Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Piwo z Janowa Lubelskiego

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • gobong
    Senior
    • 04-2005
    • 658

    Piwo z Janowa Lubelskiego

    Może ktoś z forumowiczów zna sklep, lokal posiadający w ofercie piwo z Janowa chodzi o lokale znajdujące sie w Kraśniku, Krasnymstawie, Chełmie oraz umiejscowione przy drogach łączących te miejscowości. Wybieram sie w tamte okolice i moge nie miec czasu aby zboczyc do Janowa. Mam nadzieje że browar nie tylko w Janowie sprzedaje swoje doskonałe piwo. Za wszelkie informacjie dziękuje.
  • gobong
    Senior
    • 04-2005
    • 658

    #2
    Nikt na forum nie znał takich miejsc o jakie pytałem, więc zaczerpnołem u żródła. Po milej telefonicznej rozmowie posiadłem potrzebną wiedze. Przy okazji podziele sie pewna refleksja, będąc na poczatku pazdziernika ubiegłego roku przjazdem w Janowie Lubelskim chciałem kupic kilka piw w butelkach( linia butelek stała od jakiegos czasu) i udalo mie sie, pewno kupilem jedne z ostatnich butelek(w sklepiku zostalo chyba z 5 po mojm zakupie). Byłem zdziwiony bo bez problemu nie znając miasta znalazłem chyba ostatni sklep posiadający na stanie to piwo, a informacjie gdzie moge lokalne piwko kupić otrzymalem w lokalu nie serwujacym tego piwa(właściciel chyba nie mial raczej interesu w tym aby mi udzielac informacji). Wcześniej wskazane sklepy mialy tylko puste butelki albo nawet butelek juz nie miały. Bary z kuflowym chetnie mi wskazywano. Nich ktos zajedzie do Imielinia i zapyta w jakim sklepie kupi miejscowe piwko hihihi. Chyba to jak najlepiej wrózy browarowi. Sklep z piwem z Janowa opisze jak poczynie tam zakupy.

    Comment

    • VanPurRz
      Senior
      • 09-2008
      • 4229

      #3
      Podaj adresy tych knajp jeżeli możesz.
      "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

      Comment

      • delvish
        Senior
        • 11-2004
        • 3508

        #4
        Kolego gobong, czy można trochę jaśniej? Znaleźć Janów w Janowie, to nie sztuka, za to w miejscowośćiach, o których pisałeś w pierwszym poście, jeszcze na ten przykład lany, to i owszem.
        W browarze w Imielinie, bez problemu można uzyskać informację o miejscowym sklepie sprzedającym ich wyroby.
        "You can't be a real country unless you have a beer and an airline - it helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer."
        (Frank Zappa)

        "It is not from the benevolence of the butcher, the brewer, or the baker that we expect our dinner, but from their regard to their own interest. We address ourselves, not to their humanity but to their self-love" (Adam Smith)

        Comment

        • gobong
          Senior
          • 04-2005
          • 658

          #5
          Mozna a jak widze nawet trzeba. W browarze to nie sztuka , sztuka od ludzi na ulicy, albo od pana w knajpie albo w sklepie szczegolnie jak nie prowadza danego asortymentu i nie maja kontaktu z przedstawicielami. Janow w Janowie faktycznie łatwo znależć. Tylko nie piwo butelkowe w momencie jak browar juz chyba od 2 miesięcy albo i więcej nie butelkowal piwa(przerwa technologiczna linii). Ciekawe ze kolega delvish tak dobrze poinformowany a bardzo milczący. Wyjasnie dosadniej w Janowie ludzie wiedza ze maja browar i chyba pijaja z niego piwo bo wiedza gdzie go dostać czyli popierają lokalne. Mieszkam obok Imielinia i zapewniam delvisha że 95% mieszkańców nie wie ze tam jest browar. W Lędzinach w 1 sklepie znajdziesz piwo z Imielinia a w knajpie lanego nie znajdziesz. W samym Imieliniu latem bywam często jeżdżąc rowerem, w sklepie nie spotkałem tam lokalnego piwa w barach tych co bylem takze.

          Comment

          • abernacka
            Senior
            • 12-2003
            • 10837

            #6
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika gobong Wyświetlenie odpowiedzi
            (...)Wyjasnie dosadniej w Janowie ludzie wiedza ze maja browar i chyba pijaja z niego piwo bo wiedza gdzie go dostać czyli popierają lokalne. (...)
            Przedewszystkim, browar w Janowie wygląda jak browar a w Imielinie jak kilka blaszanych magazynów niewiadomego zastosowania.
            Piwna turystyka według abernackiego

            Comment

            • gobong
              Senior
              • 04-2005
              • 658

              #7
              Przepraszam ale szukalem wtedy butelkowego więc adresów nie zapamietałem, tym bardziej ze ldzie tłumaczyli na zasadzie tam skręcic w lewo tam w prawo itp. podam gdzie jest sklep na trasie opisywanej przezemnie jak zakupie tam piwo. Najłatwiej dowiedzieć sie w browarze gdzie jest ich piwo, bedąc w samym Janowie nie ma problemu ze znalezieniem browaru oraz lokali z ich piwem

              Comment

              • gobong
                Senior
                • 04-2005
                • 658

                #8
                Owszem, i jest tylko jeden znak wskazujący droge

                Comment

                Przetwarzanie...
                X
                😀
                🥰
                🤢
                😎
                😡
                👍
                👎