Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Piwo i meteoryty...

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Krisp01
    Member
    • 12-2008
    • 32

    Piwo i meteoryty...

    Jestem birofilem - zarejestrowanym na Browar.biz od niedawna, ale praktykującym od jakichś 30 lat! Chyba nawet jeden z szacownych seniorów na tym forum jest tak troszkę moim wychowankiem (zrzuciłem go kiedyś [20 kilka lat temu] z huśtawki - taką traumę można zabić tylko dobrym browarem). Dziś chciałbym się dowiedzieć czy ktoś spotkał się z taką "kompilacją": podstawki piwne i meteoryty. Browar Meteor jest mi znany, niestety meteor to obiekt kosmiczny który wchodzi w atmosferę (najczęściej mamy tu na uwadze atmosferę ziemską), natomiast meteorytem staje się on dopiero wtedy, gdy spadnie na Ziemię. Na pewno będę zbierał podstawki z Meteora. Podobnie jak i podstawki związane z morzem (moja inna pasja - studiowałem na WSM-orskiej w Szczecinie w latach osiemdziesiątych). Chyba nikogo nie zdziwi, iż jako były (a właściwie - niedoszły) marynarz, kolekcjonuję również podstawki z wizerunkami kobiet. Na razie nie podaję nawet brakujących w mojej kolekcji wzorów - moja kolekcja właśnie powstaje. Bardzo chętnie przyjmę od kolegów podstawki o takiej tematyce, zwłaszcza gdybyście mieli po kilka sztuk tych podstawek. Pozdrawiam - Krzysztof.
    Dzień bez piwa, to dzień stracony...
Przetwarzanie...
X
😀
🥰
🤢
😎
😡
👍
👎