Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Sklepy z Piwem

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Szczecin, Ustowo 45, Auchan

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Hmel
    Member
    • 07-2008
    • 43

    Szczecin, Ustowo 45, Auchan

    Kolejny hipemarket w Szczecinie, otwarty niedawno.
    Wybierając się tam spodziewałem się raczej wyłącznie koncerniaków. A tu proszę miła niespodzianka, bo ot co można tam nabyć drogą zakupu:

    - silna reprezentacja browaru z Bielkówka: Żywe, Koźlak i Amber (puszka);
    - produkty Browarów Lubelskich: Perła, Goolman i ... Zwierzyniec (puszkowy);
    - Łomża Export,
    - Frater i Frater Podwójny
    - Połczyn i Brewer z Połczyna Zdroju;
    - sporo piwek zagranicznych, z ciekawszych: czeski Starovar i ukraiński Obołoń pszeniczny

    Jest więc poco jeździć. Mam nadzieję, że te oferta w hipermarketch szczecińskich (nie tylko w Auchanie) będzie się stale rozszerzać o produkty niekoncernowe.
    Miałem iść na wojnę - poszedłem na piwo
  • kangurpl
    Senior
    • 03-2002
    • 2660

    #2
    Fajnie że są te piwa, ale przecież na dzisiaj to standard hipermarketowy.
    Świat należy do młodzieży, młody robi - stary leży.
    "W niebie nie ma piwa, więc pijmy je tutaj."

    "denerwować się - mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych"

    Comment

    • TCT
      Senior
      • 04-2007
      • 135

      #3
      Na dziś chyba jedyne źródło GABowskiego Stouta w Szczecinie (3,89). Widziałem też Abbe Weizen (3,99), z ciekawszych też Weihenstephaner ok. 2 zł tańszy niż w Carrefourze - ok. 5 zł.
      "Każdy jest obowiązany do dbałości o stan środowiska i ponosi odpowiedzialność za spowodowane przez siebie jego pogorszenie.."
      art. 86 Konstytucji RP

      Comment

      • ARTHUR
        Senior
        • 07-2004
        • 2338

        #4
        Co to za sklep jak nawet nie maja lodówek na piwo

        Sklep do d..y!!!

        Comment

        • TCT
          Senior
          • 04-2007
          • 135

          #5
          Czy ja wiem? Jeszcze nie widziałem hipermarketu w którym w lodówkach stoi co innego niż KP, GŻ, CO..
          "Każdy jest obowiązany do dbałości o stan środowiska i ponosi odpowiedzialność za spowodowane przez siebie jego pogorszenie.."
          art. 86 Konstytucji RP

          Comment

          • ARTHUR
            Senior
            • 07-2004
            • 2338

            #6
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika TCT Wyświetlenie odpowiedzi
            Czy ja wiem? Jeszcze nie widziałem hipermarketu w którym w lodówkach stoi co innego niż KP, GŻ, CO..
            chodzi konkretnie o byle jakie piwo,tylko żeby było z lodówki,a tu zero.
            Na moje pytanie wpadli wszok,że od dnia jak otworzyli ten market nikt nie pytał się jeszcze o lodówki na piwo ja byłem pierwszy.To śmieszne .

            Comment

            • aMarcin
              Senior
              • 08-2005
              • 152

              #7
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika TCT Wyświetlenie odpowiedzi
              Na dziś chyba jedyne źródło GABowskiego Stouta w Szczecinie (3,89).
              Jest też w Stokrotce na 1 maja, ale drożej (koło 5 zł)

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika TCT Wyświetlenie odpowiedzi
              Widziałem też Abbe Weizen (3,99)
              W którym miejscu stał, bo byłem dzisiaj, ale nie zauważyłem ?

              Comment

              • TCT
                Senior
                • 04-2007
                • 135

                #8
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika aMarcin Wyświetlenie odpowiedzi
                W którym miejscu stał, bo byłem dzisiaj, ale nie zauważyłem ?
                Stał na paletach na przedłużeniu 'alejki' równoległej do tej w której są piwa, ale potem jeszcze gdzieś te palety ciągali więc nie wiem gdzie jest obecnie
                "Każdy jest obowiązany do dbałości o stan środowiska i ponosi odpowiedzialność za spowodowane przez siebie jego pogorszenie.."
                art. 86 Konstytucji RP

                Comment

                • aMarcin
                  Senior
                  • 08-2005
                  • 152

                  #9
                  A zwróciłeś może uwagę czy miał dedykowany kapsel, bo jak dotąd w Szczecinie widziałem tylko z "gołym" kapslem ?

                  Comment

                  • TCT
                    Senior
                    • 04-2007
                    • 135

                    #10
                    Kapsel golas
                    "Każdy jest obowiązany do dbałości o stan środowiska i ponosi odpowiedzialność za spowodowane przez siebie jego pogorszenie.."
                    art. 86 Konstytucji RP

                    Comment

                    • Hmel
                      Member
                      • 07-2008
                      • 43

                      #11
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ARTHUR Wyświetlenie odpowiedzi
                      Co to za sklep jak nawet nie maja lodówek na piwo

                      Sklep do d..y!!!
                      Ehh, tak na dobrą sprawę to Warka Strąk czy inne koncerniaki bez lodówki sobie poradzą. Lodówka to je potrzebna piwom niepasteryzowany, czyli w przypadku tego Auchana - Żywemu, a te zwykle stoją w ciepełku :/
                      Miałem iść na wojnę - poszedłem na piwo

                      Comment

                      • bier-man
                        Junior
                        • 03-2009
                        • 24

                        #12
                        Słyszałem, że w tym sklepie jest automat do zwrotu butelek. Mam trochę butelek po czeskich piwach, często są identyczne jak niektóre nasze marki i chciałbym to tam zwrócić. Da radę? Czy trzeba mieć jakiś paragon?
                        Druga sprawa to: czy mają tam takie wyposażenie jak jeszcze na początku ktoś opisywał czyli: Żywe, Koźlak, Noteckie itd.?

                        Comment

                        • aMarcin
                          Senior
                          • 08-2005
                          • 152

                          #13
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika bier-man Wyświetlenie odpowiedzi
                          Słyszałem, że w tym sklepie jest automat do zwrotu butelek. Mam trochę butelek po czeskich piwach, często są identyczne jak niektóre nasze marki i chciałbym to tam zwrócić. Da radę?
                          Niestety trzeba mieć paragon.

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika bier-man Wyświetlenie odpowiedzi
                          Druga sprawa to: czy mają tam takie wyposażenie jak jeszcze na początku ktoś opisywał czyli: Żywe, Koźlak, Noteckie itd.?
                          Koźlak i Żywe bywa często, a Noteckiego chyba nigdy tam nie było i nie ma.

                          Comment

                          • Gabryel
                            Member
                            • 11-2005
                            • 54

                            #14
                            Automat do butelek

                            Odnośnie automatu - to właściwie jest automat do zwrotu etykiet; butelka bez etykiety lub z uszkodzą etykietą dla niego nie istnieje. Butelka jest nieważna, ważna jest etykieta z kodem kreskowym. Jeżeli masz doświadczenie z takimi urządzeniami w Niemczech (tzn. takimi, które przyjmują butelki), to lepiej o nich zapomnij.
                            Last edited by Gabryel; 14-09-2009, 13:08.

                            Comment

                            • aMarcin
                              Senior
                              • 08-2005
                              • 152

                              #15
                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Gabryel Wyświetlenie odpowiedzi
                              Odnośnie automatu - to właściwie jest automat do zwrotu etykiet; butelka bez etykiety lub z uszkodzą etykietą dla niego nie istnieje. Butelka jest nieważna, ważna jest etykieta z kodem kreskowym. Jeżeli masz doświadczenie z takimi urządzeniami w Niemczech (tzn. takimi, które przyjmują butelki), to lepiej o nich zapomnij.
                              To dziwne, bo ja w nim oddałem butelki po Fortunie bez etykiet.

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎