Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Sklepy z Piwem

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Warszawa, Galeria Rembielińska, Delikatesy Delima

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dopawcia
    Junior
    • 09-2008
    • 11

    Warszawa, Galeria Rembielińska, Delikatesy Delima

    Jakieś spostrzeżenia, uwagi odnośnie asortymentu?
  • żąleną
    Sojowe Oddziały Bojowe
    • 01-2002
    • 13239

    #2
    To trochę nie od tej strony. Takie tematy zakładają klienci, a jeżeli delikatesy pragną ogłaszać się ze swoim asortymentem, powinny wykupić reklamę.

    Comment

    • dopawcia
      Junior
      • 09-2008
      • 11

      #3
      Moim zdaniem od dobrej strony. Z tego co się orientuję wątek : "Sklepy z piwem" służy do tego aby klienci mogli wyrazić opinie na temat danego sklepu i asortymentu który mogą tam kupić.

      Comment

      • abernacka
        Senior
        • 12-2003
        • 10837

        #4
        Zgadza się, ale to KLIENCI zakładają wątki na nie właściciele sklepów!
        Piwna turystyka według abernackiego

        Comment

        • kishar
          Senior
          • 10-2003
          • 1691

          #5
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika abernacka Wyświetlenie odpowiedzi
          Zgadza się, ale to KLIENCI zakładają wątki na nie właściciele sklepów!
          Eeee nie sądzę, żeby to aż właściciel ( główny udziałowiec) Emperia Holding się pofatygował na nasze forum To pewnie jakiś pracownik, ale w mojej ocenie to dobrze gdyż pokazuje, że browar.biz jest zauważalny no i dobre o klientów bo mogą lobbować za sprowadzeniem określonych piwek.

          Comment

          • dopawcia
            Junior
            • 09-2008
            • 11

            #6
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika abernacka Wyświetlenie odpowiedzi
            Zgadza się, ale to KLIENCI zakładają wątki na nie właściciele sklepów!
            Nie widzę różnicy w tym kto zakłada wątek, ja jestem pracownikiem ale również klientem. Jako klient na pewno chciałbym, żeby moja opinia była brana pod uwagę przy doborze asortymentu, który chce zakupić w danym sklepie. Jako pracownik mogę nam to po prostu ułatwić.

            Comment

            • emes
              Nadszyszkownik Chmielowy
              • 08-2003
              • 4275

              #7
              Autor tego wątku to chyba pisze z siedziby głównej sieci Delima z Lublina i po prostu chce bez kosztów zareklamować nowo otwarty sklep tej sieci.

              Comment

              • abernacka
                Senior
                • 12-2003
                • 10837

                #8
                Myślałem, że sklepikarzy stać na reklamę?!
                Piwna turystyka według abernackiego

                Comment

                • arcy
                  Senior
                  • 07-2002
                  • 7538

                  #9
                  Jakoś nie przypominam sobie, abyście podobnymi tekstami atakowali Dyrektora.

                  A Ty, autorze wątku, napisz lepiej, co na Rembielińskiej możemy kupić (i w którym to miejscu).

                  Comment

                  • żąleną
                    Sojowe Oddziały Bojowe
                    • 01-2002
                    • 13239

                    #10
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika arcy Wyświetlenie odpowiedzi
                    Jakoś nie przypominam sobie, abyście podobnymi tekstami atakowali Dyrektora.
                    Bardzo proszę, odśwież sobie pamięć: http://www.browar.biz/forum/showthread.php?t=50470 (posty nr 8 i 9).

                    Dopawcia, chwali się, że chcesz nam pójść na rękę i uwzględniać uwagi co do asortymentu, ale zdrowe zasady tego działu są takie, że temat zakłada klient i on właśnie opisuje w nim asortyment, chyba że osoba związana ze sklepem (właściciel lub przedstawiciel) wykupi reklamę.

                    Comment

                    • arcy
                      Senior
                      • 07-2002
                      • 7538

                      #11
                      Żą, dzięki. Ale ja wcześniej sprawdziłem tamten temat i nie znalazłem tam negatywnych wypowiedzi osób krytykujących w niniejszym.

                      Poza tym, nie rozumiem tego. Czy naprawdę nie byłoby lepiej gdyby WSZYSCY właściciele DOBRYCH sklepów z piwem wrzucali nam co jakiś czas info o nowościach? Przecież żaden z nich nie zdecyduje się na płatną reklamę, skoro:

                      - dotrze z nią do klienta ogólnopolskiego, zamiast lokalnego,
                      - zawsze znajdzie się miły klient, który zrobi to za niego, choć nie zawsze dokładnie.

                      Ja rozumiem, że Kopyr czy Dyrektor to nasi koledzy, ale dajmy nowemu szansę.

                      Comment

                      • emes
                        Nadszyszkownik Chmielowy
                        • 08-2003
                        • 4275

                        #12
                        Dopawcia, to właściciel dobrego sklepu z piwem ? Nie widać powyżej, ani tego co oferuje, z piwa chociażby.

                        Comment

                        • arcy
                          Senior
                          • 07-2002
                          • 7538

                          #13
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika emes Wyświetlenie odpowiedzi
                          Dopawcia, to właściciel dobrego sklepu z piwem ? Nie widać powyżej, ani tego co oferuje, z piwa chociażby.
                          Właściciel czy pracownik, mniejsza o to. Ważne, żeby informacje były świeże. I za ich brak należy mu się konstruktywna krytyka.

                          Comment

                          • żąleną
                            Sojowe Oddziały Bojowe
                            • 01-2002
                            • 13239

                            #14
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika arcy Wyświetlenie odpowiedzi
                            Ja rozumiem, że Kopyr czy Dyrektor to nasi koledzy, ale dajmy nowemu szansę.
                            Ja rozumiem, że Kopyr i Dyrektor uiszczają opłatę za reklamę

                            Jeśli jestem w błędzie, to cóż, więcej moralizować na ten temat nie będę.

                            Comment

                            • kopyr
                              Senior
                              • 06-2004
                              • 9475

                              #15
                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika żąleną Wyświetlenie odpowiedzi
                              Ja rozumiem, że Kopyr i Dyrektor uiszczają opłatę za reklamę
                              Czując się wywołany do tablicy donoszę, że kopyr i dyrektor są Premium Użytkownikami. Podobnie jak wrojtek, Jarasty czy supersklep.
                              Last edited by kopyr; 17-12-2008, 16:19.
                              blog.kopyra.com

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎