Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Gdzie Czarnków w Sosnowcu lub Katowicach?

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • silvian
    Senior
    • 08-2008
    • 727

    Gdzie Czarnków w Sosnowcu lub Katowicach?

    Czy ma ktoś jakieś informacje gdzie można nabyć piwko z Czarnkowa w rejonie Zagłębia Śląsko-Dąbrowskiego? Interesuje mnie zarówno butelka jak i piwo z kija.
    "Niech zatrwożą się niewierni, przyjaciele, na sztorc kosa..."
  • Promil03
    Senior
    • 10-2007
    • 2833

    #2
    Ja nie spotkałem u nas piw z Czarnkowa. Jak jesteś zainteresowany to 19.12. wybieram się do Wałcza i jak zwykle przywiozę "kartonik" z browaru Czarnków. Mogę też kupić dwa

    Comment

    • silvian
      Senior
      • 08-2008
      • 727

      #3
      Ile sie mieści w takim kartoniku? Musze szybko przeliczyć i tak napięty już grudniowy budżet.
      "Niech zatrwożą się niewierni, przyjaciele, na sztorc kosa..."

      Comment

      • Pogoniarz
        † 1971-2015 Piwosz w Raju
        • 02-2003
        • 7971

        #4
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika silvian Wyświetlenie odpowiedzi
        Ile sie mieści w takim kartoniku? Musze szybko przeliczyć i tak napięty już grudniowy budżet.
        Piwo jasne sztuk raz w Wałczu i jego okolicach kosztuje 1.30-1.50 plus kaucja 0.40-0.50 za butelkę oczywiście 0.33l,Eire o około 20 groszy drożej.Jeśli chodzi o sześciopak to ja nie widziałem różnicy w cenie po pomnożeniu razy sześć.
        Last edited by Pogoniarz; 25-11-2008, 17:03.


        Prawie jak Piwo
        SZCZECIN

        Comment

        • woosaa
          Senior
          • 07-2005
          • 1548

          #5
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika silvian Wyświetlenie odpowiedzi
          Ile sie mieści w takim kartoniku? Musze szybko przeliczyć i tak napięty już grudniowy budżet.
          20 szt.
          mb WOS

          Comment

          • Promil03
            Senior
            • 10-2007
            • 2833

            #6
            Jako "kartonik" miałem na myśli 20 sztuk. Piwo w knajpie przy browarze we wrześniu kosztowało: jasne - 1,40, ciemne - 1,50. Kaucja z butelkę - 40 gr.

            Comment

            • volodos
              Senior
              • 09-2008
              • 717

              #7
              Promil, miałbyś ewentualnie miejsce na jeszcze jeden kartonik...?

              Comment

              • Doodeck
                Senior
                • 05-2003
                • 1612

                #8
                I ja, i ja, i ja
                Dalekosiężny
                Obserwator
                Obiektów
                Dynamicznie
                Epatujących
                Ciekawymi
                Koncepcjami

                Comment

                • Promil03
                  Senior
                  • 10-2007
                  • 2833

                  #9
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika volodos Wyświetlenie odpowiedzi
                  Promil, miałbyś ewentualnie miejsce na jeszcze jeden kartonik...?
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Doodeck Wyświetlenie odpowiedzi
                  I ja, i ja, i ja
                  Słuchajcie moi mili. Jadę autem osobowym, co prawda z kratką, ale będę miał trochę gratów. Myślę, że oprócz mojego kartonu, uda mi się przywieźć jeszcze ze 2-3 kartony. Zakładam więc, że jeśli silvian się zdecyduje to pozostałe 2 kartony rezerwuję dla volodosa i Doodecka. Zainteresowanych porszę o kontakt ok. 11-12 grudnia w celu dogrania szczegółów.

                  Comment

                  • DanielJakubowski
                    Senior
                    • 12-2005
                    • 791

                    #10
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Promil03 Wyświetlenie odpowiedzi
                    Jako "kartonik" miałem na myśli 20 sztuk. Piwo w knajpie przy browarze we wrześniu kosztowało: jasne - 1,40, ciemne - 1,50. Kaucja z butelkę - 40 gr.
                    A to ciekawe, bo w Szczecinie w żabce na Kołątaja jest w takim razie taniej niż w firmowym sklepiku (1,30 i 1,40)
                    Pozdrawiam
                    dj

                    Comment

                    • silvian
                      Senior
                      • 08-2008
                      • 727

                      #11
                      No to super, będzie w sam raz na święta Zawsze można wziąć dwa rodzaje i podzielić się po połowie.
                      "Niech zatrwożą się niewierni, przyjaciele, na sztorc kosa..."

                      Comment

                      • Promil03
                        Senior
                        • 10-2007
                        • 2833

                        #12
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika DanielJakubowski Wyświetlenie odpowiedzi
                        A to ciekawe, bo w Szczecinie w żabce na Kołątaja jest w takim razie taniej niż w firmowym sklepiku (1,30 i 1,40)
                        Jeżeli ta cena z Żabki nie jest promocyjna to rzeczywiście ciekawe.

                        Comment

                        • DanielJakubowski
                          Senior
                          • 12-2005
                          • 791

                          #13
                          Na pewno nie jest promocyjna. Mam jednak mały dylemat po przedyskutowaniu z kobietą, czy nie jest aby 1,4 zł i 1,5 zł, co i tak jest ceną niską. Dodam, że wiem, że w żabce 2 ulice dalej piwka kosztują odpowiednio 1,6 zł i 1,7 zł, a przynajmniej kosztowały jeszcze miesiąc temu.
                          Pozdrawiam
                          dj

                          Comment

                          • volodos
                            Senior
                            • 09-2008
                            • 717

                            #14
                            yeeee, dzięki Promil03, nie omieszkam się skontaktować

                            Comment

                            • Pogoniarz
                              † 1971-2015 Piwosz w Raju
                              • 02-2003
                              • 7971

                              #15
                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika DanielJakubowski Wyświetlenie odpowiedzi
                              A to ciekawe, bo w Szczecinie w żabce na Kołątaja jest w takim razie taniej niż w firmowym sklepiku (1,30 i 1,40)
                              To musi być promocyjna bo w większości Żabek w Szczecinie kosztuje 1.55 i 1.70.


                              Prawie jak Piwo
                              SZCZECIN

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎