Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

pytanie do warszawiaków

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • e-prezes
    Senior
    • 05-2002
    • 19166

    pytanie do warszawiaków

    Potrzebuję informacji jak przedostać się z Dworca Wschodniego na przystanek metro/tramwaj/autobus Politechnika? mam mało czasu...
  • grzeber
    Senior
    • 05-2002
    • 2867

    #2
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes Wyświetlenie odpowiedzi
    Potrzebuję informacji jak przedostać się z Dworca Wschodniego na przystanek metro/tramwaj/autobus Politechnika? mam mało czasu...
    Możesz podać trochę więcej informacji: ile masz czasu i kiedy będziesz (ważne jeśli chodzi o rozkład jazdy transportu miejskiego)?
    pozdrawiam
    www.BrowaryMazowsza.pl - kompendium wiedzy o piwowarstwie ziemi mazowieckiej

    Comment

    • e-prezes
      Senior
      • 05-2002
      • 19166

      #3
      to zależy! nie łapię tego rozkladu ztm. będę przejazdem z Białej Podlaskiej/Krakowa w sobotę lub poniedziałek koło południa. muszę podskoczyć na Polną na 20-30 minut.

      Comment

      • grzeber
        Senior
        • 05-2002
        • 2867

        #4
        Wydaje mi się, że najwygodniej tramwajem nr 7 do centrum (ok 16 minut jedzie, tutaj rozkład z przystanku przy Wschodnim, a później metrem, ale całość w jedną stronę i tak będzie trwać ok 20-30 min.
        pozdrawiam
        www.BrowaryMazowsza.pl - kompendium wiedzy o piwowarstwie ziemi mazowieckiej

        Comment

        • e-prezes
          Senior
          • 05-2002
          • 19166

          #5
          OK, dzięki. Jak zgrają mi pociągi to podjadę na Polną, jak nie to odpuszczę.

          Comment

          • becik
            Senior
            • 07-2002
            • 14999

            #6
            Mając 20-30 minut wolnego czasu nawet taryfą nie zdążysz
            Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

            Comment

            • e-prezes
              Senior
              • 05-2002
              • 19166

              #7
              Napisałem, że na 20-30 minut chce wstąpić na Polną, nie że tyle mam czasu Ale musze skalkulować całą operację, wiec mało czasu jest.
              Last edited by e-prezes; 06-02-2009, 19:15.

              Comment

              • becik
                Senior
                • 07-2002
                • 14999

                #8
                Najszybciej więc to jakimkolwiek pociągiem ze Wschodniej do W-wa Śródmieście, a stamtąd rzut beretem do metra centrum i jedna stacja tylko.
                Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                Comment

                • e-prezes
                  Senior
                  • 05-2002
                  • 19166

                  #9
                  A z Wschodniej jeździ WKD na Sródmieście?

                  Comment

                  • hasintus
                    Senior
                    • 07-2006
                    • 850

                    #10
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes Wyświetlenie odpowiedzi
                    A z Wschodniej jeździ WKD na Sródmieście?
                    WKD nie jeździ ani na Wschodni ani na Śródmieście. Ale jeżeli jedziesz z Krakowa to najlepiej wysiąść od razu na Centralnym.

                    Comment

                    • żąleną
                      Sojowe Oddziały Bojowe
                      • 01-2002
                      • 13239

                      #11
                      Możesz podjechać zwykłą osobówką lub czymkolwiek, co zasuwa na Centralny. Pytanie, jaki masz bilet, tzn. co na nim widnieje jako stacja?

                      Comment

                      • angasc
                        Senior
                        • 04-2006
                        • 977

                        #12
                        Jak mi podasz datę i godzinę, to być może uda mi się podwieźć Cię samochodem.

                        Comment

                        • slavoy
                          Senior
                          • 10-2001
                          • 5052

                          #13
                          Zaraz, ale dlaczego akurat ze Wschodniego? Praktycznie każdy pociąg kończy bieg po drugiej stronie Warszawy w stosunku do relacji, więc i przejeżdża przez Centralny/Śródmieście, a z tamtąd już rzut kamieniem do metra...
                          Dick Laurent is dead.

                          Comment

                          • Marusia
                            Senior
                            • 02-2001
                            • 20211

                            #14
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika angasc Wyświetlenie odpowiedzi
                            Jak mi podasz datę i godzinę, to być może uda mi się podwieźć Cię samochodem.
                            E-prezes, skup się na tym najpierw, a potem kombinuj Poznasz osobiście Angasca i to będzie już wyjazd na plus
                            www.warsztatpiwowarski.pl
                            www.festiwaldobregopiwa.pl

                            www.wrowar.com.pl



                            Comment

                            • angasc
                              Senior
                              • 04-2006
                              • 977

                              #15
                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia Wyświetlenie odpowiedzi
                              E-prezes, skup się na tym najpierw, a potem kombinuj Poznasz osobiście Angasca i to będzie już wyjazd na plus
                              A skąd wiesz że na plus? Może chłopak będzie zdegustowany ?

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎