Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Przy piwie o telefonach

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Jadoo
    Senior
    • 10-2008
    • 339

    Przy piwie o telefonach

    Chodzi mi właściwie o to by się dowiedzieć: czy ktoś z szanownych forumowiczów ma może tel. Samsung i900 OMNIA ?
  • piotrrat
    Senior
    • 11-2002
    • 730

    #2
    Bombadil13 ma taki i szpanuje

    Comment

    • albeertos
      Senior
      • 10-2001
      • 2313

      #3
      No właśnie nie było jeszcze takiego tematu
      Sam się głowię od jakiegoś czasu, bo czeka mnie wymiana telefonu i nie wiem na co się zdecydować.
      Testowałem ostatnio kilka: HTC Touch Diamond, Nokię E66, SonyE Xperia X1. Najłatwiej mi było z Nokią, bo mam teraz N70 z Symbianem i w sumie przejście byłoby bezbolesne. Poza tym solidnie wykonany. Te dwa pozostałe to już z Windows Mobile i ekrany dotykowe więc zupełnie inna technologia. Ale też więcej możliwości, tak mi się wydaje.

      Macie już jakieś doświadczenia z powyższymi sprzętami? Jakieś sugestie?

      PS. Doszedł też w szranki HTC Touch Pro, to właściwie Diamond tylko z klawiaturą qwerty.
      Last edited by albeertos; 04-12-2008, 15:31.
      (_)>
      Nigdy się nie poddawaj!!!
      Browar "Pyrlandia" Poznań - albeertos & kiler
      Lech jest tam gdzie jego wiara
      Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

      Comment

      • pieczarek
        zwykle cham i prostak
        • 06-2001
        • 5011

        #4
        A na co komu telefon komórkowy!? To cywilizacyjna zapaść, upadek, degrengolada.

        Kiedyś (w epoce przedkomórkowej) ludzie umawiali się na godzinę 16 i przychodzili punktualnie na spotkanie.
        Dzisiaj o 16.30 dzwonią i mówią, że się spóźnią (jakby tego nie było wiadomo bez zbędnego telefonowania) lub nie przychodzą w ogóle.
        Regres wyraźny.

        Comment

        • żąleną
          Sojowe Oddziały Bojowe
          • 01-2002
          • 13239

          #5
          Przez te komórki obniży się u człowieka iloraz inteligencji - kiedyś trzeba się było nagłówkować w różnych sytuacjach, a teraz ludzie dzwonią do siebie w supermarketach, jak się zgubią.

          Comment

          • Pogoniarz
            † 1971-2015 Piwosz w Raju
            • 02-2003
            • 7971

            #6
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pieczarek Wyświetlenie odpowiedzi
            A na co komu telefon komórkowy!? To cywilizacyjna zapaść, upadek, degrengolada.

            Kiedyś (w epoce przedkomórkowej) ludzie umawiali się na godzinę 16 i przychodzili punktualnie na spotkanie.
            Dzisiaj o 16.30 dzwonią i mówią, że się spóźnią (jakby tego nie było wiadomo bez zbędnego telefonowania) lub nie przychodzą w ogóle.
            Regres wyraźny.
            Pieczarek ja w latach osiemdziesiątych nie miałem telefonu stacjonarnego(buziaki dla TPSA )i umawianie się z kimś to była gehenna(gdyż większość kolegów też była "głucha")Mieszkaliśmy w różnych dzielnicach Szczecina i trzeba było przejechać nie raz pół miasta by "pocałować" klamkę u kilku kumpli.Z tymi co się umawiało(na przykład z tymi z klasy)też bywało różnie,bo zawsze mogło coś wyskoczyć w ostatniej chwili.
            Tak a propos regresu-czemu korzystasz teraz z internetu,toć to zabija przecież...
            P.S Mój Siemens S6 -ma się super


            Prawie jak Piwo
            SZCZECIN

            Comment

            • pieczarek
              zwykle cham i prostak
              • 06-2001
              • 5011

              #7
              Pogoniarz, miałeś niewłaściwych kumpli. Albo mieszkałeś w niewłaściwym miejscu. Telefony (ich brak) nie miały nic wspólnego z Twoimi problemami.

              Comment

              • Maidenowiec
                Senior
                • 07-2004
                • 2287

                #8
                Mój ojciec sprawił sobie ostatnio Omnię właśnie. Całkiem miła zabawka, aczkolwiek ja jak na razie jestem za Symbianem i tradycyjnymi przyciskami

                Xperia jest niedopracowana, lepiej Touch Diamond. Zresztą Xperia też jest robiona przez HTC, tyle, że brandowana na SE.
                Surowce i akcesoria piwowarskie i serowarskie - Piwodziej.pl

                Thou shallt not spilleth thy beer!

                Przy wysokim stężeniu alkoholu organizm człowieka znajduje się blisko śmierci i instynktownie dąży do przedłużenia rodu.

                Comment

                • jacer
                  Senior
                  • 03-2006
                  • 9875

                  #9
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Maidenowiec Wyświetlenie odpowiedzi
                  Zresztą Xperia też jest robiona przez HTC, tyle, że brandowana na SE.

                  Mów do mnie jeszcze
                  Milicki Browar Rynkowy
                  Grupa STYRIAN

                  (1+sqrt5)/2
                  "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
                  "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
                  No Hops, no Glory :)

                  Comment

                  • Maidenowiec
                    Senior
                    • 07-2004
                    • 2287

                    #10
                    No co tu do rozumienia Sony Ericsson Xperia X1 nie jest robione przez SE tylko właśnie przez HTC, natomiast ma logo SE. Wot i tyla
                    Surowce i akcesoria piwowarskie i serowarskie - Piwodziej.pl

                    Thou shallt not spilleth thy beer!

                    Przy wysokim stężeniu alkoholu organizm człowieka znajduje się blisko śmierci i instynktownie dąży do przedłużenia rodu.

                    Comment

                    • grzech
                      Senior
                      • 04-2001
                      • 4592

                      #11
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pieczarek Wyświetlenie odpowiedzi
                      A na co komu telefon komórkowy!? To cywilizacyjna zapaść, upadek, degrengolada.

                      Kiedyś (w epoce przedkomórkowej) ludzie umawiali się na godzinę 16 i przychodzili punktualnie na spotkanie.
                      Dzisiaj o 16.30 dzwonią i mówią, że się spóźnią (jakby tego nie było wiadomo bez zbędnego telefonowania) lub nie przychodzą w ogóle.
                      Regres wyraźny.

                      Nie mówiąc o tym, że przed ukomórkowieniem kraju piwo było lepsze, kiełbasa smaczniejsza, a i my byliśmy młodsi.

                      Comment

                      • albeertos
                        Senior
                        • 10-2001
                        • 2313

                        #12
                        Jak zwykle połowa postów nie na temat

                        Madienowiec, skąd opinia że Xperia niedopracowana? Chodzi o soft i interfejs czy o obudowę? Jeśli chodzi o to drugie to wydawała mi się solidnie zrobiona. Co do wnętrza to natomiast fajna sprawa z kilkoma modyfikowalnymi ekranami menu, które łatwo przełączać.

                        Z kolei co do HTC to mam obawy o akcesoria, nie wiem czy wszystko dostanę do tego co mi będzie niezbędne (do samochodu, ładowarki, pokrowiec itp). Jednak Nokia i SE mają tego mnóstwo i do wyboru.
                        (_)>
                        Nigdy się nie poddawaj!!!
                        Browar "Pyrlandia" Poznań - albeertos & kiler
                        Lech jest tam gdzie jego wiara
                        Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                        Comment

                        • Jadoo
                          Senior
                          • 10-2008
                          • 339

                          #13
                          No ja podjąłem decyzję, wziąłem Omnie, miałem do wyboru jeszcze SE c902, Nokie N95i, i LG KC910 (8 Mpx )...
                          Jak narazie ekstra, super gadżet, jakość dźwięku pierwsza klasa, aparat miód, szczególnie filmy, internet jak komputer, windows poprawny, czasami chwile musi pomyśleć, POLECAM to tyle Omnie, wasze

                          Comment

                          • Maidenowiec
                            Senior
                            • 07-2004
                            • 2287

                            #14
                            O soft. Dziwne rzeczy potrafią się dziać, np z obsługą ekranu dotykowego. Czasami zamiast rysika bardziej by się sprawdził przecinak i młotek

                            HTC są chyba najbardziej supportowane przez rzeszę użytkowników-programistów. Z akcesoriami też nie powinno być problemu.
                            Surowce i akcesoria piwowarskie i serowarskie - Piwodziej.pl

                            Thou shallt not spilleth thy beer!

                            Przy wysokim stężeniu alkoholu organizm człowieka znajduje się blisko śmierci i instynktownie dąży do przedłużenia rodu.

                            Comment

                            • naczelnik
                              Senior
                              • 08-2003
                              • 1884

                              #15
                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Maidenowiec Wyświetlenie odpowiedzi
                              o. Czasami zamiast rysika bardziej by się sprawdził przecinak i młotek
                              Srutownikiem go, srutownikiem
                              Popieram domowe browary!

                              Polakom gratulujemy naczelnika

                              Zamykam browar.
                              Nie mogę robić tak skandalicznie dobrego piwa.

                              gratulacje wstrzymane:Pogratuluj bolcowi

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎