Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

BGI Kombolocha (Wolo), Castel Beer

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • MarcinKa
    Senior
    • 02-2005
    • 2729

    BGI Kombolocha (Wolo), Castel Beer

    Pite w Etiopii. Butelka 0,33l. Moc 4,8%, ekstrakt? Na piwie pisze, że jest licencyjne, ale nie pisze skąd ta licencja. Koloru i piany nie oceniam, bo piłem tylko z butelki. Zapach dość ciężki słodkawy. Dominuje słodowość. Smak podobnie. Słodowy, ciężki i nieco słodki, dokładnie jak zapach. Piwo trochę jakby w smaku przypominało Mocne piwo, tylko pozbawione alkoholu. Trochę różniło się od pozostałych piw. Goryczka nikła. Wysycenie niezłe, odpowiednie. Opakowanie raczej typowe. Dużo złotego koloru, złotko na szyjce, kapsel w złotku (pod złotkiem czerwona plama w kształcie lwa). W Etiopii chyba jedno z bardziej ekskluzywnych piw i raczej mniej popularnych. Inny trochę smak. Dla mnie przyciężkie, za słodkie i za mało goryczkowe. Takie +3 (1 – 6).
    Attached Files
    Last edited by sibarh; 10-02-2009, 21:13.
    To lubię: Czarnków, Krajan, Amber, EDI, Fortuna, BOSS, Lwówek Śląski, Grybów, Jagiełło, Łódź, Browar Na Jurze, GAB, Kormoran, Gościszewo, Konstancin, Staropolski, Zodiak, Zamkowy, Ciechanów
  • sibarh
    PremiumUżytkownik
    • 01-2005
    • 10384

    #2
    Aktualnie piwo ma aż 5,5 %:
    Attached Files
    2800 nowe piwa opisałem na forum
    Moja "kolekcja" wypitych piw zagranicznych na koniec maja 2023 r. liczy 12 810 piw z 180 krajów
    Kolekcja jest na stronie https://sites.google.com/view/sibarh-galeria/galeria

    Comment

    Przetwarzanie...
    X
    😀
    🥰
    🤢
    😎
    😡
    👍
    👎