Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kraków - Relakspol

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Gopher
    Senior
    • 10-2007
    • 450

    Kraków - Relakspol

    W czwartek (22 stycznia) będe w Krakowie. A moje pytanie to - czy jeszcze w jakimkolwiek krakowskim sklepie jest do zdobycia coś z Relakspola??
    Lengyel, magyar – két jó barát, együtt harcol, s issza borát
  • toto
    Senior
    • 12-2006
    • 949

    #2
    Parę dni temu widziałem w Delikatesach Kocyk (Miodowa 13, dzielnica Kazimierz) którąś Smoczą Jamę. Niedawno obydwie były też w niedalekiej knajpie Kolanko No 6 (Józefa 17).

    Comment

    • e-prezes
      Senior
      • 05-2002
      • 19167

      #3
      pytanie, czy to jest relakspol!? zależy z jaką datą przydatności?
      Wg. tej informacji od października browar nie warzy. Na bank od listopada nie butelkuje (zdemontowana myjka). Zatem ostatnie partie piwa z tego browaru mogą mieć max. marcową datę przyd. do spożycia.
      Last edited by e-prezes; 13-01-2009, 13:12.

      Comment

      • delvish
        Senior
        • 11-2004
        • 3508

        #4
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes Wyświetlenie odpowiedzi
        Zatem ostatnie partie piwa z tego browaru mogą mieć max. marcową datę przyd. do spożycia.
        True. Nie widziałem na razie Smoczych Jam, ani innego relakspolowego piwa z datą przydatności dłuższą niż 30.03.2009.
        "You can't be a real country unless you have a beer and an airline - it helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer."
        (Frank Zappa)

        "It is not from the benevolence of the butcher, the brewer, or the baker that we expect our dinner, but from their regard to their own interest. We address ourselves, not to their humanity but to their self-love" (Adam Smith)

        Comment

        • adi_999
          Senior
          • 11-2004
          • 425

          #5
          na giełdzie w Warszawie będę miał 3 rodzaje Ralakspola
          mój zbiór etykiet http://picasaweb.google.com/112278001030728908988

          Comment

          • Cez
            Senior
            • 01-2003
            • 1789

            #6
            W Sklepie U Marii na Kobierzyńskiej widziałem Excellenta w "bączkach"...
            Masz stare niepotrzebne rzeczy, to napisz.

            Comment

            • delvish
              Senior
              • 11-2004
              • 3508

              #7
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika toto Wyświetlenie odpowiedzi
              Parę dni temu widziałem w Delikatesach Kocyk (Miodowa 13, dzielnica Kazimierz) którąś Smoczą Jamę.
              Wczoraj był tam Dark z datą przydatności do 13.01.2009
              "You can't be a real country unless you have a beer and an airline - it helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer."
              (Frank Zappa)

              "It is not from the benevolence of the butcher, the brewer, or the baker that we expect our dinner, but from their regard to their own interest. We address ourselves, not to their humanity but to their self-love" (Adam Smith)

              Comment

              • Gopher
                Senior
                • 10-2007
                • 450

                #8
                Dzięki za pomoc, Miodową i Kobierzyńską zapisuje w pamięci, jeżeli któryś z kolegów wypatrzy jeszcze coś w jakimś sklepie niech pisze.
                Lengyel, magyar – két jó barát, együtt harcol, s issza borát

                Comment

                • toto
                  Senior
                  • 12-2006
                  • 949

                  #9
                  Byłem wczoraj na Miodowej 13 i niestety Pani sprzedała ostatnią butelkę Smoczej Jamy w środę. Ma spróbować jeszcze zamówić w hurtowni.
                  Natomiast na Józefa 17 w knajpce Kolanko No 6 jest jeszcze zarówno Smocza Jama Bursztynowa jak i Ciemna w cenie 7,50 zł/but.

                  Comment

                  • MarcinKa
                    Senior
                    • 02-2005
                    • 2729

                    #10
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika delvish Wyświetlenie odpowiedzi
                    True. Nie widziałem na razie Smoczych Jam, ani innego relakspolowego piwa z datą przydatności dłuższą niż 30.03.2009.
                    Mam Szlachecki Mocne z datą 20.05.2009, a widziałem również Excellenty z majowymi datami.

                    Jeśli chodzi o miejsca z Relakspolem to duża szansa jest w Łagiewnikach i w Podgórzu.
                    To lubię: Czarnków, Krajan, Amber, EDI, Fortuna, BOSS, Lwówek Śląski, Grybów, Jagiełło, Łódź, Browar Na Jurze, GAB, Kormoran, Gościszewo, Konstancin, Staropolski, Zodiak, Zamkowy, Ciechanów

                    Comment

                    • e-prezes
                      Senior
                      • 05-2002
                      • 19167

                      #11
                      Są przestemlowywane! Nie mając myjki nie byliby w stanie nalać piwa w butelki. Robili to tylko z nowymi butelkami, ale nie sądzę, by kupowali specjalnie nowe butelki na zamknięcie browaru mając całą ich masę /używanych/ na składzie.

                      Comment

                      • toto
                        Senior
                        • 12-2006
                        • 949

                        #12
                        W Marii (Kobierzyńska 61a) wczoraj były Szlacheckie Mocne i Smocza Jama Dark.

                        Comment

                        • Gopher
                          Senior
                          • 10-2007
                          • 450

                          #13
                          Jeszcze raz dzięki jutro będe polował.
                          Lengyel, magyar – két jó barát, együtt harcol, s issza borát

                          Comment

                          • pizmak666
                            Senior
                            • 12-2006
                            • 1898

                            #14
                            Może się mylę ale wczoraj około 21 u Marii Smoczej Jamy już nie widziałem.
                            „Wam kury szczać prowadzić, a nie politykę robić”

                            "Pamiętaj, że piwo, które nawarzysz inni pić będą-nawarzone zatem winno być więcej niż dobre".

                            Nie jestem certyfikowanym sędzią PSPD.

                            Comment

                            • MarcinKa
                              Senior
                              • 02-2005
                              • 2729

                              #15
                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes Wyświetlenie odpowiedzi
                              Są przestemlowywane!
                              Raczej od razu dali bardzo długi termin przydatności. Ja na te daty natknąłem się w listopadzie, a może nawet pod koniec października. Raczej nie przestęplowywali by na tak odległy termin, ale kto ich tam wie.
                              To lubię: Czarnków, Krajan, Amber, EDI, Fortuna, BOSS, Lwówek Śląski, Grybów, Jagiełło, Łódź, Browar Na Jurze, GAB, Kormoran, Gościszewo, Konstancin, Staropolski, Zodiak, Zamkowy, Ciechanów

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎