Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Od kiedy Forumowicz jest Forumowiczem aktywnym

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • becik
    Senior
    • 07-2002
    • 14999

    Od kiedy Forumowicz jest Forumowiczem aktywnym

    Browar.biz.Zarejestrowanych jest na nim 30 tys. użytkowników, z czego około 22 tys. jest aktywnymi uczestnikami,


    No nie mogłem się powstrzymać, przecież chyba z 90% to martwe dusze, kilkuset aktywnych, piszących. Moze z tysiąc dwa samych obserwatorów ale 22 tys. aktywnych?
    Gdzie oni sa?
    Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl
  • Maggyk
    Szara Adminiscjencja
    • 05-2004
    • 5615

    #2
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika becik Wyświetlenie odpowiedzi
    Browar.biz.Zarejestrowanych jest na nim 30 tys. użytkowników, z czego około 22 tys. jest aktywnymi uczestnikami,


    No nie mogłem się powstrzymać, przecież chyba z 90% to martwe dusze, kilkuset aktywnych, piszących. Moze z tysiąc dwa samych obserwatorów ale 22 tys. aktywnych?
    Gdzie oni sa?
    Nie do końca martwe dusze - te ok. 22000 osób to odbiorcy newslettera.
    Życie jest jak skrzynka piw rzemieślniczych - nigdy nie wiesz na co trafisz!
    Piwo domowe -
    Centrum Piwowarstwa - sklep dla piwowarów domowych

    Reklama w BROWARZE
    PIWO GDZIE - STREFA Z ZASADAMI :D

    Comment

    • abernacka
      Senior
      • 12-2003
      • 10837

      #3
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Maggyk Wyświetlenie odpowiedzi
      Nie do końca martwe dusze - te ok. 22000 osób to odbiorcy newslettera.
      Ale nie można twierdzić, że są aktywni.
      Piwna turystyka według abernackiego

      Comment

      • ART
        mAD'MINd
        • 02-2001
        • 23790

        #4
        Można i ja tak twierdzę.

        Zależy od pojęcia co to znaczy aktywni. Dla mnie aktywni są Ci którzy zaglądają tu i interersują się tematem. Nie każdy musi pisać na Forum żeby spełniać Twoje kryteria. A martwych dusz to można poszukać pomiędzy tymi 8 tys z owych 30 tys.
        - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
        - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
        - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

        Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

        Comment

        • jacer
          Senior
          • 03-2006
          • 9875

          #5
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART Wyświetlenie odpowiedzi
          Można i ja tak twierdzę.

          Przynajmniej trzech moich znajomych jest zarejestrowanych, dostaje newslettery a na strone wchodzi żadziej niż na pół roku.
          Milicki Browar Rynkowy
          Grupa STYRIAN

          (1+sqrt5)/2
          "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
          "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
          No Hops, no Glory :)

          Comment

          • abernacka
            Senior
            • 12-2003
            • 10837

            #6
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika jacer Wyświetlenie odpowiedzi
            Przynajmniej trzech moich znajomych jest zarejestrowanych, dostaje newslettery a na strone wchodzi żadziej niż na pół roku.
            Podobnie jest i w moim przypadku. Ale jeżeli Art twierdzi, że są oni aktywni to są NA PEWNO aktywni.
            Piwna turystyka według abernackiego

            Comment

            • jacer
              Senior
              • 03-2006
              • 9875

              #7
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika abernacka Wyświetlenie odpowiedzi
              Podobnie jest i w moim przypadku. Ale jeżeli Art twierdzi, że są oni aktywni to są NA PEWNO aktywni.

              Aktywnie nie czytają newsletterów i nie wchodzą na stronę
              Milicki Browar Rynkowy
              Grupa STYRIAN

              (1+sqrt5)/2
              "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
              "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
              No Hops, no Glory :)

              Comment

              • iron
                Senior
                • 08-2002
                • 6703

                #8
                Oj Wy to jakieś prosty... uhm gupki jesteście

                Marketingowo (taki chłyt) ma znaczenie ile osób dostaje newslettera - potencjalni odbiorcy reklam przesyłanych wraz z nim...

                Ekonomia głupcze
                bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
                Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
                Rock, Honor, Ojczyzna

                Comment

                • ART
                  mAD'MINd
                  • 02-2001
                  • 23790

                  #9
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika jacer Wyświetlenie odpowiedzi
                  Aktywnie nie czytają newsletterów i nie wchodzą na stronę
                  A jeśli można spytać, to po co się tu Wasi znajomi znaleźli skoro temat ich zupełnie nie interesuje? Przekaż im proszę że jeśli tak właśnie jest, to niech się zgłoszą na maila, usunę ich z rozdzielnika. Szkoda przecież zasobów na informowanie ich o nowościach z rynku i browarbizu skoro ich to nie interesuje. Zaoszczędzone siły mogę spożytkować na coś innego, przy okazji nie będę tworzył zbędnego ruchu w sieci.
                  - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                  - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                  - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                  Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                  Comment

                  • Pendragon
                    Senior
                    • 03-2006
                    • 13949

                    #10
                    Może się ci mało aktywni z czasem rozkręcą. Ja np. po zarejestrowaniu pierwszy raz odezwałem się po pół roku a tak na dobre to dopiero rok od rejestracji. A teraz proszę, zielony jestem

                    moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                    Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                    Comment

                    • kopyr
                      Senior
                      • 06-2004
                      • 9475

                      #11
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika becik Wyświetlenie odpowiedzi
                      Browar.biz.Zarejestrowanych jest na nim 30 tys. użytkowników, z czego około 22 tys. jest aktywnymi uczestnikami,


                      No nie mogłem się powstrzymać, przecież chyba z 90% to martwe dusze, kilkuset aktywnych, piszących. Moze z tysiąc dwa samych obserwatorów ale 22 tys. aktywnych?
                      Gdzie oni sa?
                      Becik nie sądź swoją miarą. To, że Ty czy ja jesteśmy aktywni nie znaczy, że nie ma forumowiczów aktywnie czytających, ale nic nie piszących. Podobnie jak na zebraniu (jest taka sytuacja, że ktoś musi zacząć pierwszy ) większość ludzi, a już Polaków w szczególności woli się nie odzywać. Myślę, że z dużą dozą prawdopodobieństwa możemy przyjąć, że aktywni forumowicze stanowią wierzchołek góry lodowej. 90% góry lodowej może być niewidoczna pod powierzchnią wody. Sądzę, że na każdego forumowicza, który napisał choćby jednego posta, przypada 9, którzy przeczytali chociażby jednego posta. Nie widzę tu więc żadnego naciągania.
                      blog.kopyra.com

                      Comment

                      • Psychomanteum
                        Senior
                        • 06-2004
                        • 207

                        #12
                        Bo czasem lepiej się nie odzywać,
                        reguły są ostre i jak się nie ma nic do powiedzenia,
                        to lepiej posiedzieć, poczytać i zbierać cenne doświadczenie.
                        ale to też rodzaj aktywności.
                        http://picasaweb.google.pl/psychomanteum1/
                        2011 kapsli - 44 państwa... w tym 222 Polska

                        Comment

                        • piotrpawl
                          Junior
                          • 05-2004
                          • 6

                          #13
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART Wyświetlenie odpowiedzi
                          Można i ja tak twierdzę.

                          Zależy od pojęcia co to znaczy aktywni. Dla mnie aktywni są Ci którzy zaglądają tu i interersują się tematem. Nie każdy musi pisać na Forum żeby spełniać Twoje kryteria. A martwych dusz to można poszukać pomiędzy tymi 8 tys z owych 30 tys.

                          Oczywiscie, swieta racja. Choc cytowany jestem ze wspomnianego artykulu w Zyciu Warszawy, nie wypowiadam sie na lamach Forum z roznych wzgledow.
                          piotrpawl

                          Comment

                          • Krisp01
                            Member
                            • 12-2008
                            • 32

                            #14
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Psychomanteum Wyświetlenie odpowiedzi
                            Bo czasem lepiej się nie odzywać,
                            reguły są ostre i jak się nie ma nic do powiedzenia,
                            to lepiej posiedzieć, poczytać i zbierać cenne doświadczenie.
                            ale to też rodzaj aktywności.
                            Ja czasami boję się, że po 12-tym już tylko bełkoczę i byłoby to słychać (widać?) w wypowiedziach na forum
                            Dzień bez piwa, to dzień stracony...

                            Comment

                            • Candlekeep
                              Senior
                              • 11-2007
                              • 367

                              #15
                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Psychomanteum Wyświetlenie odpowiedzi
                              Bo czasem lepiej się nie odzywać,
                              reguły są ostre i jak się nie ma nic do powiedzenia,
                              to lepiej posiedzieć, poczytać i zbierać cenne doświadczenie.
                              ale to też rodzaj aktywności.
                              He he he.. Coś w tym jest. Z jednej strony czasem faktycznie napisze się głupotę (sam tego doświadczyłem nie raz), z drugiej strony drażliwość niektórych użytkowników i "święte oburzenie" na te głupoty... To wszystko powoduje, że faktycznie czasem lepiej się nie odzywać
                              Co nie oznacza od razu martwoty duszy

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎