Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kirin, Kirin Beer

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • lycaster
    Senior
    • 05-2008
    • 130

    Kirin, Kirin Beer

    Piwo w puszce 0,35l przywiezione z Japonii. Większość opisów po japońsku więc wyłącznie na podstawie wnioskowania - zawartość alkoholu 5,5%. Piwo naprawdę bardzo przyjemne. Goryczka jak na mój gust idealnie zestrojona. Słodyczy praktycznie brak, jednak w ustach pozostaje jakby nuta jakiegoś kwiatu, może trochę podpada to pod jaśmin albo coś podobnego... Piana wprawdzie bardzo szybko opadła, gazu też nie było zbyt wiele, ale piwo zaskakująco smaczne. Możliwe też, że smak podświadomie poprawia niezwykle efektowna i niespotykana grafika puszki - z wielkim smokiem w złoto-cytrynowych barwach. Godne polecenia.
  • kogoot
    Member
    • 05-2009
    • 47

    #2
    KIRIN ICHIBAN

    Piwo naprawde dobre, piłem to licencjonowane do niemiec i to licencjonowane dla Anhauser-Bush w USA. smak idealnie wymarzony i posmak tez jest ciekawy. u nas sprzedaja tylko butelki 0.33 ale w USA 0,6 i wtedy mozna sie naprawde delektowac. Teraz pozostaje mi jednynei sprobowac oryginału...

    Comment

    • e-prezes
      Senior
      • 05-2002
      • 19159

      #3
      Jesteś pewien, że było japońskie? a nie robione na licencji w którymś z krajów europejskich?

      Comment

      • kogoot
        Member
        • 05-2009
        • 47

        #4
        przeciez napisalem ze piłem to licencjonowane dla niemcow i dla A-B w USA..nie wiem czego nie zrozumiales???

        Comment

        • e-prezes
          Senior
          • 05-2002
          • 19159

          #5
          Skoro to piwo jest z USA to czemu dodałeś do Japonii.
          Last edited by e-prezes; 29-05-2010, 18:08.

          Comment

          • kogoot
            Member
            • 05-2009
            • 47

            #6
            przepraszam za bład! faktycznie pomylilem miejsca

            Comment

            • leona
              PremiumUżytkownik
              • 07-2009
              • 5853

              #7
              Puszka z której piłem miała poza alkoholem jeszcze jedną czytelną dla mnie informację: 11,8 Blg.

              Gdyby nie fakt, że piwo egzotyczne i z odległego kraju, to zupełnie bym nad nim nie męczył klawiatury.
              Zapach bezzapachowy, kolor blado słomkowy.
              W smaku głównie słodkawe i to takim rzadko spotykanym typem słodyczy. Oczywiście od razu na myśl przyszedł mi ryż ale to pewnie uprzedzenie

              Comment

              Przetwarzanie...
              X
              😀
              🥰
              🤢
              😎
              😡
              👍
              👎