Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

szukam birofili z Pomorza Gd.

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • skandal
    Senior
    • 05-2002
    • 1439

    szukam birofili z Pomorza Gd.

    Witam wszystkich kolekcjonerów!
    Poszukuje kolekcjonerów z okolic Gdańska, bo nie znam nikogo o podobnych zainteresowaniach z mojej okolicy.
  • skandal
    Senior
    • 05-2002
    • 1439

    #2
    no tak i muszę sobie sam odpowiedzieć
    Tu na północy to jest kicha ani giełd ani kolekcjonerów nawet giełd staroci nie ma , chyba się na południe przeprowadze

    Comment

    • adam16
      Senior
      • 02-2001
      • 9865

      #3
      W samym Gdańsku też nic nie ma?
      Browar Hajduki.
      adam16@browar.biz
      Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

      Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

      Comment

      • skandal
        Senior
        • 05-2002
        • 1439

        #4
        Witam!
        No niestety giełd birofilnych nie ma napewno chyba że odbywa się to "w podziemiu" Starocia można kupić i to niezłe na jarmarku Domińikańskim ale za takie ceny że lepiej wogóle się nie interesować (stare kufle swietne!) a trudno znalezdz innych którzy się w to bawią , niestety

        Comment

        • skandal
          Senior
          • 05-2002
          • 1439

          #5
          o w mordę !
          Właśnie wylukałem że w Człuchowie będzie giełda w lipcu to w sumie nie tak daleko od Gdańska. URATOWANY!!!
          Aaa miałem to już dawno napisać i zapomniałem jak ktoś ma namiary na jakiś kolekcjonerów z 3miasta to proszę o takowe z co będę bardzo wdzięczny!

          Comment

          • celt_birofil
            † 2017 Piwosz w Raju
            • 09-2001
            • 4469

            #6
            skandal napisał(a)
            o w mordę !
            Właśnie wylukałem że w Człuchowie będzie giełda w lipcu to w sumie nie tak daleko od Gdańska. URATOWANY!!!
            Aaa miałem to już dawno napisać i zapomniałem jak ktoś ma namiary na jakiś kolekcjonerów z 3miasta to proszę o takowe z co będę bardzo wdzięczny!
            Jakbyś zapytał o kolekcjonerów z Dolnego Śląska, prędzej by się ktoś zgłosił, ale z 3Miasta - może być problem...
            Nie było Ciebie tyle lat! Myślałem, że nie wrócisz już (Krystyna Prońko - koniec cytatu)

            Comment

            • skandal
              Senior
              • 05-2002
              • 1439

              #7
              No właśnie o to chodzi, to jest cały problem że trudno tu kogoś znalezdz ale dzięki za dobre chęci

              Comment

              • kangurpl
                Senior
                • 03-2002
                • 2660

                #8
                skandal napisal/a
                no tak i muszę sobie sam odpowiedzieć
                Tu na północy to jest kicha ani giełd ani kolekcjonerów nawet giełd staroci nie ma , chyba się na południe przeprowadze
                Ja bym tak nie uogólniał, może trzeba lepiej poszukać
                Nie wiem jak z kolekcjonerami birofilii, ale na dworcu gdańskim jest przepiękna trafika z fajkami. Jej właściciel jest na pewno kolekcjonerem. Cała trafika jest umeblowana starymi meblami gdańskimi.
                Świat należy do młodzieży, młody robi - stary leży.
                "W niebie nie ma piwa, więc pijmy je tutaj."

                "denerwować się - mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych"

                Comment

                • marcopolok
                  Senior
                  • 10-2001
                  • 2334

                  #9
                  skandal napisał(a)
                  no tak i muszę sobie sam odpowiedzieć
                  Tu na północy to jest kicha ani giełd ani kolekcjonerów nawet giełd staroci nie ma , chyba się na południe przeprowadze
                  no wiesz jest Szczecin, Białystok te miasta raczej na południu nie są
                  a jak w trójcy giełdy nie ma to ją zorganizuj

                  załatw sponsora a o birofilów się nie martw bo przyjedziemy my
                  bez brody...

                  Comment

                  • darek99
                    Senior
                    • 04-2002
                    • 2147

                    #10
                    Kolekcjonerzy

                    Skandal w twoim rejonie nie brakuje kolekcjonerów, sam znam trzech kolegów którzy mają dobre zbiory starych etykiet, Sławek z Tczewa, Paweł z Gdańska i Artur ze Słupska, z pewnością poznasz ich na giełdzie w Człuchowie, jest jeszcze kilku naprawdę dobrych kapslaży a jeden z nich wydaje ogólnopolską ankietę, a na twoim miejscu nie narzekałbym na brak konkurencji, masz u siebie trzy miasta w których możesz szukać staroci bez obawy że ktoś Ci wejdzie w paradę, ja mogę tylko pomarzyć o takich warunkach.
                    Attached Files
                    Czymże jesteś śmierci ! Gdzie jest twój oścień?
                    Skoro my istniejemy, śmierć jest nieobecna,
                    skoro tylko śmierć się pojawi nas już nie ma.
                    Epikur z Samos.

                    Comment

                    • skandal
                      Senior
                      • 05-2002
                      • 1439

                      #11
                      Szczecin i Białystok to jednak nie tak blisko, a żeby coś zorganizować troche trzeba w tym siedzieć, ja na to jeszcze jestem za cienki, chociaż może wkrótce- zobaczymy
                      dzięki za info napewno wpadne do Człuchowa a z tym że jestem (możliwe) że jako nieliczny w 3miescie to faktycznie nie takie złe

                      Comment

                      • adam16
                        Senior
                        • 02-2001
                        • 9865

                        #12
                        skandal napisał(a)
                        Starocia można kupić i to niezłe na jarmarku Domińikańskim ale za takie ceny że lepiej wogóle się nie interesować (stare kufle swietne!) a trudno znalezdz innych którzy się w to bawią , niestety
                        Co do cen to właśnie tam trafiłem parę starszych etykiet i wafli w cenie 10-30 gr, więc w cenie przyzwoitej. Te same w Katowicach, w Spodku były po złotówce.
                        Browar Hajduki.
                        adam16@browar.biz
                        Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                        Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

                        Comment

                        • skandal
                          Senior
                          • 05-2002
                          • 1439

                          #13
                          no proszę ja to chyba slepy jestem- nigdy etykiet nie widziałem
                          podstawki tak. Czasem można coś fajnego znależdz i taniego ale trzeba często chodzić i być szybkim

                          Comment

                          • wzmacniacz
                            Senior
                            • 06-2002
                            • 143

                            #14
                            G.K.K.K.

                            Witaj kolego! Nawet niewiesz jak bardzo się mylisz. Chciałbym cię poinformować że w Trójmieście jest spora grupka kolekcjonerów we wszystkich kategoriach tego pięknego hobby. Wystarczy się trochę zakręcić. Ja mieszkam na Przymorzu. Daj znać co cię interesuje, a mam nadzieję że kapsle.
                            Mój e-mail; zubero@poczta.onet pl

                            Comment

                            Przetwarzanie...
                            X
                            😀
                            🥰
                            🤢
                            😎
                            😡
                            👍
                            👎