trzech razy sztuka. udało się!
      Byłem po raz kolejny "Na farmie". Piwo lane z kija pilznera do szklanki gambacza...
      i tyle minusów.
      Niefiltrowane, lekko mętne, delikatne słodowo-ziołowe akcenty, delikatna goryczka chmielowa, wysycenie i treściowść średnie, w sam raz na dłuższe posiedzenia. Bardzo dobre piwko. Cena 27 kc

      Comment

      • Jurandofil
        Senior
        • 10-2007
        • 976

        #4
        Czechy, Praga, Zemedelska Univerzita, Restaurace "Na Farme" - pawilon nr 11

        Czechy 19-21.11.2008 - część V

        Restauracja ta nie jest wymieniona na liście przygotowanej przez pracowników Zemedelske Univerzity dotyczącej suchdolskeho Jenika. I pewnie dlatego właśnie tutaj można skosztować tego Piva (przynajmniej 20 listopada br.)

        Dotarłem do tej knajpy około godz. 15 i znalazłem ostatni wolny stolik w końcu sali. Gwar, hałas i szum studenckiej restauracji pozwolił mi wrócić - przynajmniej myślami - do swoich studenckich czasów. Szkoda jednak, że w Polsce nie dane mi było studiować w tak fajowej atmosferze

        Jenik podawany w obcym szkle i z obcego nalewaka za 27Kc/0,5l. Jadłospis bardzo bogaty, a potrawy sycące. Żeby tylko Jenik się tu utrzymał...
        Znam osoby pijące koncerniaki, mimo że próbowały PIWA. Już nie potrafię im pomóc...

        Maciek urodził się po zamknięciu Browarów Warmińsko-Mazurskich "JURAND" w Olsztynie. Będą musiały mu wystarczyć wspomnienia taty...
        Mateusz z kolei... w okresie wielkiego bumu browarów kontraktowych i minibrowarów restauracyjnych. Czego się ze mną napije za kilkanaście lat?

        Comment

        • karol1000
          Senior
          • 09-2007
          • 1823

          #5
          Jenik nadal dostępny w tym lokalu. Teraz podają w kuflu Kozla (przynajmniej logo tak po oczach nie bije). Problem chyba w tym ze jak się człowiek nie zapyta to sam nie dowie się ze maja Jenika bo nigdzie o nim nie informują. Farma była pełna, wszyscy za wyjątkiem 2osob pili G albo Koziołka
          LP

          Comment

          • heckler
            Senior
            • 09-2012
            • 1817

            #6
            Piwo jest dalej dostępne. Niestety kosztuje 38Kc, ale warto. Jedno z lepszych piw pitych w ostatnim czasie. Piwo jest uwzględnione w oficjalnym menu leżącym na stolikach. Bez problemu naleją do przyniesionej własnej butelki.

            Comment

            Przetwarzanie...
            X
            😀
            🥰
            🤢
            😎
            😡
            👍
            👎